یک “اعتراف” Ku Klux Klan رهبر که سوار یک خودرو به جمعیت صلح آمیز جورج فلوید معترضان در ایالت ویرجینیا در حال بررسی برای امکان جنایات نفرت یک شهرستان دادستان روز دوشنبه گفت:.

مرد متهم شده است با چندین جرائم پس از او “بی پروا” سوار به یک جمعیت در یکشنبه, Henrico County را مشترک المنافع وکیل شانون تیلور گفت: در بیانیه ای که در توییتر.

ما رسانه ها گزارش دادند یکی از معترضان مجروح شد در این حادثه در نزدیکی ریچموند. فرد بررسی شد در صحنه پاسخ اضطراری و حاضر بیشتر درمان.

“هری H. راجرز 36 متهم به حمله و باتری اقدام مخرب زخمی و جنایت خرابکاری. هزینه های اضافی در حال بررسی” تیلور گفت: در جدا کردن صدای جیر جیر.

در این بیانیه تیلور گفت راجرز “revved موتور” و سپس سوار به جمعیت.

“متهم توسط خود پذیرش و با یک نگاه گذرا به رسانه های اجتماعی است بستری رهبر Ku Klux Klan و یک مبلغ برای مؤتلفه ایدئولوژی” تیلور اضافه شده است.

“ما در حال بررسی این که آیا جنایات نفرت هزینه مناسب هستند.”

راجرز به نظر می رسد در Henrico دادگاه روز شنبه که در آن او مورد قبول دادگاه منصوب وکیل فردا-وابسته به WTVR گزارش شده است.

این تظاهرات به بخشی از موج تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادپرستی است که در سراسر ایالات متحده و در سراسر جهان است.

آنها برانگیخته توسط مارس 25 مرگ در بازداشت فلوید گزارشی که کشته شد, وقتی که, مینیاپولیس, افسر پلیس, Derek چوین که سفید است به زانو در Floyd گردن برای نزدیک به نه ساعت.

چوین متهم شده است با فلوید قتل و چهره به 40 سال در زندان اگر به جرم قتل درجه دوم و سوم-قتل عمد و قتل نفس.

او ساخته شده خود را برای اولین بار حضور در دادگاه روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im