کوبه برایانت بیوه, ونسا ساخته شده است او برای اولین بار نظرات پس از سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن بسکتبال ستاره, یکی از دختران خود و هفت نفر دیگر روز یکشنبه گذشته.

در یک پست در Instagram با یک خانواده عکس, او گفت که او “به طور کامل ویران” و هيچ “به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما”.

این زن و شوهر تا به حال چهار دختر از جمله Gianna, 13, که, کشته در تصادف.

شده است وجود دارد هیچ کلمه ای هنوز در مقدمات مراسم تشییع جنازه.

علت تصادف در هوای مه آلود غرب لس آنجلس هنوز در حال بررسی است. برایانت بود در راه خود را به مربی تیم خود, دختر, تیم بسکتبال در یک محلی مسابقات جوانان در Mamba آکادمی ورزشی.

در پست ونسا همچنین گفت: “ما به طور کامل ویران از دست دادن ناگهانی من عاشقانه, شوهر, کوبه – شگفت انگیز پدر از فرزندان ما و من شیرین و زیبا Gianna – محبت متفکر و فوق العاده پدر و خواهر به ناتالیا Bianka و کاپری.”

او افزود: “من آرزو می کنم آنها در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. آنها ما نعمت از ما گرفته شده بیش از حد به زودی. من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها.”

او همچنین تشکر برای حمایت و اعلام تشکیل یک صندوق برای کمک به حمایت از خانواده های دیگر که تحت تاثیر تصادف Mamba ورزشی پایه و اساس است.

این قربانیان شامل خلبان و دو دیگر 13 سال دختران درگیر در این مسابقات سه نفر از پدر و مادر خود و دیگر مربی است.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

برایانت بود پنج بار قهرمان NBA برای او تنها تیم لس آنجلس لیکرز و دو مدال طلای المپیک. پس از 20 سال کار حرفه ای با این تیم بازنشسته شد در مارس 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im