کوبه برایانت به افتخار در ‘تاریخ و زمان آخرین رقص’ قسمت یکشنبه شب چگونه به تماشای

نیوزویک | No comments

آخر فصل از مایکل جردن و فیل جکسون با شیکاگو بولز شده به 10 قسمتی به نام آخرین رقص. قسمت 5 و 6 را هوایی یکشنبه شب با قسمت 5 پرداخت ادای احترام به اواخر Kobe Bryant.

کوبه برایانت قسمت را هوایی در 9 p. m. ET یکشنبه در ESPN و ESPN2, به دنبال قسمت 6 در همان دو کانال.

آخرین رقص فیلم برداری شده بود در طول فصل 1997-98 زمانی که گاو خود را به دست آورد ششمین قهرمانی در هشت سال—و دوم سه-ذغال سنگ نارس که در همان محدوده.

خدمه فیلم به دنبال هر مرحله از این تیم که فصل از رختکن به سفر, شیوه ها و بازی های خود را. این نهایی مسابقات قهرمانی فصل آمد و به عنوان اردن قرارداد همراه با مربی فیل جکسون تصدی هر دو مورد به پایان است.

کوبه برایانت شد پیش نویس توسط لس آنجلس لیکرز در سال 1996 و او دو فصل در برابر گاو قهرمانی تیم. برایانت با پیروزی پنج NBA عناوین با لیکرز و تبدیل به یکی از بزرگترین بازیکنان در لیگ تاریخ است.

برایانت مصاحبه شد در تابستان گذشته به صورت مستند و فیلم در حال حاضر اضافه شده به قسمت قبل از سقوط یک هلیکوپتر در تاریخ 27 ژانویه این سال کشته شدن او دختر Gianna و هفت نفر دیگر در هیئت مدیره.

اردن یکی از سخنرانان برجسته در Bryan نمی یادبود ماه آینده.

Kobe Bryant and Michael Jordan
Scottie Pippen (L) و مایکل جردن شیکاگو بولز سعی کنید برای جلوگیری از کوبه برایانت از لس آنجلس لیکرز (C) به عنوان او منجر سریع طی یک سال 1998 با بازی در Los Angeles, CA. برایانت و لیکرز به ثمر رساند 20 یا بیشتر نقاط منجر تیم خود را به یک 112-87 برنده شوید.
عکس توسط وینس Bucci/خبرگزاری گتی ایماژ

برایانت گذشت اردن در همه زمان ها به ثمر رساند لیست on Dec. 14, 2014. برایانت سوم شد و در همه وقت به ثمر رساند لیست تا شب قبل از مرگش وقتی که LeBron James از لیکرز گذشت آن و رفت تا سوم در حالی که بازی 76ers در برایانت (آرکانزاس) بومی شهر فیلادلفیا است. برایانت نهایی جیر بود برای تبریک جیمز در محک.

در اینجا برخی از نقاط عطف (با شماره) درباره برایانت در زندگی حرفه ای او:

33,643 — حرفه مجموع امتیاز است که در حال حاضر چهارمین تمام وقت
20 — فصل در NBA همه با لس آنجلس لیکرز
5 — NBA عناوین
2 — NBA Finals MVP جوایز
1 — NBA MVP افتخار برای منظم season (2008)
18 — بار او NBA All-Star
15 — بار نام به همه تیم های NBA
12 — بار نام به NBA All-تیم دفاعی
2 — مدال طلای المپیک برای تیم ایالات متحده آمریکا
81 — امتیاز به ثمر رساند و در ژانویه 22, 2006 در برابر تورنتو رپتورز. این دومین-بیشترین امتیاز در یک بازی توسط یک بازیکن NBA در تاریخ (Wilt Chamberlain گل 100 در سال 1962)
60 — امتیاز برایانت به ثمر رساند در شب نهایی کار خود را
2 — تعداد بازنشسته توسط لیکرز (شماره 8 و شماره 24)
برایانت تنها بازیکن NBA در تاریخ به دو جداگانه اعداد بازنشسته توسط یک تیم به عنوان میپوشید هر دو عدد را با لس آنجلس لیکرز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>