Killer Mike مردم را به “سوختگی” نژادپرستی نظاممند نه شهر

Killer Mike گفت: جمعه شب که او را “خسته از دیدن مردان سیاه و سفید می میرند.” اما در یک آدرس به کسانی که شرکت در تظاهرات خشونت آمیز در سراسر آتلانتا در شب جمعه رپر قطره قطره خواست آنها را به نابود کردن یک شهر ساخته شده است در سیاه و سفید متعلق به کسب و کار و تاریخچه حقوق مدنی است.

آتلانتا یکی از بسیاری از شهرستانها که در مواجهه خشونت آمیز تظاهرات روز جمعه در واکنش به کشته شدن جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر kneeled در گردن او برای چند دقیقه. معترضان در این شهر مجموعه ای از یک ماشین پلیس را به آتش شکست ویندوز در سی ان ان ساختمان و آسیب دیده و چندین ساختمان دیگر و کسب و کار.

Killer Mike پیوست آتلانتا شهردار Keisha لنس کف و رپ T. I. به آدرس خشونت جمعه شب گفت که در حالی که او احساس می کند که همان صدمه دیده و خشم به عنوان تظاهر کنندگان “آن را وظیفه خود را به سوزاندن خانه خود را برای خشم با دشمن. آن را وظیفه خود را برای تقویت خانه خود را به طوری که شما ممکن است به یک خانه از پناهگاه در زمان سازمان است.”

Killer Mike گفت که تماشای یک افسر “ترور” یک مرد سیاه و سفید بود “فلج کننده.” او در مقایسه با افسر زانو در Floyd را به گردن “یک گورخر در کلاچ از یک شیر فک.”

“ما به تماشای آن مانند قتل بارها و بارها به همین دلیل کودکان در حال سوختن آن به زمین است. آنها نمی دانند که چه چیز دیگری را به انجام,” او گفت:, و اضافه کرد که در حال حاضر زمان برای مردم به طرح سازماندهی و بسیج.

“این است که مسئولیت ما را بهتر از این حق در حال حاضر. ما نمی خواهیم برای دیدن یک افسر ما می خواهیم برای دیدن چهار افسران محاکمه و محکوم شد,” او گفت:. “ما نمی خواهیم برای دیدن اهداف سوختن ما می خواهیم برای دیدن سیستم است که مجموعه به صورت سیستمیک نژادپرستی به زمین سوخته.”

این راه را که تغییر او گفت: به یاد داشته باشید کسانی که کمک کرد تا هدایت جنبش حقوق مدنی.

“من می دانم که پاره قلب خود را. و من می دانم آن را فلج کننده است و من هیچ چیز مثبت می گویند در این لحظه چون من نمی خواهم به اینجا. اما من مسئول اینجا به دلیل نبود فقط دکتر شاه و مردم به سادگی لباس پوشیدن که در راهپیمایی و اعتراض به پیشرفت این شهر و بسیاری از شهرهای دیگر,” او گفت:. “این مردم مثل مادر بزرگ من افرادی مثل من و خاله و عموهای.”

به جای صرف وقت و شرکت در تظاهرات خشونت آمیز Killer Mike نهایی مشاوره به تظاهرکنندگان شد و به کانال خود را به خشم و سرخوردگی به ساخت سیاسی را تغییر دهید.

“دو تا از موثر ترین راه این است که ابتدا مصرف لب به لب خود را به کامپیوتر متصل کنید و مطمئن شوید که شما با پر کردن خود را سرشماری به مطمئن شوید که مردم می دانند که در آن شما و که شما هستند. نکته بعدی این است که به ورزش سیاسی خود را قلدر قدرت و رفتن به سیاسی انتخابات و ضرب و شتم تا سیاستمداران است که شما را دوست ندارم. شما یک دادستان که خود را فرستاده پاپا به زندان و شما می دانید که آن گاو***? قرار دادن یک دادستان جدید در آن وجود دارد. در حال حاضر خود را در انتخابات به آن را انجام دهد. شما می خواهید متفاوت سناتور که تهاجمی تر است که ماری جوانا می کشد از طریق ؟ در حال حاضر زمان برای انجام این کار است. اما از آن است که زمان برای رایت کردن خانه خود را.”

“ما باید بهتر از این لحظه. ما باید بهتر از به آتش کشیدن خانه خود ما است چرا که اگر ما از دست دادن آتلانتا چه چیز دیگری ما رو?,” او اضافه شده است. “من می خواهم شما را به رفتن به خانه من می خواهم شما را به صحبت کردن 10 از دوستان خود من می خواهم به شما بچه ها به آمده تا با راه حل های واقعی. … ما نیازی گنگ یک** رئیس جمهور تکرار آنچه segregationists گفت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de