Kenny Rogers: 10 تا از بهترین آهنگ ها از بانوی به Lucille

اواخر Kenny Rogers, که, گذشت, شب گذشته در سن 81 به فروش می رسد بیش از 120 میلیون آلبوم در سراسر جهان و تا به حال بالای 10 نمودار رکورد در هر یک از هفت دهه است. در اینجا 10 ضروری Kenny Rogers آهنگ های که به یاد داشته باشید میراث او.

10: صبح میل (1985)

درجه یک آهنگ کشور از سال 1985 بود که نوشته شده توسط دیو Loggins و تولید شده توسط محترم جورج مارتین. این آهنگ از ویژگی های خیره کننده گیتار از نوازنده جاز Stanley Jordan.

9: Lady (1980)

شیرین و قشنگ آهنگ عشق که نوشته شده بود و تولید شده توسط لیونل ریچی. راجرز گفت: “ایده این بود که لیونل خواهد آمد از R&B و من می آیند از کشور و ما می خواهم جایی در دیدار با پاپ.”

8: هر وقت دو احمق ها برخورد می کنند (1978)

برای اولین بار از دو دوئت در این لیست 10 صفحه هر بار دو احمق ها برخورد شد بداهتا با همکاری Dottie غرب ساخته شده که هر دو آنها با استفاده از همان استودیوی ضبط. آهنگ نوشته شده توسط Jan دایر و جف Tweel برنده دو CMA Awards و موجب دوستی بین خوانندگان است که به طول انجامید تا زمانی که غرب مرگ در سال 1991.
Kenny Rogers در سال 1977


اعتبار: رکس امکانات

7: عشق یا چیزی شبیه آن (1978)

راجرز co-نوشت: این جاذب آهنگ با اعضای گروه استیون Glassmeyer. این آهنگ پر از دهه هفتاد پهلوانان (“مشروب و موسیقی/یک ترکیب خوب/اگر شما عشق در مغز”) بود No1 آمار برای راجرز.
Kenny Rogers


اعتبار: رکس امکانات

6: سلیمان در جریان (1983)

این در اصل نوشته شده توسط Bee Gees برای Marvin Gaye و عنوان آن از ارنست همینگوی رمان. Kenny Rogers و دالی پارتن crooning هم ارتفاع کارائوکه دونفره بهشت است.


5: ترسو از کشور (1979)

یک آهنگ که الهام گرفته از یک سال 1981 تلویزیون فیلم به همین نام Coward of the County زیبا و ارام داستان ترسو به نام تامی و آنچه او به Gatlin پسران زمانی که “20 سال از crawlin’ بود که بطری داخل او را” منفجر شد و به انتقام.

4: موسیقی شیرین Man (1977)

راجرز نوشت: این آهنگ در مورد Waylon جنینگز و مشکل ازدواج است. این یک حرکت و روشنگری داستان یک موسیقیدان را دوست دارد و مشکلات. ترکیب پوشش داده شده توسط دالی پارتن, Reba McEntyre و Tammy Wynette.
Kenny Rogers خود را می پذیرد CMT جایزه یک عمر دستاورد در دسامبر 2015


اعتبار: گتی ایماژ

3: یاقوت را ندارد عشق خود را به شهر (1969)

وجود دارد بحث در اطراف این No1 آمار در سال 1969 بود که نوشته شده توسط Mel Tillis چرا که آن را دروغ تصور می شود در مورد یک کهنه سرباز جنگ ویتنام. راجرز گفت: در سال 1970: “ما وجود دارد در درجه اول برای سرگرم کردن. در حال حاضر اگر ما می تواند سرگرم با ارائه فکری آهنگ ها, پس از آن که همه به خوبی. اما بچه ها که گفت روبی شد در مورد ویتنام بودند راه هدف – آن را در مورد کره جنوبی. اما به هر پیام و با این حال شما تفسیر آن واقعیت این است که ما نمی خواهد که در آن نگاه اگر آن را به حال شده است یک آهنگ خوب.”

2: Lucille (1977)

Lucille, نوشته شده توسط Hal به bynum و راجر بازی بولینگ بود No1 رسید و آن را تبدیل به یکی از راجرز امضای آهنگ. آن را در مورد یک دل مرد (“شما برداشت یک زمان خوب به ترک من لوسیل با چهار کودکان گرسنه و یک محصول در زمینه”). راجرز بعد نشان داد که مادر او لوسیل زنگ زد او را در مورد آهنگ وقتی که او آن را در رادیو شنیده: “او گفت:” کنت ری چه می کنید ؟ من می دانستم که او گفت که من دچار مشکل شد. او فکر می کردم قرار دادن کسب و کار خود را در خیابان. او گفت: “چطور جرات من مردم بگویید که او تا به حال چهار گرسنه کودکان است.’ به او گفتم: “اول از همه شما باید هشت بچه ها. من آن را نوشتن نیست و ثالثا آن را در مورد شما.’ سپس او رام کردن کمی.”
Kenny Rogers و همسرش واندا در استودیو ضبط


اعتبار: kennyrogers.musiccitynetworks.com

1: قمار باز

Kenny Rogers پایدار ترین آهنگ نوشته شده توسط همین سچلیتز (که همچنین نوشت: When You Say Nothing at All) و تصویب شده توسط راگبی انگلستان در جام جهانی فینالیست در سال 2007 به عنوان غیر رسمی خود را سرود. همه با هم در حال حاضر: “شما رو به می دانم که زمانی که به اونا نگه می دانم زمانی که به سمت اونا می دانم زمانی که به راه رفتن به دور می دانم زمانی که به اجرا. شما هرگز شمارش پول خود را هنگامی که شما در حال sittin’ در جدول وجود دارد خواهید بود زمان کافی برای countin’ هنگامی که dealin ‘ انجام می شود.’

ادامه مطلب:

Kenny Rogers مصاحبه با مارتین چیلتون: چرا من دوست دارم یک singalong

Kenny Rogers ادای احترام: موسیقی تنها یکی از بسیاری از رشته ها به او تعظیم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im