Kendall Jenner هیچ وقت برای مردم گفتن او را به ماندن در خانه

نیوزویک | No comments

Kendall Jenner جامعی در توییتر فن که فرض Keeping Up With The Kardashians ستاره فرار از خانه و پله با وجود coronavirus نگرانی. اما فقط به این دلیل وجود دارد مشاهیر دیگر مانند اوانجلین لیلی که نیست coronavirus جدی قرار ندهید این واقعیت ستاره در لیگ خود را.

وضعیت کل آغاز شده و یکشنبه شب هنگام @Blessedjenners در زمان یک عکس فوری از Jenner اخیر Instagram داستان. در این تصویر ما می بینیم Jenner خواهر و برادر داخل قرمز روشن, قدیمی, خودرو. پای او کاشته شده است در کنار چوب تغییر است. عنوان گفت: “فقط به حال برای شروع است.”

@Blessedjenners فرض واقعیت ستاره بود و رانندگی بر روی جاده و توصیه می شود “در خانه بمانند.” @kendall_loved پس از آن دفاع Jenner بود که فقط روشن کردن موتور. وجود دارد هیچ joyride اتفاق می افتد در اینجا ظاهرا.

روز سه شنبه بعد از ظهر Jenner مجموعه ای از رکورد مستقیم و توییتی “البته من ماندن در منزل! مصرف این قرنطینه بسیار جدی است.”

راز ویکتوریا سوپر توصیه می شود دیگران باید به گرفتن برخی از هوای تازه. او همچنین به مردم توصیه می شود باید نگه داشتن یک فاصله امن از دیگران اگر آنها به خارج.

“همه سالم بماند!” اضافه شده Jenner.

0 GettyImages-675699238
Kendall Jenner به دست آورده چشمگیر $22.5 میلیون.
دیمیتریوس Kambouris/گتی ایماژ

Jenner قبلا ترجمه او و برادر پیام در مورد سلامت روانی و اجتماعی فاصله.

Kourtney Kardashian پرسیدم هر چه زودتر این است هر چه زودتر ما می توانیم به عقب بر گردیم به روال عادی ما. ارسال شما من دوست دارم.”

دیروز 24 ساله social media star مشترک شایان ستایش مجموعه ای از عکس ها در Instagram. او بدیهی است که خاطرات خوشی از سفر به مکان های عجیب و غریب و حلق آویز کردن با دوستان.

درست مثل هر کس دیگری Jenner قادر به دیدار او رفقا. اگر او نتواند او اصحاب او می فهمد “ما هر چه زودتر قرنطینه هر چه زودتر ما می تواند به مردم ما دوباره.”

ما همه می خواهم به بیرون بروید درست مثل Jenner می کند و زندگی ما به حالت عادی بازگشت. اما در حال حاضر ما باید به “صاف منحنی” و خود منزوی در طول شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>