کوین دورنت هشدار ریحانا در مورد کوروناویروس پس از ستاره پاپ, جوک در مورد پوشیدن یک ماسک

او در طول زندگی حرفه ای کوین دورنت ایجاد کرده است خود را به عنوان یک لب گنده, NBA بزرگ حسن نیت ارائه میدهد از دو NBA عناوین و دو NBA Finals MVP جوایز. به عنوان ریحانا برای خودش بیش از آخر هفته دوم به طور کلی انتخاب 2007 NBA پیش نویس نیز در سطح جهانی وقتی که می آید به توییتر spats.

ستاره پاپ پیوست DJ پیک Instagram Live جلسه شنبه شب و به شوخی در مورد دورنت داشتن coronavirus بدانم که آیا او باید پوشیدن ماسک در چت, قبل از مایل سابق رزمندگان طلایی امور خارجه بازیابی سریع.

در اوایل این ماه چهار Brooklyn Nets بازیکنان آزمایش مثبت برای COVID-19. در حالی که این تیم را شناسایی کوارتت دورانت گفته ورزشی او یکی از چهار و تایید او قرارداد coronavirus.

دو بار قهرمان NBA را پاسخ به طور معمول سریع و به او خطاب ریحانا به عنوان “رابین”—ستاره پاپ واقعی نام—و تعجب که آیا او فقط می خواهم در بازگشت از اروپا که ویران شده است با این بیماری همه گیر در ماه گذشته.

“است KD مجاز در اینجا؟” ریحانا پرسید. “من باید یک ماسک زندگی می کنند؟” او سپس نوشت: “اما foreal دریافت خوب به زودی KD.”

دورنت اذعان سرفه صدا “رونا-ish” اما هشدار داد ریحانا او می توانست برداشت این ویروس در اروپا و بدون نشان دادن هیچ نشانه به عنوان ویروس بود “کمین” در سراسر اقیانوس اطلس پس از ماه دسامبر است.

“یو رابین نیست تو فقط بیا از اروپا؟”

نه بار برنده جایزه گرمی اما در پاسخ گفت: او تا به حال شده است در ایالات متحده به مدت حداقل دو سال.

دریک همچنین chimed در با یک شوخی بود اما به سرعت نادیده گرفته شده توسط دورنت.

دورنت یکی از بازیکنان 13 و یا اعضای تیم در NBA به آزمایش مثبت برای coronavirus پس از یوتا جاز مرکز رودی Gobert شد اولین بازیکن برای تست مثبت برای COVID-19 مارس 11.

Gobert هم تیمی داناون میچل و دیترویت پیستونز به جلو مسیحی چوب نیز باید آزمایش مثبت است.

دو هفته پیش فیلادلفیا 76ers و دنور ناگتس هر دو اعلام کرد اعضای سازمان خود را به حال آزمایش مثبت به COVID-19 اما نه تیم را تایید کرد که آیا هر یک از بازیکنان خود را تحت تاثیر قرار گرفتند.

در همان روز دو تا لس آنجلس بازیکن لیکرز و بوستون سلتیکز گارد مارکوس هوشمند نیز تایید کرد که آزمایش مثبت برای ویروس.

دومی اما اعلام کرد که یکشنبه شب او به طور کامل بهبود یافتند.

همانطور که از صبح روز دوشنبه بیش از 143,000 موارد coronavirus گزارش شده در ایالات متحده آمریکا—بالاترین شمارش در جهان است.

بیش از 2500 مرگ و میر ثبت شده در کشور و تقریبا 5000 نفر بهبود یافته اند با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز است که ردیابی شیوع استفاده از ترکیب منابع داده.

بیش از 34000 نفر کشته شده اند در سطح جهانی از شیوع کروناویروس آغاز شد و در ووهان یک شهر واقع در مرکزی چین هوبئی استان در اواخر سال گذشته. وجود دارد بیش از 724,000 موارد در سطح جهانی با بیش از 152,000 بازیافت.

Kevin Durant, Brooklyn Nets
کوین دورنت #7 Brooklyn Nets لبخند در نیمه اول برابر لس آنجلس لیکرز در استیپلز سنتر در تاریخ 10 مارس در لوس آنجلس ، دورنت یکی از چهار شبکه های بازیکنان برای آزمایش مثبت برای کوروناویروس.
هری چگونه/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im