کنتاکی ایستگاه گاز صاحب که نوشته ورود ممنوع ماسک می گوید هدف بود که می گویند دولت نمی تواند به شما بگوید چه باید بکنید

یک کنتاکی ایستگاه گاز صاحب نوشته شده و نشانه گفتن مراجعان ماسک صورت اجازه داده نمی شود در خود ذخیره و آنها باید “جای دیگری” اگر آنها منطبق نیست گفت: این پیام بود که اشتباه.

نشانه ای نوشته شده بود به جلوی درب آلوین یک ایستگاه گاز و فروشگاه در منچستر, Kentucky. “هیچ ماسک صورت مجاز در فروشگاه. خود را کمتر ماسک و یا رفتن به جایی دیگر! جلوگیری از گوش دادن به [فرماندار اندی Beshear] او [expletive]” آن را بخوانید.

کریس Stavely که اجرا می شود آلوین با همسرش, Marissa گفت نیوزویک که نشانه ای بود که به کاربران برای پاسخ به سئوالات در مورد آن هنگامی که آنها وارد فروشگاه.

“نشانه ای بود برای گرفتن توجه یک فرد به طوری که آنها می آیند و می گویند شما نمی توانید به من بگویید چه باید بکنید.’ که ما نقطه. ما نمی توانیم به شما بگویم چه کاری انجام دهد و نه می تواند به دولت است. آنها نیاز به ایستادن برای آنچه آنها باور دارند که در” Stavely گفت.

گاز ایستگاه Facebook حساب ارسال شده توضیح مشابه به Stavely را در روز سه شنبه.

“ما می خواهم برای روشن شدن بیانیه پشت ما ثبت نام ما ارسال شده در جلوی درب فروشگاه ما. اول از همه, ما هرگز انکار هر گونه دسترسی مشتریان داخل فروشگاه ما این است که با پوشیدن یک ماسک و یا با پوشیدن یک ماسک” در این پست بخوانید.

ما می خواهم برای روشن شدن بیانیه پشت ما ثبت نام ما ارسال شده در جلوی درب فروشگاه ما. اول از همه ما می…

ارسال شده توسط آلوین در سهشنبه, مارس 19 سال 2020

“ما نه گفتن شما به پوشیدن یک ماسک آنچه ما می گوییم این است که آن را به انتخاب خود به یکی می پوشند یا نه ما دولت انتخاب برای ما. در حالی که برخی کردم معنای پشت آن مقدار زیادی نیست. ما معنی نیست که به کسی دلخور اما ما نمی خواهد عذرخواهی اعتقادات ما در آزادی ما را به خود ما تصمیم گیری است که دولت ما می خواهد را برای ما. ما در تلاش برای نگه داشتن مشتریان خود را امن و کارکنان” پست ادامه داد.

Stavely تصریح کرد: به نیوزویک که او “هرگز رد هر کسی با پوشیدن یک ماسک و یا با پوشیدن یک ماسک.”

“چه برخوردی با این نشانه ای بود که ساکنان محلی را دیدم نشانه و لعنتی ما در رسانه های اجتماعی. او را در درک آنچه در آن به معنی و یا جایی که آن را از آمد. او هرگز به نام فروشگاه و هرگز در آمد بپرسید چرا ما باید ثبت نام ارسال شده است. اگر او تا به حال به سادگی به فروشگاه می آیند و صحبت ما این بود که داستان” Stavely گفت.

وقتی پرسیده شد که در مورد یک WYMT گزارش اعلام کرد که مغازه اش در زمان ثبت نام پس از بازدید از بخش بهداشت محلی, Stavely گفت که “خبر جعلی” از آنجا که او صحبت نمی شود به کسی از وزارت بهداشت در مورد این حادثه.

Stavely گفت: او پس از حذف ثبت نام از آلوین درب جلو به دلیل “بیش از حد بسیاری از مردم درک نمی کنند آنچه در آن وجود دارد.”

“ما اساسا یک کسب و کار کوچک در تلاش برای ایستادگی برای حقوق و قانون اساسی ما. ما نباید گفت چه چیزی را در هر جنبه ای از زندگی ما” Stavely گفت: عصر ایران. او اضافه کرد که مغازه اش در حال حاضر sanitizes این اسپری در پمپ گاز و بسیاری از سطوح در داخل فروشگاه.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ایالات متحده در وب سایت خود را که مردم باید پوشیدن پوشش صورت در اجتماعی که در آن فاصله ممکن است به منظور کاهش سرعت گسترش این رمان coronavirus.

وجود دارد 8,069 موارد تایید شده از رمان coronavirus در کنتاکی و 366 و میر نسبت به ویروس. دولت همچنین گزارش 2,826 بهبود از COVID-19 با توجه به کنتاکی coronavirus سایت. Clay County, که در آن آلوین واقع شده است سه مورد و بدون مرگ و میر.

Beshear اعلام کرد روز شنبه در coronavirus کنفرانس مطبوعاتی که دولت تا به حال بالاترین تک روز شمار کشته شدگان تا کنون با 20 مرگ و میر. هنگامی که صحبت کردن در مورد کنتاکی را ده قانون برای بازگشایی فرماندار اظهار داشت که با پوشیدن ماسک که یکی از این قوانین است که وجود دارد برای مردم برای حفاظت از دیگران احتمالا از ابتلا به ویروس.

“برخی از مردم در اعتراض به ماسک و چالش برانگیز قسمت در مورد که شما می توانید شی به یک ماسک بر روی شخصی خود را سلامت اما این است که نه خود و سلامت شخصی است که آن را در حال رفتن به ضربه. آن است که دیگر سلامت مردم, پس از آن بیشتر در مورد تمایل خود را برای محافظت از افراد دیگر اگر شما در حال پوشیدن یا نه با پوشیدن یک” Beshear گفت.

Alvin's
آلوین فروشگاه لوگو در منچستر, Kentucky.
Facebook

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit