به عنوان coronavirus گسترش در سراسر ایالات متحده, سوپرمارکت های زنجیره ای Kroger را به همه کارکنان 25 دلار کارت هدیه برای کمک به خرید مواد غذایی و یا موارد دیگر.

توجه ابتدا به Kroger حرکت توسط جاد Legum بنیانگذار در حال حاضر از بین رفته سایت ThinkProgress. Legum توییتی حرکت ساخته شده توسط Kroger: “به روز رسانی: Kroger, بزرگترین سوپرمارکت زنجیره ای در ایالات متحده است که هنوز هم ارائه تمام کارگران خود را با پرداخت مرخصی استعلاجی. در عوض هر کس گرفتن 25 دلار Kroger کارت هدیه.”

تصویر موجود در خود را صدای جیر جیر است که از یک سند با سربرگ “سونیا وبلاگ” است که ویژگی های آنچه به نظر می رسد مانند یک امضا تحمل نام سونیا Hostetler که بخشی جمهور برای نشویل را بدست آورد. Hostetler نظارت 91 فروشگاه برای Kroger Co. در میانه و شرق تنسی جنوب کنتاکی و شمال آلاباما.

“برای نشان دادن چقدر Kroger قدردانی و اذعان شما هر شریک در شرکت را دریافت 25 دلار نسبت به مواد غذایی خود را Kroger کارت وفاداری موثر, مارس 17” سند متحده است. “این اعتبار معتبر خواهد بود برای 60 روز. حتی اگر این یک حرکت کوچک ما می خواهیم شما را به تحقق بخشیدن به ارزش شما را به سازمان ما مشتریان ما و جوامع ما. ما نمی تواند کار و یا ادامه به ارائه مواد غذایی تازه و بدون شما.”

Kristal هوارد سر از رسانه ها روابط و ارتباطات سازمانی در Kroger شرکت ، گفت: نیوزویک از طریق ایمیل است که این شرکت ارائه شده است دو هفته مرخصی با حقوق برای همه کارکنان که نیاز به آن در میان COVID-19 شیوع.

“ما ایجاد یک سیاست جدید در هفته گذشته پرداخت می شود اجازه می دهد زمان برای همکاران مبتلا و یا قرار داده شده تحت قرنطینه با توجه به COVID-19. همه همکاران واجد شرایط دریافت استاندارد خود پرداخت تا دو هفته. ما در حال درخواست از همکاران ما که از نزدیک نظارت بر سلامت خود و ماندن در خانه اگر آنها و یا کسی در خانواده مریض هستند,” هوارد اعلام کرد.

دو هفته پرداخت می شود, مرخصی استعلاجی در دسترس است به همه کارکنان برای Kroger و بنر فروشگاه حتی آن دسته از کارمندان که اخیر استخدام و در حال حاضر تحت 90 روز دوره وابسته به التزام.

“ما همچنین ساخته شده در دسترس از منابع اضافی از طریق Kroger را کمک به دست صندوق – شرکت-حمایت صندوق فراهم می کند که کمک های مالی به همکاران که در حال تجربه مشکلات مالی با توجه به غیر منتظره و یا وضعیت اضطراری – برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19,” هوارد همچنین اظهار داشت در ایمیل. “با ارائه کمک های مالی ما امیدواریم که کسانی که در مواجهه با این مشکلات غیر منتظره خواهد شد که آزادی بیشتری به تمرکز بر روی بهبودی خود را.”

هوارد اضافه شده که Legum دیدگاه در خدمت “به تقسیم مردم در زمانی که همه ما باید با هم کشیدن برای مدیریت این بحران بهداشت عمومی” و شرکت سرمایه گذاری 11 میلیون دلار در آن همکاران با برنامه کارت هدیه. این Kroger Co. استخدام حدود 500 ، 000 نفر در ایالات متحده

با توجه به Kroger وب سایت این شرکت تعدیل سود خالص بودند $1.65 میلیارد دلار در سال 2019. کل درآمد برای 2019 شد بیش از 122 دلار میلیارد دلار.

این شرکت در حدود 2,757 فروشگاه در 35 متحده است.

The Kroger Co. Corporate Headquarters
CINCINNATI – جولای 15: نشانه شناسایی Kroger Co. دفتر مرکزی شرکت جولای 15, 2008 در مرکز شهر سین سیناتی ، کروگر یکی از این کشور بزرگترین خرده فروشان مواد غذایی با مالی 2007 فروش بیش از 70 میلیارد دلار. (عکس از اسکات اولسون/گتی ایماژ)
اسکات اولسون/گتی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de