Katie Hill
نماینده کتی هیل کالیفرنیا, پاسخ به پرسش های خبرنگاران در این کنگره پس از او نهایی سخنرانی در کف مجلس نمایندگان در اکتبر 31.
برنده McNamee/گتی

سابق ایالات متحده نماینده کتی هیل گفت که او تا به حال هیچ تاسف در مورد استعفا از دفتر او با این استدلال که در میان دلایل دیگر آن بهترین تصمیم برای اعضای تیم خود را.

تپه 32 قبلا نشان داده کالیفرنیا 25th کنگره منطقه به عنوان یک دموکرات پس از او مقامش را از دست بدهد سابق جمهوری خواه نماینده استیو نایت در سال 2018 انتخابات.

او یکی از جوانترین زنان به عنوان به خوبی به عنوان او در دولت اول آشکارا دوجنسي فرد انتخاب شود به کنگره است. او استعفا داد و در ماه نوامبر پس از به بیرون درز برهنه عکس از او منتشر شد بدون رضایت او در سایت محافظه کار RedState و پس از آن در تلخیص ایمیل روزانه. داستان ادعا شده که او تا به حال تا به حال یک امر با یک کمپین کارمند و قوانین فعلی منع نمایندگان از داشتن روابط جنسی با کارکنان و مشاوران.

در مصاحبه با ABC News’ جورج Stephanopoulos است که پخش Good Morning America پنجشنبه هیل گفت که او اعتقاد داشت که او در واقع تصمیم درست در استعفا چرا که او نمی خواست به مسئولیت خود به هر یک از همکاران او.

“ما می دانستیم که از این مردم که تا به حال عکس…است که وجود دارد صدها نفر از تصاویر و پیام های متنی است که در خارج وجود دارد که من تا به حال هیچ ایده چه چیزی آنها می تواند و یا چگونه آنها را می توان از متن گرفته شده,” او گفت:.

در یک مصاحبه قبلی تپه اتهامات را رد کرده است که مجلس نانسی پلوسی تا به حال شخصا از او خواست تا استعفا دهد و از او نگهداری می شود که او داده بود و او صندلی از اراده خود او.

تپه را انکار کند که او در واقع به حال یک رابطه رضایت با یک کمپین کارمند در حالی که او در حال اجرا برای دفتر. در مصاحبه با Stephanopoulos او گفت که آن را به حال شده است یک اشتباه بزرگ است که او ساخته شده در بخشی به دلیل عدم تجربه سیاسی.

“من نمی باید تجربه سیاسی و بنابراین من کامل بود شوت,” او گفت:. “اما تیم من ساخته شده است که در طول زمان بود—به خصوص افرادی که در آنجا بودند در آغاز آن هرگز احساس مانند یک کارفرما-کارمند روابط را در راه است که من می خواهم یک مدیر اجرایی در یک سازمان بزرگ قبل از. مرزهای شد کاملا متفاوت است چرا که شما واقعا در ترانشه با این تیم کوچک. که در آن من فکر می کنم من بزرگترین اشتباه بود نه تعیین این مرزها که از همان ابتدا.”

در این مصاحبه Stephanopoulos اشاره هیل دسامبر op-ed برای نیویورک تایمز که در آن او نوشت که او تا به حال به طور جدی به فکر گرفتن زندگی خود را در روز پس از استعفای او. از او پرسید: چه تا به حال انگیزه خود را برای تصمیم گیری در برابر آن و اعتبار خانواده و زنان جوان بودند که با الهام از مبارزات انتخاباتی خود را.

“این خانواده” تپه جواب داد: “و آن کسانی که من می دانستم که آن را برای عدم وجود یک کلمه بهتر است ،

“اما من می دانستم که تمام دختران و زنان جوان که نگاه کردن به من که دیدم این اتفاق می افتد به من اگر نتیجه نهایی این بود که این تخریب من و من خودکشی چه که آنها را بگویم ؟” او ادامه داد. “و که نمی تواند داستان آخر.”

تپه سابق کنگره صندلی در حال حاضر خالی هر چند جدید نماینده انتخاب خواهد شد به آن در ماه نوامبر.

توجه داشته باشید: اگر شما دارای افکار خودکشی محرمانه کمک در دسترس است به صورت رایگان در ملی پیشگیری از خودکشی نجات است. تماس 1-800-273-8255. خط در دسترس است 24 ساعت در هر روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de