کوین ده بروین مورد نیاز فقط 30 دقیقه برای منفجر کردن گرفتاری – پس از آن بود که کسب و کار به عنوان معمول برای آرسنال nemesis

  • دسترسی نامحدود به متخصص ما در لیگ برتر از تحلیل ورزشی-تنها تلگراف اشتراک – £40 برای 12 ماه (کمتر از 1 پوند در هفته)

آن را فقط قبل از علامت نیم ساعت در Etihad زمانی که Matteo Guendouzi ره عبور از کوین ده بروین, مرتب کردن بر اساس او هرگز معمولا misplaces. منچستر سیتی هافبک نگاه منزجر است ، او شروع به پریدن کرد در نقطه سر خود را تکان داد و سپس چرخ دور در جستجوی اختیار یک بار دیگر. شده است یک زن و شوهر از missteps قبل از آن اگر قدم اشتباه کلمه است. یک کمی سنگین تصویب به Raheem Sterling, نوع او می تواند به طور معمول در خواب خود را و کمی بعد پس از دیگری خوب اجرا رو به جلو ده بروین خود را به دعوت موقعیت برای شوت اما لحظه ای تردید و احتمال رفت. تا آن زمان سی دقیقه اساسا. سی دقیقه برای ده بروین به لرزش کردن rustiness و پیدا کردن محدوده خود. سی دقیقه است که در آن به دریافت سه ماه از انفعال خارج از سیستم خود را. سی دقیقه است که در آن بلژیک ارائه آرسنال تاخیر برخی امیدوارم که یک پنجره کوچک از فرصت. پس از همه, او تا به حال دیده می شود آرسنال فقط در 15 دقیقه به زمان قبلی این دو تیم دیدار کرد, در ماه دسامبر گذشته در باشگاه شمال لندنی در آخرین بازی قبل از آنها اعلام کرد انتصاب پپ گواردیولا دستیار در شهر باکاری سانیا به عنوان مدیر جدید.

پس از آن به سمت راست خود را تا زمان جایگزینی با 21 دقیقه به رفتن و بازی تحت قفل و کلید, De Bruyne برداشت تا جایی که او را ترک کرده بود در ماه مارس است. طلسم آزار دهنده-in-chief, بهترین بازیکن در این پارک و آنچه احساس zillionth زمان در چند سال گذشته آرسنال nemesis. Arteta احساس ممکن است این شانس را به مدیریت آرسنال خیلی خوب بود به نوبه خود پایین اما تماشای این قسمت از او باید واقعا دست کارگر با یک فوتبالیست. چرا او ؟

  • منچستر سیتی در مقابل آرسنال بازیکن رتبه: که درخشید و که نگاه فرسوده در آرسنال?

ده بروین پیشنهاد در طول مستند است که اگر شهر را دو فصل اروپا ممنوعیت را تایید کرد توسط دادگاه داوری ورزشی, او ممکن است مجبور به در نظر گرفتن آینده اش در این باشگاه است. شهرستان می تواند تنها امید آمده است که هنگامی که Cas عبور خود را قضاوت در چند هفته به دلیل برخی از بازیکنان غیر ممکن است به جای حداقل در کوتاه مدت.

وجود دارد که پنج دقیقه در نیمه اول زمانی که تنها دروازه بان آرسنال برند لنو جلوگیری سراسیمگی از شهر, اهداف که ده بروین و دیوید سیلوا منتقل سرعت بازی کردم و Arteta مردان در یکی از آن آشنا چوک نگه می دارد. باید آن را خالص بدبختی بازی در مقابل این جفت ارز در این حالت حتی اگر آرسنال به اندازه کافی خوب نیست به نصف. انتخاب لنو را موجب صرفه جویی در خود را متوقف پایین و پایین به سمت چپ خود به انکار سیلوا در 35 دقیقه و او سریع خود را به خط لحظه بعد به مردن Riyad Mahrez اما واقعا ده بروین را تصویب برای ایجاد فرصت موجه یک به پایان برسد. او می بیند آن عبور می کند بنابراین واضح است که او باعث می شود آنها را نگاه ساده اما هیچ کس در لیگ برتر بازی می کند و آنها را با چنین فرکانس یا محکومیت. فقط برای اندازه گیری خوبی او تولید دیگر به سه راهی تا نیمه دو دقیقه بعد باز هم این پایان اجازه دهید شهرستان پایین است.

طنز این است که آن را از عادی توپ از ده بروین که شهر در زمان منجر شود. David Luiz دچار آشنا گذشت غلظت و تماشا به عنوان ده بروین را تصویب منعکس کردن او و به مسیر استرلینگ که در این زمان ساخته شده بدون اشتباه thumping توپ خانه.
ده بروین کشیده شهر منجر به دو از نقطه پنالتی


اعتبار: شاتر

وجود گسترده حس امداد در برنابئو بازگشت در ماه فوریه هنگامی که با سطح نمرات د بروین افزایش به 83 دقیقه پنالتی پس از شکست توسط دیگر بازیکنان از 12 متری. ده بروین چاک دار خانه نقطه-kick تامین 2-1 پیروزی بر رئال مادرید نسبت که او رانده شهر بیش از هر کسی وجود دارد و به همین ترتیب هیچ اشتباه از نقطه ای از او در برابر آرسنال پس از دیگری Luiz فاجعه برزیل پایین آوردن Mahrez و درآمد یک کارت قرمز در این فرآیند است.

آن به پایان رسید و اجرای متوالی را مجازات نتواند از شهر در لیگ برتر قرار داده گواردیولا را در کنار 2-0 و به نمایندگی از 25 هدف که در آن ده بروین شده است به طور مستقیم درگیر در پرواز بالا در این فصل بیش از هر کس دیگری. در پایان آرسنال تا به حال شکست 3-0 برای چهارمین بار در گذشته شش دیدار بین تیم های. بنابراین بسیار تغییر کرده است در ماه های اخیر اما برخی از چیزهایی که نمی – Luiz خود-مخرب رگه آرسنال ضعیف و کوچک و البته ده بروین را فریبنده استعداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de