میراث Kenny Rogers است جدایی ناپذیری به او ضربه آهنگ “قمار باز” بود که محبوب آن را تبدیل به پنج, فیلم های تلویزیونی و مینی سریال وسترن که ستاره دار راجرز به عنوان پوکر متخصص بردی هکس و کمدی sidekick بیلی مونتانا.

Bruce Boxleitner که نقش بیلی, مونتانا, صحبت با رادیو فردا در روز شنبه در حالی که reminiscing در مورد راجرز که یک شب قبل در سن 81.

“من می خواهم در پایان فصل با مترسک و خانم شاه و اجرا و انجام بعدی Gambler,” Boxleitner گفت: در مصاحبه.

Boxleitner ادامه داد: به استادانه درست شده در مورد راجرز در این فیلم مجموعه ای است.

“فقط قبل از Kenny انجام شد اولین قمار باز در سال 1980 او را شکست و شروع بیش از. پس از یک تلخ فروپاشی خود را با گروه راک “Coward of the County” بود که در بالای نمودار و او بسیار هیجان زده” به یاد می آورد Boxleitner. “در این مجموعه ما می نشستن بر روی این بشکه های چوبی و کارت های بازی. او می دانست که در هر بازی و با هر ترفند در این کتاب است. کارت های بازی با کنی دیوانه بود.”

یکی از Boxleitner را بهترین خاطراتی از کشور سوپراستار اگر چه می آید از دوم تکرار قمار باز: ماجراجویی همچنان ادامه دارد در سال 1983.

“یک صحنه تا به حال کنی و من در حال سقوط به این دنباله دار پس از من تا به حال رخنه کردن در او وجود دارد این خرس غول پیکر که من teed بنابراین وجود این تعقیب و گریز. ما در این علفزار و کنی و من به عنوان نزدیک به این خرس کودیاک به ما جرات سپس آنها را رول دوربین” Boxleitner به یاد می آورد.

“خرس می تواند حرکت بسیار سریع و من 31 و هل دهنده کنی و در حدود 20 سال و ما با پوشیدن چکمه های کابوی است که ساخته شده برای رکاب نه برای سرعت. اما Kenny زد به طوری سریع است که او در سمت چپ من در شات همه تنهایی” Boxleitner گفت. “من نمی تواند نگه دارید تا با او. او تمام راه را به تریلر خود و در راه او ضربه مدیر خیلی سخت است که او پاره ساعت مچی خود را خاموش. و ما قرار بود به گفت و گو با یکدیگر در حالی که ما در حال اجرا بنابراین ما تا به حال به انجام این صحنه بارها و بارها چون کنی بیش از حد سریع است.”

ماجراجویی بود فقط گرفتن آغاز شده است.

“در صحنه بعدی ما بر روی این جاده که در آن Linda Evans—ما همیشه به حال بزرگترین kick-ass بانوان در این نشان می دهد—در حال رانندگی این واگن و ما در پرش با او می گوید:” Boxleitner. “خرس می شود در پشت واگن با دو پنجه و سر خود را با عقبی چهارم بر روی زمین است. که با آن دهان باز به خدا قسم میخورم من تقریبا از هوش رفت. او خروش دور و مدیر yells ‘نگاه, راه ما مثل شما واقعا می ترسم.’ چشم من بزرگتر بود از بشقاب در حال حاضر. هیچ بازیگری است. ما بازی بزرگ قهرمانان, اما ما زد مثل جوجه.”

Boxleitner گفت راجرز به مراتب شدید تر از مردم متوجه شد که او نیاز به بهترین در همه چیز او تلاش کرد. او با بازی تنیس حرفه ای در زمان عکاسی و چاپ یک کتاب میز قهوه از کار خود را. “من افتخار می کنم که در آن حق بین فرانک سیناترا و الیزابت تیلور.”

Kenny Rogers
کشور آمریکا خواننده Kenny Rogers آواز می خواند در مرحله طی یک کنسرت در 8 نوامبر 1981 در Crisler عرصه در Ann Arbor, Michigan.
عکس از راس مارینو/گتی ایماژ

Boxleitner به نام راجرز یک “مربی” همراه با جیمز Arness او ستاره دار در تلویزیون نسخه چگونه غرب برنده شد.

“جیمز کنی و به من آموخت که چگونه به ستاره در یک مجموعه تلویزیونی به دلیل بسیاری از ستاره ها اصلا رفتار خوبی. آنها رو حس قدرت در مورد خود. نمی کنی. او هرگز کشیده هر تلخه. او می خواست به کار سخت و لذت ببرید و تنظیم یک مثال است. او همیشه می خواستم برای انجام بیش از دو شیرین کاری, و او یک جهنم از یک سوار بر اسب. او این معامله واقعی است. او یک کابوی,” Boxleitner گفت.

راجرز و Boxleitner در نهایت در حال سقوط بود اما این بازیگر جوان می گوید او بیشتر مشهور همکار بود به طوری که درجه یک است که او ساخته شده مطمئن شوید که برای جبران زمانی که او نیاز به یک دوست ترین.

“من نمی تواند انجام دهد چهارم قمار باز. این همه سیاست و صرفا یک کسب و کار چیز و آن soured رابطه با کل تیم. من یک فیلم در آن زمان با جان گودمن در مورد بیب روث” Boxleitner به یاد می آورد. “اما زمانی که هیچ 5 می آید و زندگی حرفه ای من هیچ جا در رفتن است و من به تازگی طلاق گرفته و واقعا پایین در افسردگی که زمانی که من دریافت یک تماس. آن را از مصاحبه نه من عامل آن کنی. و من می دانستم که او در مورد قبل از آن وضعیت است.”

Boxleitner می گوید که در جریان این تماس تلفنی راجرز اصرار بر آوردن بیلی مونتانا شخصیت پشت, حتی اگر فقط برای یک زن و شوهر از صحنه است.

“ناگهان من در حال برداشت در فرودگاه در وگاس و آن را کنی در پشت چرخ و ما را برای خرید صندلی چمن و باغ کوتوله ی می گوید:” Boxleitner. “مردم به دنبال کنی که با مو و صدای آنها مانند,” اوه خدای من این قمار باز!’

“ما به تماشای سوپر باول بود, فلفل قرمز و در زمان جت خود را به تگزاس. ما من صحنه های خنده دار در مجموعه ای که در آن جان وین شات آلاموپس من پرواز جت به بعد شب. که کنی. او می خواستم تا مطمئن شوید همه چیز خوب بود بین ما.”

در آخرین صحنه اصلی قمار بازشخصیت های بازی های برگزار شده توسط Boxleitner و راجرز در حال قدم زدن یک-غرب خیابان. “او hobbling با یک عصا به دلیل بردی هکس تا به حال یک جنگ داخلی زخم. من به او گفتم سمت راست و سپس ” من امیدوارم که این چیزی است که آنقدر موفق بود که یک روز آنها را به ‘قدیمی قماربازان” و من عصا و شما خواهید بود در یک صندلی چرخدار’. من فکر می کنم رابطه ما شد در این جهت می رویم.”

Boxleitner افزود: “من انجام داده ام بسیاری از سری در زندگی حرفه ای من, قمار باز مورد علاقه من بود. زمانی که کنی به نام من پاسخ داد و گفت: از کجا و چه زمانی ؟ مردم می گویند جان وین با بازی جان وین. خوب کنی همین بود. او می خواست به بازی best damn Kenny Rogers, و این چیزی است که او انجام داد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im