کرک داگلاس شده است به عنوان یک “فراموش نشدنی” بازیگر و فیلم “آیکون” پس از مرگ او در سن 103.

دختر در قانون کاترین زتا-جونز به رهبری مراسم تجلیل از نوشتن: “به من عزیزم کرک من باید شما را دوست دارم برای بقیه زندگی من است. من از دست شما در حال حاضر.”

مراسم تجلیل همچنین از مدیر, استیون اسپیلبرگ, بازیگر ستارگان Mark Hamill و Breaking Bad ستاره Bryan Cranston.

داگلاس که با بازی در نقش عنوان در سال 1960 کلاسیک اسپارتاکوس لذت بردم یک حرفه ای است که به طول انجامید هفت دهه است.

اسپیلبرگ گفت: داگلاس چپ پشت “نفس و بدن از کار”.

او گفت: Hollywood Reporter: “کرک حفظ خود ستاره فیلم جاذبه راست به پایان زندگی فوق العاده است و من افتخار است که یک بخش کوچک از خود گذشته 45 سال است.”

جیمی لی کورتیس که پدر تونی نیز در Spartacus اعلام کرد: “او شما را دوست داشت که دنیای شما را دوست داشت. شور و شوق خود را. استعداد است. سیاست است. خانواده. هنر. قدرت.”

Hamill توصیف داگلاس به عنوان “یکی از بزرگترین ستاره ها در تمام دوران” به عنوان “یک بازیگر با یک فراموش نشدنی, فروزان جاذبه”.

او همچنین اشاره داگلاس نقش مهمی در پایان دادن به 1950s هالیوود لیست سیاه توسط هجوم ممنوعیت همکاری با فیلم سازان با اتهام کمونیست همدردی.

Rob Reiner که کارگردانی فیلم از جمله این Spinal Tap and When Harry Met Sally توصیف او به عنوان “نماد در پانتئون هالیوود”.

کهنه کار هالیوود مرگ اعلام شد روز چهارشنبه توسط پسرش بازیگر همکار مایکل داگلاس.

“به جهان او یک افسانه یک بازیگر از عصر طلایی از فیلم که زندگی او را به سال های طلایی” نوشت: Instagram.

کرک داگلاس رز به شهرت در هالیوود “عصر طلایی” درآمد اول از سه نامزدی اسکار برای سال 1949 فیلم قهرمان.

به عنوان Spartacus رهبر رومی, برده, شورش در Stanley Kubrick را در سال 1960 تاریخی حماسی, Douglas کمک به ارائه یکی از هالیوود اولین نامزدان به بازی گرفته.

پس از یک ژنرال رومی اعلام کرد که یک گروه از بردگان تنها جلوگیری از مصلوب شدن اگر آنها شناسایی Spartacus همه بردگان ایستاد و اعلام کرد “من اسپارتاکوس”.

در حال حاضر جاودانه عبارت است همچنان مورد استفاده در فرهنگ مدرن و به عنوان یک الگوی رفتاری برای نشان دادن همبستگی با کسی و یا برای متوقف کردن هویت یک فرد را در حال نشان داد.

Breaking Bad ستاره Bryan Cranston با استفاده از این عبارت به ثبت نام کردن پس از خود را درخشان ادای احترام به “یک حضور قوی در تاریخ سینما”.

داگلاس دوم اسکار nod آمد برای بخشی خود را در سال 1952 را بد و زیبا که در آن او ستاره دار در کنار لانا ترنر.

او قادر به حرکت با بار و جلوگیری از مشکلات typecasting. او در سال 1956 به خود جلب بررسی بیحوصلگی حرف زدن و سپس سومین نامزدی اسکار برای تجسم خود را از نگران وینسنت ون گوگ در ویسنت Minnelli را Lust For Life.

  • BBC هنر: 50 دقیقه با کرک داگلاس
  • BBC هنر: سه نفر از Kirk Douglas, بهترین صحنه ها

جورج همیلتون که ستاره دار در کنار داگلاس در سال 1962 به مدت دو هفته در شهر دیگری گفت: “ستاره بود “کمال حرفه ای فوق العاده مرد و او می دانست که هر بخشی از ساخت فیلم”.

وی افزود: “او آن را درک کرد و او به من آموخت فروتنی وقتی که می آید به عنوان یک بازیگر. آن چیزی که بسیار دشوار است برای انجام درست و او آن را حق همه زمان ها است.”

Mitzi Gaynor ستاره دار در کنار داگلاس در سال 1963 فیلم برای عشق یا پول و از او تشکر برای به اشتراک گذاری خود را “استعداد شگفت انگیز”.

داگلاس در مواجهه با مشکلات در زندگی شخصی او. او به دقت به جان سالم به در سقوط یک هلیکوپتر در سال 1991 که در سمت چپ دو نفر کشته شدند. پنج سال بعد او دچار یک سکته مغزی بزرگ که تحت تاثیر سخنرانی خود.

و در سال 2004 پسرش اریک درگذشت در سن 46 یک اتفاقی مواد مخدر مصرف بیش از حد.

در سال های بعد خود او توجه خود را تبدیل به موسسه خیریه. او اهدا میلیون دلار به خیریه و کمک به صندوق آلزایمر واحد در یک خانه بازنشستگی در لس آنجلس.

Follow us on Facebookو یا در توییتر @BBCNewsEnts. اگر شما یک پیشنهاد داستان ایمیل entertainment.news@bbc.co.uk.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de