ده ها تن از koalas یافت شده است مرده و یا زخمی در چوب کشت و زرع در ایالت ویکتوریا استرالیا جرقه تحقیقات توسط مقامات.

آبی صمغ درختان – مهم کوآلا زیستگاه – برداشت شدند از کشت و زرع در ماه دسامبر ترک تنها چند جدا می ایستد از درختان.

برخی از koalas تا به حال به مرگ گرسنگی در درختان باقی مانده. دیگران ظاهرا کشته شدن توسط بولدوزر.

حدود 80 بازمانده koalas حذف شده اند و در حال مراقبت.

مرگ آمده پس از ده ها هزار نفر از koalas کشته شدند در bushfires که ویران استرالیا. این جانور کیسه دار ذکر شده است به عنوان “آسیب پذیر” توسط محیط زیست استرالیای وزارت.

‘استرالیا باید شرمنده’

پس از کشت و زرع وارد شد در ماه دسامبر گزارش از صدها گرسنه, koalas, در آمد, گروه زیست محیطی از زمین استرالیا گفت.

“مردم ظاهرا شاهد تخریب بسیاری از مرده koalas به بریده بریده شمع” آن را گفت.

وزارت محیط زیست و زمین و آب و برنامه ریزی گفت: این آمادگی برای محاکمه بیش از این حادثه.

ساکنان محلی هلن Oakley که اولین زنگ خطر مطرح شده در دوشنبه, نوشته شده در یک ویدیو به Facebook و گفت او دیده بود مرده koalas در سایت.

“وجود دارد koalas دروغ گفتن وجود دارد, مرده,” او گفت:. “مادران کشته و نوزادان کم است. استرالیا باید شرمنده از این. ما نیاز به کمک.”

حمایت از حیوانات حیوانات گروه استرالیا گفت: فرستاده است و تیم ها به سایت به منظور “ذخیره به عنوان بسیاری از این قیمتی حیوانات به عنوان امکان پذیر است”.

آن افزود: “ما هنوز در حال جمع آوری اطلاعات به عنوان به آنچه که رخ داده است در این مورد اما به نظر می رسد که وجود دارد نقض قانون از جمله پیشگیری از ظلم به حیوانات عمل می کنند که ما خواهد بود با حمایت از مقامات به دنبال.”

اندرو پریچارد از وزارت محیط زیست گفت: 25 koalas شده بود euthanised. او گفت: ABC اخبار بازمانده koalas خواهد بود “بازسازی در مرحله بعد”.

تحقیقات در راه است

این شرکت در پشت ورود به سیستم در حال حاضر نامشخص است. با توجه به ورود صنعت آبی صمغ درختان برداشت شد در ماه نوامبر و پیمانکار به دنبال تمام پروتکل های در محل برای محافظت از حیوانات.

اما حیوانات استرالیا گفت: آن بررسی چندین آشکار نقض قانون.

این شرکت که خود این مزارع باید ارائه koala ‘شرکتکنندگان’ به شناسایی koalas در درختان قبل از ورود به سیستم ایمیل به طوری که حیوانات را می توان با خیال راحت حذف و منتقل کرد. نیز وجود دارد یک مسئولیت قانونی برای اطمینان از رفاه koalas پس از ورود به سیستم متوقف شده است ،

استرالیا جنگل محصولات کانون گفت: درختان باقی مانده پاک شد پس از پیمانکاران ترک کرده بود. آن است که به بررسی این حادثه است.

مدیر اجرایی راس همپتون گفت: سن: “مشخص نیست که در عین حال که با بولدوزر تخریب درختان با koalas ظاهرا هنوز در آنها, اما آن را کاملا خاص آن بود که کشت و زرع و یا جنگلداری شرکت.

“ما از تمام کسانی که خواستار نیروی کامل قانون اعمال می شود به مجرم است.

این واقعه پس از تعدادی از koalas کشته شدند در سال های اخیر bushfires در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im