کوبه برایانت به یاد در سراسر جهان

  به روز شده 25m پیش

LeBron James نوشته های احساسی Instagram یاد کوبه برایانت و جی جی دختر

LeBron James, همکار, لس آنجلس, Laker استفاده Instagram اواخر دوشنبه به ارائه تسلیت خود را به کوبه برایانت خانواده — و برایانت خود را.

“من به معنای واقعی کلمه فقط شنیده ام صدای خود را صبح یکشنبه قبل از من سمت چپ فیلادلفیا به سر به عقب به لا” جیمز ارسال شده است. “فکر نمی کنم برای یک ذره در یک میلیون سال خواهد بود که آخرین مکالمه ما می خواهم.”

  به روز شده 28m پیش

ESPN دوباره پخش کوبه برایانت نهایی بازی

ESPN در دوشنبه شب افتخار کوبه برایانت دوباره پخش خود را نهایی بازی NBA از آوریل 13, 2016. لیکرز به حال مدت طولانی است که حذف از حذفی مشاجره در آن زمان و پایان فصل با بدترین رکورد در تاریخ حق رای دادن. با وجود این ملال انگیز فصل بازی کلاسیک بود برایانت عملکرد.

برایانت گل 60 امتیاز در 50 عکس و لیکرز یوتا جاز را شکست داد 101-96. لس آنجلس وارد سه ماهه چهارم انتهایی 75-66 اما برایانت به ثمر رساند 23 امتیاز در اختتامیه دوره تیراندازی 8-16 و ساخت سه از پنج عکس سه نقطه او تلاش کرده است.

ESPN نیز توییتی به روز رسانی از این بازی در طول شب.

  به روز شده 28m پیش

Jimmy Fallon, نوشته های عاطفی, ادای احترام

جیمی فالون رو فشرد تا او به عنوان افتخار کوبه برایانت گفت: او ملاقات برایانت در یک مهمانی که فالون 21 بود و برایانت 17. اواخر شب میزبان گفت: داستان دو غریبه شروع به چت و سپس رفت و در یک آبجو هم اجرا می شود:

  به روز شده در 9:16 PM

“من از دست رفته من قهرمان”: کوبه برایانت بسکتبال دبیرستان مربی به یاد افسانه NBA

gregg-downer-kobe-bryant.png
گرگ Downer / CBS فیلادلفیا

قبل از او نامی از 20 سال در NBA حرفه ای و تبدیل شدن به یک توپ بسکتبال, آیکون, Kobe Bryant خیره شدن طرفداران در طول زمان خود را برای بازی مدرسه بالا پایین Merion در پنسیلوانیا است. یک روز پس از برایانت مرگ Lower Merion بسکتبال مربی گرگ Downer بود که برایانت مربی از سال 1992 تا سال 1996 با صدور بیانیه عاطفی به دست آمده توسط CBS فیلادلفیا.

آن را با شوک کامل و یک قلب شکسته که من سوگواری عبور از کوبه برایانت و زیبا, دختر, Gianna و تمام قربانیان این تراژدی وحشتناک.

عمیق ترین تسلیت من به خانواده های درگیر برای Laker Nation, به کوبه طرفداران در سراسر جهان و به محلی ما Aces ملت است.

این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب برای یک مرد رشد کرده است به آن اعتراف اما دیروز من را از دست داد قهرمان است. هرگز شاهد چنین شور و اخلاق کار و شدت چنین منحصر به فرد و هدفمند درایو برای عظمت است. هیچ عذر و بهانه. هیچ کلید های میانبر. هیچ روز خاموش است. کوبه مجموعه استاندارد. او ما سوپرمن.

کوبه بود فوق العاده ورزشکار در, یک ذهن درخشان و شدیدترین رقیب به راه رفتن در زمین است. و او حتی بهتر از پدر است. پیوند ما در بالا بردن ما از دختران جوان که منبع بزرگترین افتخار ما در ارتباط است. زمانی که کوبه را من دختر دکتر را به اسلحه خود را برای در آغوش گرفتن و بالا و سپاس ما لبخند شد یک مایل گسترده شادی بود و بی نظیر. ما در بر داشت چیزی مهم تر از بسکتبال است. ما تا به حال کشف هدف ما است.

آن است که اغلب در زندگی شما ببینید خالص عظمت است. من به اندازه کافی خوش شانس به یک صندلی ردیف جلو به آن را برای مدت چهار سال. او تحت فشار قرار دادند من به عنوان یک مربی بهتر باشد و من تحت فشار قرار دادند و او را به عقب. آن را برنده ترکیبی که من برای همیشه سپاسگزار. ما Aces شعار “کار سخت و فداکاری نتایج.” هیچ کس آن را بهتر.

حرکت رو به جلو به نظر می رسد تقریبا غیر ممکن است اما من تعجب می کنم اگر کوبه را به ما بگویید به “گزاف گویی توپ, جیر جیر کفش و به رقابت بپردازند.”

ما ادامه خواهد داد به دنبال الهام بخش خود را روزانه و افتخار میراث خود را با ما در حال حاضر و در آینده مطلب. ما هرگز اجازه شما مطلب ملت پایین.

من شما را دوست دارم کوبه باقلا برایانت. با تشکر از شما برای همه شما برای من انجام داده اند برای Lower Merion بسکتبال و برای جهان است.

  به روز شده در 9:16 PM

نیویورک, ساختمان امپایر استیت, چراغ بنفش و طلا

یاد ساختمان امپایر استیت تجلیل NBA آیکون کوبه برایانت در روز دوشنبه شب با نور بنفش و طلا.

“چراغ ما خواهد درخشید بنفش و طلا در این شب به ما پرداخت ادای احترام به افسانه بسکتبال کوبه برایانت الهام بخش میلیون ها نفر در سراسر جهان شد و خیلی زود” صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده. “دل ما به همه خانواده و دوستان و طرفداران تحت تاثیر این فاجعه است.”

  به روز شده در 9:16 PM

دیترویت پیستونز پوشیدن شماره 8 و شماره 24 کشباف

دیترویت پیستونز عینک شماره 8 و 24 کشباف به افتخار برایانت قبل از خود و رقابت در برابر کلیولند کاوالیرز در شب دوشنبه. برایانت به تن هر دو شماره در طول 20 سال خود را با لس آنجلس لیکرز.

  به روز شده در 9:16 PM

NTSB می گوید هیچ جعبه سیاه شد در هلیکوپتر; FBI می پیوندد تحقیقات

ملی ایمنی حمل و نقل گفت: آن را در صحنه به تحقیق و جمع آوری اطلاعات در مورد سانحه هلی کوپتر که به کشته شدن نه. به گفته مقامات اف بی آی کمک در تحقیقات اما روشن وجود دارد هیچ رفتار جنایی درگیر است.

NTSB وجود دارد گفت: هیچ پرواز ضبط داده ها و یا cockpit voice recorder به دلیل نبود نیاز به هلیکوپتر است. مقامات درخواست عمومی برای هر عکس و یا فیلم های گرفته شده در زمان تصادف برای ارائه به witness@ntsb.gov.

مقامات همچنین گفت: نهایی انتقال از خلبان هلی کوپتر به کنترل ترافیک هوایی این بود که این هواپیما که قرار بود برای افزایش ارتفاع برای جلوگیری از یک ابر لایه. NTSB گفت: آب و هوا خواهد بود بخشی از تحقیقات خود را.

Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا گفت: هر کسی که تلاش برای دسترسی به محل سقوط را به اتهام تخطی از قانون.

هیچ تماس پریشانی قبل از هلیکوپتر سقوط که منجر به کشته شدن کوبه برایانت
  به روز شده در 9:16 PM

تریسی مک گریدی به یاد کوبه و جی جی: “او خاص بود”

سابق NBA ستاره تریسی مک گریدی به یاد برایانت و دخترش, Gianna در مصاحبه با ESPN در روز دوشنبه.

“او خاص بود. او ساخته شده بود مانند کوبه. فقط برای تماشای بازی او بود مانند تماشای یک جوان کوبه,” او گفت:.

  به روز شده در 9:16 PM

لیکرز در مقابل کلیپرز بازی به تعویق افتاد

NBA تا به تعویق افتاد رقابت بین لس آنجلس لیکرز و لس آنجلس کلیپرز در روز سه شنبه پس از مرگ Kobe Bryant. بازی برنامه ریزی شده بود برای 10 p. m. روز سه شنبه خواهد بود و دوباره در تاریخ بعد لیگ در بیانیه ای گفت.

“این تصمیم از احترام به لیکرز سازمان است که عمیقا عزادار از دست دادن غم انگیز لیکرز افسانه Kobe Bryant, دخترش, Gianna و هفت نفر دیگر در سقوط یک هلیکوپتر در روز یکشنبه” بیانیه ای گفت:.

Obit Bryant Basketball
جمع آوری مردم در خارج از مرکز استیپلز پس از مرگ کوبه برایانت پنج شنبه, مارس 26 سال 2020 در لس آنجلس. مایکل اوون بیکر / AP
  به روز شده در 9:16 PM

هنرمند رنگ نقاشی دیواری از کوبه و جی جی در لس آنجلس

ژول سرگین یک هنرمند که رنگ نقاشی های دیواری در سراسر شهر اسپری, نقاشی پرتره از کوبه برایانت و 13 سال دختر قدیمی, Gianna “جی جی” برایانت در اواسط شهر محله. او به اشتراک گذاشته تصاویر جدید هنرمندان در Instagram در روز یکشنبه.

  به روز شده در 9:18 PM

مجله تایم نوشته های عکس از کوبه برایانت پوشش

مجله تایم را افتخار کوبه برایانت در آن آینده را پوشش میدهد. این مجله ارسال شده یک عکس از پوشش به توییتر در روز دوشنبه و گفت: این امر می تواند در دکه های روزنامه فروشی جمعه.

همچنین در روز دوشنبه, ESPN, فیلمی از نحوه برایانت مرگ تحت پوشش در سراسر جهان است.

دیدن عکس های بیشتر از برایانت فوق العاده حرفه ای:

  به روز شده در 9:16 PM

Allen Iverson سهام حافظه برایانت تعهد از تازه کار های نجومی

Kobe Bryant, No. 24 of the Los Angeles Lakers, and Allen Iverson, No. 3 of the Denver Nuggets, greet each other before tip-off at the Pepsi Center on March 15, 2007, in Denver, Colorado.
Kobe Bryant, سمت چپ, استقبال Allen Iverson در 15 مارس سال 2007 در دنور. داگ Pensinger/گتی

Hall of Famer Allen Iverson گفت: Kobe Bryant آماده “خستگی ناپذیر” و او به اشتراک گذاشته یک حافظه از خود rookie فصل برای نشان دادن آن است. در طول Iverson اولین سفر به لس آنجلس به بازی در برابر لیکرز برایانت در زمان او را به یک رستوران.

“هنگامی که ما بازگشت و قبل از او در سمت چپ او از من پرسید “چه شما به انجام امشب’?” Iversion در بیانیه ای گفت. “پاسخ من بود:” من قصد دارم به این باشگاه چه می خواهید انجام دهید؟’ او گفت: “من از رفتن به ورزشگاه است.’ آن است که او همیشه درست از بازی بسکتبال و همچنین بازی زندگی است. او آماده خستگی ناپذیر.”

Iverson گفت که او “ویران و دل شکسته” از برایانت مرگ است. “ما خوب نیست,” او گفت:. “اما ما را به قدرت به جلو و از طریق این هم به دلیل این است که آنچه کوبه می خواهید ما را به انجام است.”

  به روز شده در 9:16 PM

فیل جکسون می گوید رابطه اش با برایانت “فراتر از هنجار”

Los Angeles Lakers head coach Phil Jackson and Kobe Bryant attend Bryant's hand and footprint ceremony at Grauman's Chinese Theater on February 19, 2011, in Hollywood, California.
سابق لیکرز سر مربی فیل جکسون و کوبه برایانت در تئاتر چینی Grauman در, در فوریه 19, 2011 در هالیوود است. دیوید لیوینگستون/گتی

سابق لیکرز مربی فیل جکسون گفت که رابطه او با کوبه برایانت “فراتر از هنجار شده است.” جکسون مربی لیکرز که برایانت رهبری تیم را به پیروزی پنج قهرمانی.

“سقوط یک تراژدی بود برای چند خانواده” جکسون در بیانیه ای گفت. “قلب من می رود به ونسا و خانواده هایی که عزیزانشان را از دست داده. کوبه یک انتخاب ویژه در راه های بسیاری برای بسیاری از مردم است. رابطه ما به عنوان مربی/بازیکن فراتر از هنجار. او رفت و فراتر از حجاب است.”

  به روز شده در 9:16 PM

“نهایی رقیب نهایی کارگر”

سابق NBA ستاره Wally Szczerbiak در کوبه برایانت میراث

کوبه برایانت بزرگترین Laker of all time, CBS Sports تحلیلگر خوب Szczerbiak گفت: در O’DONNELL در روز دوشنبه. “او یک ورزشکار بزرگ بیش از حد … نهایی رقیب نهایی کارگر” گفت: Szczerbiak که با آن مواجه برایانت چند بار در طول سال خود را در NBA.

Szczerbiak گفت برایانت میراث خواهد بود شور و شوق خود را برای بازی بسکتبال. “او همه چیز در مورد بازی او منتقل شده است که در دادگاه, و من فکر می کنم که چرا او تا به حال بسیاری از طرفداران همه جا, چرا بسیاری از بچه ها فقط نگاه کردن به او چون می دانستم که او در این بازی وجود دارد هیچ دیگر دستور کار از گرفتن توپ و برنده شدن” Szczerbiak گفت.

  به روز شده در 9:16 PM

تایگر وودز گفته شد برایانت مرگ پس از اتمام مسابقات گلف

کوبه برایانت میراث در NBA و Granity Studios

تایگر وودز بود مشخصه شگفت زده توسط اخبار کوبه برایانت مرگ او به عنوان راه می رفت خاموش گلف در یکشنبه بیمه کشاورزان باز “CBS This Morning: روز شنبه” شرکت میزبان دانا جاکوبسن ، “کوبه برایانت کشته در سقوط یک هلیکوپتر,” او کدی جو Lacava گفت.

“ببخشید من؟” وودز گفت. او بعدها گفت: CBS Sports او را درک نمی کنند که چرا مردم در این دوره شد و گفت: “آیا آن را برای Mamba.”

“او سوخته خیلی رقابتی داغ” جنگل گفت: CBS. “او آن را آورده و هر شب در هر دو به پایان می رسد از زمین است.”

  به روز شده در 9:16 PM

تمام 9 قربانیان در پی سقوط یک فروند هواپیمای شناسایی

victims.png
نه همه قربانیان سقوط شناسایی شده اند. ایسنا

بازنشسته NBA ستاره کشته شد و پس از او شخصی هلیکوپتر سقوط کرد یک تپه شیب دار صبح روز یکشنبه کشتن هر کس در هیئت مدیره. برایانت دختر و هفت نفر دیگر بودند راه خود را به Mamba جام مسابقات, دختران و پسران جوانان بسکتبال لیگ برایانت تاسیس پس از بازنشسته شد. برایانت بود و به مربی خود دختر Gianna تیم.

در علاوه بر این به برایانت و 13 ساله Gianna از قربانیان شناسایی شده به عنوان Orange Coast College مربی بیس بال جان Altobelli همسرش, کری و دخترش, الهام; سارا چستر و دخترش Payton بود که یک تیمی از Gianna برایانت; دختران’ دستیار مربی کریستینا Mauser; و خلبان Ara Zobayan.

جاناتان Vigliotti

  به روز شده در 9:16 PM

مایکل جردن می گوید برایانت “بود مثل یک برادر کوچک به من”

تمام وقت NBA بزرگ مایکل جردن می گوید: “کلمات نمی تواند توصیف درد” او احساس بیش از مرگ Kobe Bryant.

اردن با صدور بیانیه ای خود را از طریق نماینده و سخنگوی Estee Khazaal:

اردن نیز ترجمه ادای احترام از نایک یک شرکت است که تا به حال یک ارتباط طولانی با هر دو آنها:

  به روز شده در 9:16 PM

نائومی اوزاکا: “با تشکر از شما برای موجود”

ستاره تنیس نائومی اوزاکا توییتی نامه او نوشت: به برایانت به عنوان راهی برای ابراز غم و اندوه:

  به روز شده در 9:16 PM

گرمی اجرا برایانت نیوجرسی در مرحله

Lil Nas X with Kobe jersey — Grammy Awards 2020
Lil Nas X انجام می دهد در طول 62 Annual GRAMMY Awards در مرکز استیپلز در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ، گتی

Lil Nas X آغاز اجرای “شهر قدیمی جاده” با یک #24 برایانت نیوجرسی در مرحله. Nas شد و سپس پیوست توسط همه بازیگران از جمله بیلی ری سایرس, Diplo میسون رمزی و BTS.

Aerosmith و Run-D. M. C. انجام شده “Walk This Way” در مراسم گرمی با یک عضو Run DMC همراهان برگزاری یک #24 لیکرز نیوجرسی. Run DMC. همچنین ادای احترام به اواخر خود را از اعضای گروه جم استاد جی که در سال 2002 با استفاده از آرم خود را به عنوان یک پس زمینه.

Run DMC — Grammy Awards 2020
داریل “DMC” تیم mcdaniels از Run DMC, دی جی تیونینگ تاک و DJ Charlie Chan انجام روی صحنه در طول 62 Annual Grammy Awards در مرکز استیپلز در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ، گتی
  به روز شده در 9:16 PM

Magic Johnson: “من فکر می کردم او برای همیشه زندگی می کنند”

Magic Johnson توصیف کوبه برایانت عشق عمیق برای لیکرز

 NBA legend Magic Johnson صحبت movingly مورد برایانت میراث و دادگاه در احساسی تلفن مصاحبه با CBS Los Angeles.

“من فکر کردم او برای همیشه زندگی می کنند. من فکر کردم که او شکست ناپذیر” گفت: جانسون. “او می خواهم که. او راه می رفت مانند آن. او با اعتماد به نفس مرد جوان است.”

در قلبی ادای احترام جانسون مشترک لحظات که او با برایانت و انعکاس خود را در رابطه, تاثیر خود در شهر لس آنجلس و نقش خود را به عنوان یک پدر.

“ما همیشه به یاد داشته باشید آنچه کوبه برایانت را در دادگاه. ما را به یاد داشته باشید آنچه که او انجام داد کردن دادگاه و برای شهرستان. من فکر نمی کنم در حال حاضر که ما می توانیم آن را به کلمات آنچه که او به معنای برای لس آنجلس. من او را از دست ندهید” جانسون به اشتراک گذاشته.

“هنگامی که شما را که یکنواخت Laker یونیفرم, هیچ کس که در زمان غرور در یک Laker از کوبه. آن شگفت انگیز بود.”

جانسون همچنین گارد نقطه برای لیکرز برای 13 فصل قبل بازنشسته شد. برایانت همچنین تمام 20 فصل با لیکرز, برنده سه قهرمانی متوالی در سال 2000 و 2001 و 2002.

“ما نیاز کوبه به اطراف است. و ما بچه ها که بت او است. و فن پایه که بت او است. وجود دارد بیشتر برای او را به انجام. او راه خیلی زود است. و او در سمت چپ کاملا میراث” جانسون گفت.

“او خاص بود. خدا ویژه بازیکن بسکتبال و ویژه انسان است. ما او را از دست ندهید ” او ادامه داد. “او در جهان نهفته است. و تعداد بسیار کمی از ورزشکاران به تاثیر جهان مانند کوبه برایانت بود.”

  به روز شده در 9:16 PM

شکیل اونیل توییتهایی “وجود دارد هیچ کلمه ای”

شکیل اونیلبرایانت هم تیمی در لیکرز توییتی “وجود دارد هیچ کلمه” و این که او “گریه در حال حاضر.” او همچنین در توییتی عکس از دو تا از آنها را با هم.

  به روز شده در 9:16 PM

Kareem Abdul-Jabbar: “این از دست دادن فقط برای درک”

Kareem Abdul-Jabbar واکنش نشان می کوبه برایانت مرگ

Kareem Abdul-Jabbar تمام وقت NBA پیشرو گلزن ارسال شده تصویری از خود در واکنش به برایانت مرگ است. Abdul-Jabbar گفت که او تا به حال شناخته شده برایانت پدر و شناخته شده بود برایانت پس از او جوان بود.

“این سخت است برای من به درک چگونگی این تاثیر جو و همسرش” Abdul-Jabbar گفت. “پس به کوبه خانواده من می خواهم به ارسال من صادقانه ترین و بی ریا تاسف و نماز و افکار من با شما بچه ها. کوبه بود و باور نکردنی مرد خانواده — او عاشق همسر و دختر او یک ورزشکار باور نکردنی و یک رهبر در بسیاری از راه های — او الهام بخش یک نسل از ورزشکاران جوان.”

Abdul-Jabbar گفت که او در سال 2006 بازی وقتی برایانت 81 به ثمر رساند نقاط. “من همیشه به یاد داشته باشید به عنوان یکی از برجسته یکی از چیزهایی که من آموخته اند و مشاهده شده در ورزش” Abdul-Jabbar گفت.

  به روز شده در 9:16 PM

Dwyane Wade: “من قصد دارم به دست ما دوستی”

بازنشسته Miami Heat ستاره Dwyane Wade نوشته شده مراسم تجلیل از برایانت در Instagram داستان.

“امروز یکی از غم انگیزترین روز در طول زندگی” وید گفت. “این به نظر می رسد مثل یک خواب بد است که شما فقط می خواهید برای بیدار کردن از. آن را یک کابوس است. من می دانم که ما از همان راه و فقط یک رهبر بزرگ و یک قهرمان بزرگ یک فرد بزرگ است. اگر شما این فرصت را به می دانم که کوبه بدانید که واقعا کوبه وجود ندارد هیچ کس بهتر ، احساسات همه جا — این لحظات که در آن بپرسید.”

وید و سپس کلیپ های ارسال شده در داستان او و برایانت هم از آنها عکس و همچنین عکس از برایانت و Gianna.

“قلب من می رود به کوبه خانواده” در اب راه رفتن ادامه داد. “دختر خود را Gigi این است که یک روز غم انگیز.”هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. من و خانواده ام شده اند های کوبه داستان. ما بسیاری از لحظات که او به ما داده است. من خیلی خدا را شکر برای آن لحظات. من خیلی خدا را شکر برای آن لحظات ، او یکی از بازیکنان مورد علاقه. من یک فرصت به یک رابطه دوستی است. من قصد دارم به دست ما دوستی است.”

وید گفت: “تعقیب” برایانت وقتی که آمد در لیگ و که او می خواست به احترام او.

“شما ما افسانه شما ما آیکون شما پدر ما هستید ما شوهر پسر ما برادر ما, دوستان ما,” وید گفت. “با تشکر از شما برای بودن دوست من.”

  به روز شده در 9:16 PM

بازیکنان NBA تماس برای لیگ بازنشسته شماره 24

چند ستاره NBA در حال تماس برای لیگ به بازنشسته شماره 24 به افتخار Kobe Bryant. یوتا جاز ستاره داناون Mitchell, Miami Heat rookie تایلر Herro و کلیولند کاوالیرز مرکز تریستان تامپسون در میان بازیکنان ابراز پشتیبانی برای تغییر.

تورنتو رپتورز بازیکن نورمن پاول که می پوشد 24, بنا به گزارش ها گفت که حمایت از چنین تصمیم لیگ.

اواخر NBA افسانه خود را تغییر شماره از 8 تا 24 در طول سال 2006 فصل است. برایانت گفت: آن یک تخته سنگ پاک ” پس از شکیل اونیل معامله شد به Miami Heat در سال 2004.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum hovarda girişMobil Ödeme Bozdurmaarkadaşlık sitesibuy stripe accountfethiye escortweb tasarımtuzla halı yıkamatemizlik şirketi istanbul