کلید نوسان دولت رای دهندگان رد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Coronavirus دست زدن به: نظر سنجی

نیوزویک | No comments

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و coronavirus همه گیر نشده رفته و در شش کلید انتخابات battlegrounds با توجه به نوسان دولت پای صندوقهای رای است.

اخیر داده های نظر سنجی از آریزونا و فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین نشان می دهد که اکثریت رای دهندگان در ایالات متحده رد از رئيس جمهور در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

دولت سنجی از شش کلید میدانهای نیز به طور مداوم در بر داشت معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن به جلوتر از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان محلی بسیاری از رای دهندگان گفت: coronavirus همه گیر شد مهم ترین مشکلات جوامع خود.

“سوال اصلی این انتخابات خواهد بود که آیا رای دهندگان اعتماد بیشتر به کمک امریکا بازیابی از coronavirus” Firehouse استراتژی شریک الکس Conant گفت: عصر ایران.

سابق مارکو روبیو کمپین 2016 مدیر ارتباطات همچنین گفت: هر دو نامزد خواهد بود “نیاز به ارائه یک فوتی و فوری برنامه ای برای نگه داشتن آمریکایی ها امن و ایجاد شغل” در میان همه گیر.

با توجه به تغییر نظرسنجی پژوهش از شش کلید میدان نبرد متحده انجام شده در شروع این ماه 68 درصد از رای دهندگان محلی گفت: آنها “به طور جدی نگران” در مورد این بیماری همه گیر.

یک مارس نظرسنجی میشیگان Pennsylania و ویسکانسین انجام شده توسط Ipsos همچنین دریافتند که بزرگ pluralities دولت رای دهندگان معتقد بودند این رمان coronavirus شد مهم ترین مشکلات جوامع خود.

President Donald Trump on WH South Lawn
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده کردن دریایی یکی در جنوب چمن کاخ سفید در تاریخ 17 مه سال 2020 در واشنگتن, DC.
Tasos Katopodis/گتی ایماژ

با توجه به اهمیت این موضوع در میان نوسان دولت رای دهندگان به رئیس جمهور تهمت محلی coronavirus تصویب رتبه بندی می تواند تار خواندن برای مبارزات انتخاباتی خود را.

تغییر پژوهشی نظرسنجی انجام شده از 1 مه مه 3 یافت می شود که رئیس جمهور تهمت به حال 4 درصد خالص مخالفت امتیاز (48 درصد تایید شده 52 درصد مخالف) خود را در دست زدن به coronavirus.

یکی دیگر از نظرسنجی از سی ان ان و SSRS منتشر شده در هفته گذشته نیز نشان داد که بیشتر رای دهندگان اعتماد بایدن برای رسیدگی به بیماری همه گیر کوروناویروس. بررسی 15 متحده از جمله شش میدانهای نشان داد که 51 درصد قرار داده و اعتماد بیشتر در بایدن برای رسیدگی به همه گیر در حالی که 45 درصد گفت: همان از مغلوب ساختن پیشی جستن.

فرد سنجی را منعکس تعداد کسانی که بیش از آوریل و مه. آنچه آنها فکر رئيس جمهور در پاسخ به همه گیر بین 15 آوریل و مارس 20 اکثریت رای دهندگان در میشیگان و پنسیلوانیا و ویسکانسین گفت: نظرسنجی ایپسوس که آنها مخالف از دست زدن به او از وقوع.

یک کارولینای شمالی نظرسنجی انجام شده توسط Civiqs ممکن است از 2 تا 4 ماه مه همچنین نشان داد که 57 درصد از رای دهندگان در دولت بودند یا “بسیار” و یا نه در همه راضی با دولت فدرال در پاسخ به این رمان coronavirus.

در ضمن این دانشگاه فارغ التحصیل دانشکده حقوق نظرسنجی پوشش ویسکانسین در مارس و آوریل میشیگان بررسی انجام شده توسط دموکراتیک شرکت سیاست عمومی رای گیری قرار داده اند مغلوب ساختن پیشی جستن شبکه coronavirus مخالفت رتبه بندی در 7 و 6 درصد بود.

تصویر نقاشی های فلوریدا نظرسنجی بیشتر مخلوط با فاکس نیوز نظرسنجی انجام شده در ماه آوریل پیدا کردن محلی رای دهندگان تقریبا از وسط به دو نیم از رئیس جمهور را از دست داده و همه گیر با 48 درصد تصویب و 49 درصد مخالف.

اگر چه یک نظرسنجی از فلوریدا آتلانتیک دانشگاه دانشکده کسب و کار نشان داد مشابه تقسیم در دولت در جمعه, آوریل نظرسنجی از کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه نشان داد که 51 درصد از فلوریدا مخالف از مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus پاسخ.

معلوم نیست چقدر درک فرمانده کل قوا در پاسخ به coronavirus همه گیر است تأثیر بر روی سر خود را به سر نظرسنجی اعداد برابر بایدن اگر در همه.

صحبت به رادیو فردا از طریق ایمیل مدیر Marquette دانشکده حقوق نظرسنجی چارلز فرانکلین اشاره کرد که بایدن سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن نشده بود منتقل و در آن رای گیری بین ماه های مارس و آوریل با وجود سقوط در رئیس جمهور coronavirus تصویب امتیاز.

“در ماه مارس مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus تصویب رتبه 51-46 اما ممکن است آن را تضعیف و به 44-51,” او گفت:. “اما به طور کلی رای نمی budge: بایدن [رهبری] 3 [امتیاز] در هر دو ماه.”

او افزود که بیش از نه در 10 رای دهندگان ویسکانسین بود “عمیقا متعهد” به حمایت و مخالفت از رئیس جمهور تهمت معنی شغل خود را از دست زدن به کروناویروس نبود نیاز فوری تاثیر را در انتخاب خود را از نامزد.

“این گروه کوچک که به تصویب مغلوب ساختن پیشی جستن اما رد او virus پاسخ کمی بیشتر مایل به رای دادن نیست برای مغلوب ساختن پیشی جستن و امکان پذیر می تواند تبدیل به یک منبع ضعیف در حمایت از او را اگر به دست ما virus می آید دیده می شود که بسیار بدتر” فرانکلین گفت.

“این ممکن است به عنوان ما را دیده ام بیشتر تغییر در ویروس تایید پایین 7 درصد در یک ماه از ما دیده ایم در به طور کلی تصویب کرده است که به سختی budged یک درصد از ژانویه.”

در دیگر نوسان خارجه نظرسنجی بایدن دارای مشابه منجر بیش از رئیس جمهور به یکی از او لذت می برد در ویسکانسین.

یک آه اخباری بینش نظرسنجی انجام شده از آوریل 7 به 8 مارس یافت بایدن به حال قابل ملاحظه نه نقطه منجر رئیس جمهور در آریزونا یک دولت او موفق به کسب 3.5 امتیاز در سال 2016.

فاکس نیوز’ مارس نظرسنجی از فلوریدا قرار داده و معاون سابق رئیس جمهور سه امتیاز جلوتر از مغلوب ساختن پیشی جستن در حالی که یک اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی نظرسنجی انجام شده در حدود همان زمان قرار داده دموکراتیک چلنجر چهار امتیاز جلوتر از ایران کنونی.

در همان ماه دو میشیگان سنجی در بر داشت بایدن به حال هشت نقطه سرب بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن, قرار دادن سرب خود را در خارج از حاشیه خطا.

یک هارپر رای گیری بررسی پنسیلوانیا انجام شده بین 21 آوریل مارس 26 قرار دموکرات سرب در کمی پایین تر شش امتیاز.

Real Clear Politics’ به طور متوسط از کلید میدان نبرد دولت سنجی همچنین نشان داد بایدن پیشرو در ویسکانسین فلوریدا و میشیگان و پنسیلوانیا و آریزونا در روز جمعه. رئیس جمهور تهمت تنها دمای دولت منجر شد در کارولینای شمالی.

اما چند دولت سنجی از سی ان ان و تغییر تحقیقاتی قرار دادن فرمانده جلوتر از رقیب خود.

سی ان ان/SSRS نتایج نظرسنجی منتشر شده در روز چهارشنبه هفته گذشته نشان داد مغلوب ساختن پیشی جستن به حال هفت نقطه سرب بیش از بایدن در سراسر 15 متحده تصمیم گرفت با 8 امتیاز یا کمتر در سال 2016 انتخابات.

تغییر پژوهشی نظرسنجی قرار داده و رئیس جمهور دو امتیاز جلوتر از بایدن با رای دهندگان در سراسر آریزونا و فلوریدا و میشیگان و کارولینای شمالی و ویرجینیا و ویسکانسین.

در یک ایمیل فرستاده بیانیه مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 کمپین معاون دبیر مطبوعاتی کن Farnaso گفت: “2016 ثابت کرد که رای گیری است به شدت اشتباه است و همیشه دست کم گرفت رئیس جمهور و توانایی های خود را برای ارتباط با مردم آمریکا.”

“رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا اولین دستور کار طلیعه اقتصادی رنسانس تجدید امنیت ملی تقویت روابط ما با متحدان ما و نگهداری ما دشمنان در خلیج.

“در مقایسه با بایدن را ملال انگیز در مسیر ثبت رکورد آهسته رشد اقتصادی چین مماشات و کمونیست ایده ها و آمریکایی ها می دانند که این یک باینری انتخاب بین یک رئیس جمهور خواهد شد که برای مبارزه با آنها را در مقابل چهار دهه واشنگتن نخبگان خواهد شد که کمان را به رهبران جهانی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>