این ریوردیل جهان است که مورد دوم آن اسپین آف در قالب کتی Keene, بازیگران Lucy Hale به عنوان یک جوان مشتاق طراح مد در شهر نیویورک است. کین ظاهر خواهد شد در ریوردیل خود را در آن فوریه 6 قسمت CW قبل از چرخش به خود او نشان می دهد که در آن او خواهد پیوست و در این بازیگران توسط جوزی McCoy (با بازی Ashleigh موری) برای یک طرح است که آنها را می بیند در تلاش برای آن را در نیویورک—هر چند این تریلر نشان می دهد آنها خواهد شد بسیاری از موانع در راه است.

وقتی کتی Keene شروع کنم ؟

کتی Keene شخصیت را اولین بار او را در ریوردیل فصل 4 قسمت 12 با عنوان “مردان افتخار” هنگامی که ورونیکا تسلیم (Camila مندس) می آید به نیویورک به دیدار او دوست کتی. هر TVFanatic, کتی Keene ریوردیل) تولید کننده اجرایی Roberto Aguirre-Sacasa و مایکل Grassi گفت: “قبل از کتی کین رسما برای اولین بار, همه ما فکر این امر می تواند فوق العاده سرگرم کننده برای انجام متقاطع است که در زمان ورونیکا به کتی جهان—نیویورک—و تاسیس کتی در ریوردیل جهان است.” این قسمت از ریوردیل خواهد شد در روز پنج شنبه, فوریه 5 در 8 p. m. ET CW.

روز بعد پنجشنبه, فوریه 6, کتی Keene قسمت 1 خواهد شد در CW در 8 p. m. و با سری مداوم هفتگی که در سانس بعد از آن. فصل اول خواهد شد که 13 قسمت و نشان می دهد در حال حاضر شده است recommissioned برای دومین اجرا از 13 قسمت به احتمال زیاد به هوا در 2021.

katy keene cw
از چپ به راست: Jonny Beauchamp به عنوان زنجبیل, Lucy Hale به عنوان کتی Keene و Ashleigh موری به عنوان جوزی McCoy در “کتی Keene”
CW

که در بازیگران کتی کین?

پیوستن به حال قبلا دیده Pretty Little Liars و دانلود فیلم حقیقت یا جراتو موری در بازیگران دیگر دو شخصیت اصلی. اینها مشتاق برادوی مجری و کشیدن ملکه Jorge, بازی های برگزار شده توسط Penny Dreadful بازیگر جانی Beauchamp و بازرگان اکسترا فلفل اسمیت به تصویر کشیده شده توسط جولیا چن از Saving Hope.

صحبت کردن با جوان, سرگرمی, Beauchamp در توصیف شخصیت او به عنوان یک “پورتوریکو پسر از واشنگتن ارتفاعات با برادوی رویاهای. او برخورد سهم عادلانه خود را از رد نمی اتصالات قالب و تصمیم می گیرد به کانال که تمام منفی را به یکی از افسانه های مثبت خود را بکشید alter-ego, زنجبیل لوپز.”

حمایت از شخصیت های برای کتی Keene شامل Scream Queens‘ لوسین Laviscount و از غروب Til Dawn: The Series‘ Zane Holtz, بازی الکساندر کابوت و K. O. کلی عشق منافع جوزی و کتی بود.

سازندگان این نمایش نیز به طعنه چندین ریوردیل اعضای بازیگران است که می تواند ستاره در اسپین آف در آینده است. تا کنون تنها تایید کرد که در این Robin Givens دلیل به نظر می رسد کتی کین به عنوان جوزی را سیرا. این بود که نشان داد با تهیه کننده اجرایی مایکل گراسی در ترایبکا تلویزیون جشنواره که گفت “ما عاشق Robin Givens…او خواهد آمد مراجعه کنید برای اطمینان حاصل کنید.”

در همان رویداد های تولید کننده نیز به طعنه یکی از ریوردیل را بوکسورهای خواهد مبارزه علیه K. O. (هر چند او را تایید نمی کنند که آیا این امر می تواند مورچه اندروز بازیگر K. J. Apa) و Pussycats نیز آمده “اما احتمالا نه در راه شما انتظار می رود.”

katy keene cw cast
Robin Givens خواهد ستاره مهمان در بازیگران از “کتی Keene”
CW

چه اتفاقی می افتد در کتی کین?

CW منتشر کرده است گسترده خلاصه داستان خود را برای سری جدید. آن را می خواند: “کتی Keene شرح زندگی را دوست دارد و از چهار نمادین مورچه کمیک شخصیت های افسانه مد-to-be Katy Keene (لوسی هیل) خواننده/ترانه سرا جوزی McCoy (Ashleigh موری), بازیگر, خورخه لوپز/زنجبیل (جانی Beauchamp) و ‘دختر’ فلفل اسمیت (جولیا چان) — به عنوان آنها را تعقیب خود را بیست-چیزی رویاها در شهر نیویورک…با هم.

“کتی طرح های لباس برای هر کسی که او می تواند از جمله دوستان او و هم اتاقی جوزی که استعداد آواز جلب توجه الکساندر کابوت (لوسین Laviscount) یک مدیر عامل که امیدوار به راه اندازی مجدد و ضبط بخش از پدرش شرکت empire. اما الکساندر رویای امضای جوزی به یک قرارداد ضبط دیدار مقاومت از کابوت رسانه قدرتمند معاون ارشد الکساندرا (کامیل هاید) که او نیز اتفاق می افتد به خواهر دوقلوی او. جوزی و کتی اتاقی Jorge با این نسخهها کار در خانواده اش bodega و چشم خود را در برادوی, اما پس از یک سری از رد او امید خود را به کشیدن عملکرد شغلی به عنوان زنجبیل به سطح بعدی. مرموز فلفل اسمیت قصد دارد برای باز کردن نسخه خود را از اندی وارهول کارخانه. او دارای اتصالات, اما هیچ کس به نظر می رسد می دانم که در آن او پول خود را — و یا اگر او واقعا هیچ در تمام.

YouTube

“کتی در تلاش برای مدیریت فشارهای روز خود را در بند دار فروشگاه و بسیار خواستار, رئیس, گلوریا (Katherine LaNasa) است که از یک افسانه ای خریدار شخصی. اما کتی حمایت از دوست پسر قدیمی خود را, K. O. کلی (Zane Holtz) که رویای خود را از تبدیل شدن به یک قهرمان بوکس حرفه ای. به عنوان این هنرمندان مشتاق را بر روی باند فرودگاه ضبط studio Broadway و نیویورک در صحنه های اجتماعی آنها را پیدا خواهد کرد بیشتر از فقط یک حرفه ای در شهر های بزرگ — آنها به شما در پیدا کردن طولانی مدت دوستی است.”

صحبت W, حال صحبت در مورد رنگها تفاوت بین کتی Keene و ریوردیل. او گفت: “ما از همان سازندگان به عنوان ریوردیل و سرد ماجراهای سابرینا, اما آنها خیلی در جهان متفاوت است. کتی Keene بسیار روشن تر است. آن را در مورد چهار دوستان خوش بینانه تلاش برای رویاهای خود را به حقیقت می پیوندند در شهر نیویورک است. راه ما شات خلبان آن به نظر می رسد مانند مدرسه قدیمی, New York. آن را زیبا. شما احساس می کنید واقعا خوش بینانه و الهام بنابراین tonally خیلی متفاوت از ریوردیل.”

کتی Keene شروع می شود در روز پنج شنبه, فوریه 6 در 8 p. m. ET CW.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im