فرماندار کنتاکی اندی Beshear جمعه اعلام کرد که هر کسی که برنامه ریزی در حضور فرد در خدمات کلیسا در طول آخر هفته عید پاک در سرپیچی از بهداشت عمومی محدودیت های در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش COVID-19 خواهد بود موضوع به یک اجرا 14 روز در قرنطینه.

Beshear همچنین اعلام کرد 242 موارد جدید COVID-19 بالاترین تنها در روز افزایش در دولت تا کنون. همانطور که از روز جمعه وجود دارد در مجموع 1,693 موارد در دولت از جمله 90 مرگ و میر و 464 بهبود. Beshear گفت که بسیار مسری ماهیت ویروس بدان معنی است که تجمعات باید متوقف به طور کامل صرف نظر از دلیل.

“هر فردی که برای رفتن به یک توده جمع آوری از هر نوع که ما در مورد این آخر هفته ما می رویم به ثبت پلاک و ارائه آن به ادارات بهداشت محلی” گفت: Beshear در یک کنفرانس مطبوعاتی. “ادارات بهداشت محلی در حال رفتن به آمده به درب خود را با یک سفارش برای شما به قرنطینه برای 14 روز.”

Beshear گفت که “99.9 درصد” از مکان عبادت بودند مطابق با شرایط اضطراری با مقامات آگاه از شش کلیساها بودند که قصد رفتن به جلو با خدمات بدون در نظر گرفتن سفارش.

فرماندار تاکید کرد که اگر چه ممکن است برخی بر این باورند که آنها در حال اعمال مذهبی خود حقوق و انتخاب شخصی در مورد خطرات آنها در معرض خود را به آنها را نمی خواهد اجازه به خطر انداختن جان دیگران.

“اگر شما در حال رفتن به افشای خودتان را به این ویروس و شما را که تصمیم به انجام آن منصفانه نیست به هر کس دیگری وجود دارد که شما ممکن است گسترش آن به” Beshear گفت. “این فقط یک مثال از مسئولیت شخصی است.”

Welcome to Kentucy Sign
هر کسی امید به رانندگی و شرکت در مراسم عید پاک در کلیسای خدمات در کنتاکی است به احتمال زیاد برای پیدا کردن خود را تحت دستورات دولت به قرنطینه به مدت 14 روز با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر.
AndreyKrav/گتی

اکثر تجمعات مذهبی در سراسر ایالات متحده یا لغو شده و یا منتقل شده به مجازی تنظیمات در طول همه گیر اگر چه متعدد خدمات نادیده گرفتن بهداشت عمومی اقدامات گزارش شده است.

کشیش تونی طلسم لوئیزیانا و کشیش رادنی Howard-براون از فلوریدا باید هر دو قابل توجهی از توجه رسانه ها پس از برگزاری بسته بندی خدمات کلیسا در سرپیچی از تلاش ها برای مهار ویروس.

طلسم متهم شده است با چندین جنحه برای امتناع خود را به دنبال محدودیت. Howard-براون نیز دستگیر شدند اما فرماندار فلوریدا ران DeSantis’ stay-در-خانه سفارش بعد معاف هيأتهاي مذهبي به عنوان “کسب و کار ضروری.”

Beshear ابراز نا امیدی با ساکنان عدم رعایت توصیه های کارشناسان بهداشت عمومی قبل از. او اندرز ساکنان که گفته اند که با حضور “coronavirus احزاب” در نظر گرفته شده برای جولان دادن های اجتماعی فاصله دستورالعمل های ماه گذشته, با حداقل یکی از شرکت کنندگان پایین آمدن با این ویروس پس از آن.

“آیا نمی شود به طوری سنگدلانه به عمد برای رفتن به چیزی و افشای خودتان را به چیزی است که می تواند کشتن افراد دیگر” Beshear گفت: در مارس 24. “ما باید بسیار بهتر از آن است… ما به سادگی نمی تواند به مردمی که در حال انجام کارهایی مثل این.”

نیوزویک رسیده به Beshear که کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de