کوین Hoffman برنده دارلینگتون جام نسکار مسابقه به عنوان زنده ورزشی مهم بازگشت

نیوزویک | No comments

واقعی, مسابقه اتومبیل رانی در مسیر بازگشت به تلویزیون آمریکا روز یکشنبه در حالی که بقیه جهان ورزش باقی می ماند در واقعیت مجازی. بیش از دو ماه بعد از بیماری همه گیر کوروناویروس (COVID-19) آورده ورزش جهان به توقف screeching نسکار شد عمده آمریکایی, ورزش, به, بازگشت, اگر چه آن را انجام داده بود با خالی می ایستد.

قهرمانان واقعی 400 محل در یک یکشنبه آفتابی در دارلینگتون Raceway با 40 رانندگان و کوین Hoffman برنده نسکار مسابقه اول پس از 8 مارس. Hoffman ساخته شده است حدود دو-دوم سرب بیش از الکس بومن با 20 دور باقی مانده در مسابقه و گسترش آن به حدود سه ثانیه با 14 دور به رفتن.

Hoffman که منجر 159 دور یکشنبه سپس cruised به 50 خود را در جام حذفی سری مسابقه. او همچنین تنها راننده را به پایان برساند در 10 صفحه از هر پنج جام نسکار سری مسابقات در سال 2020 است.

رایان نیومن ساخته شده است که بازگشت از آن تصادف آتشین در دیتونا 500 تا شروع فصل به پایان رسید 15.

در اینجا 10 صفحه مانكن در قهرمانان واقعی 400 بود که پس از نام قهرمانان واقعی پروژه یک گروه از 14 ورزش, لیگ (از جمله نسکار) برای حمایت از اولین پاسخ دهندگان در مبارزه با COVID-19.

  1. کوین Hoffman
  2. الکس بومن
  3. Kurt Busch
  4. تعقیب الیوت
  5. دنی Hamlin
  6. مارتین Truex جونیور
  7. تایلر Reddick
  8. اریک جونز
  9. جان شکارچی Nemechek
  10. مت Kenseth

وجود دارد 10 سرب تغییرات در میان شش رانندگان در روز یکشنبه مسابقه که تا به حال 10 اخطار می دهد.

NASCAR Race at Darlington
الکس Bowman, راننده #88 ChevyGoods.com NOCO شورلت و کوین Hoffman, راننده از #4 Busch نور YOURFACEHERE فورد, رهبری, در طول جام نسکار سری قهرمانان واقعی 400 در دارلینگتون Raceway در تاریخ 17 مه سال 2020 در دارلینگتون, South Carolina. نسکار رزومه فصل بعد در سراسر کشور مستند به دلیل جاری coronavirus (COVID-19).
عکس از جارد C. Tilton/گتی ایماژ

رانندگان رفت و به احتیاط در اولین دامان روز پس از ریکی Stenhouse جونیور آماج خود No. 47 شورلت به دیوار ارسال او را به گودال سطر و آخرین جایی به پایان برسد.

Brad Keselowski رهبری همه دور از موقعیت قطب تا دامان 30 رانندگان رفت و به رقابت احتیاط. رانندگان اجازه داده شد به سر خود مسابقه موقعیت پس از بازگشت در مسیر.

Keselowski حفظ برتری خود را تا زمانی که الکس بومن گذشت او را در دامان 45 و هفت بار قهرمان جام Jimmie Johnson نیز گذشت Keselowski به بیش از نقطه دوم.

جانسون در زمان سرب در دامان 82 برگزار شد و در آن نزدیک به هشت دور قبل از او شنود گذاشته به آرامی ماشین دیگری چرخید و در حالی که با نزدیک شدن به سبز جستجوگر پرچم برای مرحله 1 پیروزی که رفت به ویلیام بایرون.

خراب زدم جانسون از نژاد او 38-محل برساند.

Keselowski مشغول به کار راه خود را به عقب به جلو بسته برای برنده شدن مرحله دوم مسابقه تنظیم تن برای نهایی 110 دور از مسابقه.

پس نسکار به تعویق افتاد آن فصل در مارس 13, برخی از رانندگان شرکت در مسخره مسابقه رانندگی شبیه سازی از خانه های خود. کسانی که مسابقات صورت گرفت عملا در کامپیوتری نسخه از آهنگ های مسابقه واقعی. اما یکشنبه در دارلینگتون این revved موتورهای گودال متوقف می شود و wrecks تمام شد ،

تنها چیزی که از دست رفته بود و مخاطبان زندگی می کنند. حتی نیایش انجام شد از راه دور.

خواننده کشور Darius Rucker جنوبی Carolinian که استفاده می شود به جلو برای Hootie و Blowfish خواند سرود ملی از راه دور به عنوان رانندگان و خدمه بود در مسیر دست راست را پوشش دل خود و ماسک محافظ پوشش چهره خود را—اجتماعی فاصله در این فرآیند است. وجود دارد هیچ مخاطبان تشویق و هیچ flyovers.

و به جای افراد مشهور فریاد “آقایان شروع موتورهای خود” آن تحویل داده شد از طریق یک سری از فیلم های ساخته شده توسط پزشکان و پرستاران و پلیس و آتش نشانی و انواع دیگر اولین پاسخ دهندگان در خط مقدم مبارزه با کروناویروس.

هر راننده نیز تا به حال نام یک پزشک یا پرستار خود را در مسابقه ماشین است.

گوینده مایک شادی و جف گوردون از یکدیگر جدا شدند—در یک استودیو در شارلوت کارولینای شمالی—تماس با نژاد از راه دور.

بعدی جام نسکار سری مسابقه سر گرفته خواهد شد چهارشنبه شب با تویوتا 500 نیز در دارلینگتون. که مسابقه خواهد بود در 7:30 p. m. و تلویزیونی در FS1.

این سری خواهد شد و سپس حرکت به شارلوت در یکشنبه, مه 24, برای, سنتی, آخر هفته روز یادبود در حال اجرا از کوکا کولا 600.

در اینجا برنامه کامل جام سری مسابقات باقی مانده از سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>