کتی Boulter پیشرو مدعی برای پیشرفت در تور زنان قهرمانی پس از چهار بازیکن برداشت

با وجود یک پست رتبه بندی فقط در داخل بالا, 400, کتی Boulter هنوز هم خودش را می یابد ستاره جاذبه و روشن مورد علاقه – در تور پیشرفت زنان قهرمانی پس از خروج چهار بازیکن از آخر هفته.

کتی قو و بهشت سیلوا هر دو از جیبش در روز سه شنبه پس از دو دانه هدر واتسون و هریت دارت انجام داده بود همان روز دوشنبه. اما Boulter – که از دست رفته بخش عمده ای از فصل گذشته با یک ستون فقرات شکستگی استرس – بود unperturbed به عنوان او کاسته گذشته دیر تماس بگیرید-تا آلیس گیلان توسط یک 6-1, 6-4 حاشیه.

“واقعا خوب بود به پشت در خارج وجود دارد” گفت: Boulter پس از اولین رقابتی بازی برای 19 هفته. “آن شده است ترکیبی از احساسات. من می خواهم به بازگشت به بازی من چگونه بود, اما واقعیت این است که من برای رفتن به یک کمی زنگ زده و من برای حفظ تمرکز و حفظ مبارزه دور تا زمانی که من پیدا کردن ریتم است.”

چیز عجیب و غریب در اینجا است که هیچ کدام از بازیکنان که انصراف تا به حال یک توپ در یک مسابقه دادگاه پس از مستند مارس آغاز شد. در حالی که بسیاری از کسانی که در Roehampton – ویژه Jodie Burrage و Freya کریستی – شده بود: در طول شب برای دو هفته گذشته.

“من 12 مجرد مسابقات در 13 روز” گفت: Burrage روز سه شنبه پس از آزادی عاطفی به یک 6-2 و 6-3 برنده بیش از امیلی arbuthnott شد. “من احساس آن را در پاهای من امروز صبح اما بدن من را نگه داشته است خوب است.”

ملی تنیس مرکز در Roehampton نیز در استفاده مداوم پس از جیمی موری نبرد استرالیایی منادی بازگشت نخبگان matchplay بیش از سه هفته پیش.

از دن ایوانز در زمان غنایم در آن رویداد برای اولین بار ما پس از دو هفته از تور تنیس در همان محل. در همین حال یکی دیگر از مستقل مسابقات فنر در سنت جورج هیل در ویبریدگ سوری که سر و صدا در طول ماه آینده است. روز یکشنبه Burrage ضرب و شتم او مدتی دو برابر شریک کریستی در اولین پنج فینال هر انعقاد یک هفته اقدام در SGH تنیس سری.

“صادقانه آن بوده است بسیار خوب دو هفته گذشته گفت:” Burrage است که پشتیبانی شده توسط تنیس روی چمن ارتباط از طریق PSP برنامه. “آن بوده است بسیار کامل-اما من را در این کار سخت در طول مستند و در حال حاضر آن را پرداخت کردن در دادگاه.”

ما در حال صحبت کردن در مورد بزرگ prizemoney – نه ویمبلدون استانداردهای به هر حال. برنده این هفته پیشرفت تور است که با توجه به دریافت £6,000. اما برای Burrage که فقط نقل مکان به یک آپارتمان نه چندان دور از همه انگلستان باشگاه در مدت کوتاهی قبل از اینکه مستند این چک اضافه کردن.

“من به دنبال اجاره اتاق دیگر از تخت من, اما من می توانم هر کسی در این لحظه گفت:” تلگراف ، “این است که هر کسی علاقه مند است؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im