کوین دورنت در میان شبکه های بازیکنان برای تست مثبت برای coronavirus

کوین دورانت می گوید: در یک مصاحبه جدید است که او را در میان چهار Brooklyn Nets بازیکنان برای تست مثبت برای coronavirus. “هر کس مراقب باشید از خودتان مراقبت و قرنطینه. ما در حال رفتن به از طریق این” دورانت گفته ورزشی در روز سه شنبه.

این شبکه اعلام کرد که چهار بازیکن نیست شناسایی بازیکنان است. تنها یک بازیکن است که برگزاری نمایشگاه علائم اما همه چهار جدا هستند تحت مراقبت تیم پزشکان.

دورنت دو زمان NBA Finals MVP است نه بازی این فصل او به عنوان بهبود از یک آشیل آسیب او رنج می برد در بازی 5 سال گذشته قهرمانی بازی.

Brooklyn Nets Media Day
کوین دورنت صحبت می کند به خبرنگاران در سپتامبر 27, 2019. گتی

همه بازیکنان و اعضای تورهای مسافرتی حزب خواسته شده به خود منزوی. این سازمان در روند اطلاع هر کسی که تا به حال شناخته شده است در تماس با بازیکنان از جمله اخیر مخالفان.

Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ دادن ”

بیشتر در Coronavirus: در این مسابقه برای پاسخ

“سلامت بازیکنان ما و کارکنان از بالاترین اولویت به سازمان و تیم در حال انجام همه چیز را در قدرت خود را به اطمینان حاصل شود که کسانی که تحت تاثیر دریافت بهترین مراقبت ممکن است” این تیم بیانیه ای گفت:. “مثل همیشه ما قدردانی و حمایت از طرفداران ما همکاران و اطراف آن جامعه و ما آرزو می کنم همه کسانی که در حال مبارزه با این ویروس بازیابی سریع.”

قبل از سه شنبه رودی Gobert و داناون میچل از یوتا جاز آزمایش مثبت است. مسیحی چوب از دیترویت پیستونز به حال گزارش شده مبتلا به ویروس است.

NBA رو نامحدود وقفه به مقامات بهداشت عمومی مانع از تجمع بیش از 10 نفر و شهرهای مختلف به طور موقت نزدیک مکانهای تفریحی. بسکتبال جامعه است پله تا برای کمک به مردم نیازمند در میان همه گیر.

چند بازیکن از جمله New Orleans Pelicans به جلو صهیون ویلیامسون و کلیولند کاوالیرز به جلو Kevin Loveاعلام کرد آنها خواهد پرداخت حقوق کارکنان در حوزه مربوطه خود تیم را عرصه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de