وقتی که می آید به بهره گیری از بزرگترین موفقیت های ورزشی در کانون توجه چند خواهد غبطه خوردن snowboarder کتی Ormerod برای احساس کوتاه تغییر کرده است.

دو سال پیش آسیب جدی سرقت بریتانیا مدال امید ساخت بازی های المپیک زمستانی اغاز یک بی ضرر آموزش اجرا حادثه در آستانه بازی در PyeongChang ترک پاشنه شکسته در دو.

و پس از آن در این فصل در مسیر تبدیل شدن به بریتانیا برای اولین بار اسکی جهانی قهرمان جام جهانی گسترش coronavirus پاک هر فرصتی از تاجگذاری در دامنه های. به جای این بزرگترین لحظه زندگی حرفه ای خود را تا به امروز تایید شد از طریق یک هشدار بر روی تلفن خود را.

“من فقط از خواب بیدار به یک پیام متنی از مربی تیم من گفت که من یک کریستال گلوب برنده,” او می گوید Telegraph Sport. ضد اوج مطمئنا? با توجه به Ormerod. “بود که بهترین راه برای بیدار” او می افزاید.

این رویکردی است که منظمی مبالغ Ormerod را قدردانی نسبت به کل وضعیت است. نه به طور خاص نسبت به برخی ممکن است می گویند کمی شرایط اتفاقی در پشت عنوان – 22 ساله منجر slopestyle رده بندی اعلام شد به عنوان قهرمان پس از رویداد نهایی در جمهوری چک شد لغو بیش از coronavirus نگرانی – اما نه در راه چشمگیر او در اولین فصل کامل پشت panned.

چهار صد امتیاز جلوتر Ormerod می تواند هنوز هم ریاضی بازرسی و نگهداری شده است توسط کانادا لوری Blouin اگر رقابت در muehle در اصل برنامه ریزی شده برای آینده شنبه رفته بود جلو. اما در حالی که رقیب او تا به حال برنده ترین نبرد در کلگری به بریتن را قوام با چهار تریبون از چهار دور مسلما پیشنهاد او را واگذار سرب خود را به راحتی یا نه.

“این امر می تواند به خوبی توانسته اند به مرحله بر روی سکو” او در پاسخ, در پاسخ به چگونه او احساس می کند در مورد از دست رفته فرصت برای بلند کردن کریستال گلوب جایزه تعلق می گیرد برای همه, جام جهانی عنوان برندگان در شرایط عادی است. آن است که درک تاریخ به صورت رسمی ارائه انواع به زودی اعلام خواهد شد اما Ormerod ترجیح می دهد به تمرکز بر روی خود دستاوردهای به جای معطل شدن بیش از حد طولانی در ویران کردن در حال غرق با کوروناویروس.

“من هنوز هم در ساخت بسیاری از بودن در لحظه و لذت بردن از بودن قهرمان” در ادامه این بریتن که ادامه خواهد داد به تلاش و سفر برای آموزش بیش از چند هفته آینده البته پیوستن به محدودیت های مسافرتی و دولت مشاوره. “من واقعا فکر کردن در مورد هر چیز دیگری بیش از حد من فقط هیجان زده من برنده ام.”

وجود دارد و بدون نادیده گرفتن شاد سرگیجه به قهرمان جدید صدای جهان از همان فردی که وضع forlornly در تخت بیمارستان در سئول در ماه فوریه 2018 کوکتل پس از عمل جراحی سنگین مسکن و چرخش احساسات ترک او را در یک حالت شکننده.

او تا به حال دچار صدمات قبل از شکسته پشت یک جامعی لیگ قهرمانان آسیا در میان آنها – اما این درد فیزیکی مانند هیچ چیز دیگری در حساب از این هرگز دیده-قبل از آسیب دیدگی رنج می برد هنگامی که او فرود آمد ناشیانه بر روی اسنوبرد.
Ormerod مشخص شده و بازگشت او در این فصل با اتمام بر روی سکو در هر جام جهانی slopestyle رویداد


اعتبار: رکس

خوشبختانه هیچ توپ کریستال یا برای هشدار دادن به Ormerod اضافی هشت عمل جراحی شخصیت-تست physio و خسته کننده توانبخشی کار به دنبال.

“در یک زمان وجود دارد احتمالا در حدود نه ماه به ناتوانی بود که پایین ترین نقطه” او بازگو.

“من از نظر جسمی قوی ترین من تا کنون بوده است. من می دانستم که من باید قادر به بازگشت به عقب بر روی اسنوبرد استخوان من ثابت شد من عضلات اطراف آن شد. اما من هنوز هم خیلی درد هنگام راه رفتن.

“من تا به حال برای بازگشت به اسنوبورد. اما همیشه وجود دارد چیزی در درون من اگر این درد رفتن نیست دور من فقط از لحاظ جسمی نمی قادر خواهد بود به.

“اسکن نشان داد که من نیاز به پین گرفتن. به عنوان به زودی به عنوان آنها بیرون آمد من خوب بود. اما که واقعا دشوار است برای من برای مقابله با است.”

هیچ کس خوشحال تر از Ormerod به عقب. اما دیگر وجود دارد, فرد, پدر بزرگ او, Trevor که او را دیدم سطح بهره وری افزایش در حساب او موفق رقابت بازگشت.

“بلیط هواپیما, بلیط, اعتبار, هر چیزی که کمی است که یک یادآوری که در آن من شده است یا آنچه من انجام داده ام من را به پدر بزرگ من و او آن را در یک دفترچه یادداشت,” او توضیح می دهد. “من فکر می کنم او چهار یا پنج نفر از آنها در حال حاضر. او آلبوم برای همه نوه ها هر چند با پسر عموی من جیمی [نیکولز یک همکار المپیک snowboarder] و برادر هاروی [یک شاگرد در شهرستان بردفورد] او چند است.”

با توجه به Ormerod یک فشار خاموش به عنوان بسیار سرگرم کننده که ممکن است رویکرد کمک به ارائه نتایج قابل ملاحظه است. همراه با بدون شک کار سخت بیش از حد او است اسنوبورد بهتر از همیشه رفتن به پکن المپیک زمستانی 2022.

“من احساس می کنم مثل من هنوز هم خیلی بیشتر به احساس می کنم مثل این است که فقط شروع از باز گشت از سفر” او آمده است.

“من بزرگ شده, سواری خشک-شیب و من در حال حاضر به طور کلی جام جهانی slopestyle قهرمان. این فقط ثابت می کند اگر شما می توانید ذهن خود را به آن شما می توانید رسیدن به رویاهای خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im