Vخانگی, اماتور, نوجوانی برایانت ساخته شده است اولین اظهار نظر عمومی در روز چهارشنبه پس از سقوط هلیکوپتر که به کشته شدن شوهرش کوبه برایانت یکی از دختران خود و هفت تن دیگر به Instagram برای تشکر از مردم برای جهانی فوران پشتیبانی از فاجعه.

او همچنین اعلام کرد که تشکیل یک صندوق برای کمک به حمایت از خانواده های دیگر که متاثر از سقوط.

“با تشکر از شما برای نماز. ما قطعا به آنها نیاز دارید” خانم برایانت نوشت. “ما به طور کامل ویران از دست دادن ناگهانی من عاشقانه, شوهر, کوبه – شگفت انگیز پدر از فرزندان ما و من شیرین و زیبا Gianna – محبت متفکر و فوق العاده پدر و خواهر به ناتالیا Bianka و کاپری. ما نیز ویران برای خانواده هایی که عزیزان خود را در روز یکشنبه و سهم ما در غم و اندوه خود را نزدیک.”

این Bryants خواهد باید خود را جشن گرفتند 19th سالگرد عروسی این مه. آنها تا به حال چهار دختر از جمله Gianna های 13 ساله که فوت در تصادف.

“هیچ چیزی نمی تواند به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما در حال حاضر” Mrs برایانت نوشت. “من به راحتی در دانستن است که کوبه و جی جی هر دو می دانستند که آنها را عمیقا دوست داشت. ما فوق العاده خوش شانس به آنها را در زندگی ما است. من آرزو می کنم آنها در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. آنها ما نعمت از ما گرفته شده بیش از حد به زودی.”

مشاهده این پست در Instagram

دختران من و من می خواهم برای تشکر از میلیون ها نفر از افرادی که نشان داده ایم حمایت و عشق در طول این وحشتناک زمان. با تشکر از شما برای نماز. ما قطعا به آنها نیاز دارید. ما به طور کامل ویران از دست دادن ناگهانی من عاشقانه, شوهر, کوبه — شگفت انگیز پدر از فرزندان ما و من شیرین و زیبا Gianna — محبت متفکر و فوق العاده پدر و خواهر به ناتالیا Bianka و کاپری. ما نیز ویران برای خانواده هایی که عزیزان خود را در روز یکشنبه و سهم ما در غم و اندوه خود را نزدیک. وجود ندارد به اندازه کافی از کلمات برای توصیف درد ما در حال حاضر. من را به راحتی در دانستن است که کوبه و جی جی هر دو می دانستند که آنها را عمیقا دوست داشت. ما فوق العاده خوش شانس به آنها را در زندگی ما است. من آرزو می کنم آنها در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. آنها ما نعمت از ما گرفته شده بیش از حد به زودی. من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها. اما ما را از خواب بیدار هر روز در تلاش برای نگه داشتن فشار به دلیل کوبه و ما بچه دختر بچه شدید, درخشان ما را به نور راه. عشق ما به آنها بی پایان است — و این که می گویند بی اندازه. من فقط آرزو می کنم من می تواند آنها را در آغوش, بوسه, آنها را و آنها را برکت دهد. باید آنها را در اینجا با ما برای همیشه لطفا برای. با تشکر از شما برای به اشتراک گذاشتن شادی خود را در غم و اندوه و حمایت خود را با ما. ما می پرسند که شما به ما عطا کند احترام و حفظ حریم خصوصی ما نیاز به حرکت به این واقعیت جدید. به افتخار تیم ما Mamba خانواده مارهای زهردار مناطق گرمسیر ورزشی بنیاد راه اندازی MambaOnThree صندوق برای کمک به حمایت از خانواده های دیگر تحت تاثیر این فاجعه است. به کمک لطفا به MambaOnThree.org. بیشتر کوبه و Gianna میراث در ورزش جوانان مراجعه کنید MambaSportsFoundation.org. از شما بسیار سپاسگزارم برای بلند کردن اجسام ما در نماز خود را و برای دوست داشتن کوبه جی جی ناتالیا Bianka کاپری و من. #Mamba #Mambacita #GirlsDad #DaddysGirls #خانواده ❤️

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط Vanessa برایانت 🦋 (@vanessabryant) در

منt برای اولین بار بود بیانیه ای از برایانت خانواده پس از سقوط. لس آنجلس لیکرز – این تیم که برایانت صرف 20 سال با برنده شدن پنج قهرمانی – برگزار شد و در دسترس بودن رسانه ها در روز چهارشنبه نیز این تیم را برای اولین بار پس از یادگیری برایانت مرگ است.

تیاو لیکرز شد به بازی در برابر لس آنجلس کلیپرز در روز سه شنبه یک بازی NBA به تعویق افتاد, از احترام به برایانت دیگر قربانیان و عزادار. لیکرز بعد از بازی روز جمعه در برابر پورتلند.

“من مطمئن هستم که آنچه در زندگی ما نگه فراتر از امروز و این غیر ممکن است به تصور زندگی بدون آنها” خانم برایانت نوشت.

“اما ما از خواب بیدار هر روز در تلاش برای نگه داشتن فشار به دلیل کوبه و ما بچه دختر بچه شدید, درخشان ما را به نور راه. عشق ما به آنها بی پایان است – و این که می گویند بی اندازه. من فقط آرزو می کنم من می تواند آنها را در آغوش, بوسه, آنها را و آنها را برکت دهد. باید آنها را در اینجا با ما برای همیشه.”

Tدر اینجا شده است بدون اعلام در مراسم تشییع جنازه و یا مراسم یادبود برنامه هنوز برای کوبه و Gianna. Mrs برایانت خواسته برای ادامه رابطه با خانواده اش حفظ حریم خصوصی به عنوان آنها شروع به “حرکت از این واقعیت جدید”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im