یکی کوبه برایانت فن شروع یک درخواست به NBA تغییر رسمی آن لوگو به برایانت شبح پس از NBA ستاره جان در سقوط یک هلیکوپتر در روز یکشنبه. هدف این بود که به 100 امضا.

چهار روز پس از برایانت مرگ دادخواست آنلاین پیشی گرفته است 3 میلیون آنلاین امضا شده بود تا در اواخر روز پنجشنبه.

جدید هدف این است که در حال حاضر 4.5 میلیون امضا.

برایانت شد کشته در سقوط یک هلیکوپتر صبح یکشنبه در نزدیکی لس آنجلس, کالیفرنیا, در راه خود را به جوانان بسکتبال بازی. برایانت دختر 13 ساله Gianna شد و در میان نه نفر در هیئت مدیره که درگذشت. وجود دارد هیچ بازماندگان.

فعلی NBA آرم که عرضه در سال 1969 با شبح از جری غرب ایجاد شد ایجاد شده توسط آلن سیگل. هر چند وجود داشته است خواستار یک تغییر به لوگوی بیش از چند دهه گذشته برخی حتی خواستار Michael Jordan را dunking شبح به لوگوی جدید—آن را تا برایانت مرگ ناگهانی است که تماس های جدید برای یک لوگو به وجود آمد.

Siegel که اذعان می کند او شاهد یک میل جدید NBA لوگو توسط طرفداران گفت نیوزویک این هفته که او قطعا متوجه آنلاین پیشرفت برایانت پس از مرگ ناگهانی.

“این کاملا روشن است که [برایانت] بود و بسیار مورد احترام رقم را با بازیکنان در سراسر جهان است و این واقعا چیز جدی است که باید در نظر گرفته لیگ” Siegel گفت: عصر ایران.

“من واقعا افتخار این آرم این است که به رسمیت شناخته شده در سراسر جهان, اما اگر بازیکنان فعلی می خواهید به رسمیت شناختن کسی که ساخته شده تفاوت مانند کوبه و اگر کمیساریای می خواستم برای انجام این کار من به حمایت از آن” Siegel ادامه داد.

Siegel قبلا گفته شکست نخوردگان در سال 2017 که ممکن است آن را یک “اشتباه” برای تغییر NBA لوگو تبدیل شده است که به خوبی شناخته شده در سراسر جهان است. اما برای کسی مثل کوبه برایانت که انجام NBA مشعل در سراسر جهان به عنوان یک سفیر برای هر دو ایالات متحده آمریکا و NBA به عنوان یک دو بار المپیک, مدال طلا, همه چیز قطعا می تواند تغییر کند.

“این خیلی قابل تشخیص است که این امر می تواند یک اشتباه به تغییر آن” Siegel گفت. سپس او گفت: نیوزویک که “همه چیز اتفاق می افتد در جهان است که تحریک را تغییر دهید مانند این است.”

NBA نیست پاسخ به درخواست برای این داستان.

به عنوان خالق آنلاین دادخواست به برایانت شبح به عنوان جدید NBA, لوگو, او گفت که او بود غرق پشتیبانی می کند.

“او در نقش یک مدل و قهرمان به مقادیر بی شماری از مردم از جمله خودم” Nikyar Moghtader گفت: عصر ایران. “حمایت شده است طاقت فرسا و من می خواهم برای تشکر از هر فرد مجرد است که برای کمک به این رویای یک واقعیت است.”

جهان ورزش ادامه داد: عزاداری برایانت مرگ حتی به پنج شنبه شب و جمعه.

Kobe Bryant
کوبه برایانت #24 لس آنجلس لیکرز در واکنش به جمعیت به عنوان او را ترک دادگاه در تویوتا سنتر در آوریل 10, 2016 در هوستون تگزاس.
عکس باب Levey/گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de