کیم کارداشیان غرب خواستار انتشار اوهایو اهل بیت

در جریان مبارزه برای عدالت کیفری اصلاحات, Kim Kardashian West حمایت برای آزادی یک اوهایو زندانی که اتحاد خود را حفظ بی گناهی در قتل سه نفر در سال 1994. کوین Keith است زمان خدمت در مریون تادیبی موسسهیکی از بزرگترین coronavirus نقاط داغ در کشور است.

Kardashian West روز سه شنبه توییتی در مورد کیت نوشتن است که او صرف 10 سال در انتظار اعدام “برای جرمی که مرتکب نشده بوده و تنها برای پیدا کردن خود را در معرض خطر مرگ دوباره به دام افتاده در یک زندان تبدیل شده است که منجر hotspot برای COVID-19. لطفا کمک کنید.”

در سال 1994 کیت محکوم شد و محکوم به مرگ در تیراندازی مرگبار دو زن و یک پسر 4 ساله در شهر بیوسایرس. سپس فرماندار تد Strickland تبدیل حکم او در سال 2010 به زندگی بدون آزادی مشروط بالا بردن سوال در مورد شواهد آورده در دادگاه و عدم مظنون آسوشیتد پرس گزارش داد.

در سال گذشته Kardashian West ملاقات کیت در یک ویدیو دیدار و گفت که او تحت تاثیر قرار گرفته بود کار خود را پشت میله های زندان: “من تا به حال لذت بردن از جلسه کوین کیت از طریق یک تصویری از بازدید و خیلی تحت تاثیر قرار w/ برنامه های شگفت انگیز او ایجاد شده و در زندان به کمک به دیگران در داخل بهتر خود را! آنقدر شواهد کشف شده است اثبات کوین بی گناهی. من امیدوارم که در خدمت عدالت است به زودی و او منتشر شده است.”

از روز شنبه وجود دارد 3,762 زندانیان و 319 کارکنان که تست مثبت در اوهایو ، که حدود 30 درصد از تمام coronavirus موارد در اوهایو. نه زندانی و یک کارمند فوت کرده اند از این ویروس با توجه به دولت در وزارت احیا و اصلاح.

شده اند وجود دارد 13,250 موارد تایید شده در سراسر اوهایو همراه با 538 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

دولت وزارت احیا و اصلاح وجود دارد گفت: افزایش سریع موارد به دلیل یک “تهاجمی” تست رویکرد که شامل تست از تمام کارکنان و زندانیان در Marion این Pickaway موسسه تادیبی و فرانکلین مرکز پزشکی.

فرماندار مایک DeWine هفته گذشته تایید انتشار 105 زندانیان تحت اضطراری دولت ازدحام بیش از حد قانون و تبدیل شش جملات از طریق دولت آزادی مشروط هیئت مدیره دفتر او در بیانیه ای گفت.

جاستین Carissimo کمک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de