Kroger جایگزین $2 ساعت “قهرمان پرداخت’ افزایش می دهد با یک بار 400 دلار جایزه

نیوزویک | No comments

این پنج شنبه, Kroger به پایان خواهد رسید آن $2 ساعت “قهرمان پرداخت” پاداش برای کارگرانی که در معرض خطر ممکن است coronavirus قرار گرفتن در معرض عامل آن فروشگاه های مواد غذایی در حال انجام coronavirus بیماری همه گیر.

اما در میان انتقاد به قطع پاداش های زنجیره ای مواد غذایی در روز جمعه اعلام کرد که آن را به کارکنان یک بار “با تشکر از شما پرداخت” پاداش از $400 به کارکنان تمام وقت و 200 دلار به صورت پاره وقت کارکنان به عنوان آنها بازگشت به خود را به طور منظم پرداخت نرخ.

پرداخت صادر خواهد شد در دو اقساط در 30 مه و ژوئن 18 و هزینه خواهد شد این شرکت حدود 130 میلیون دلار به منظور جبران هر نقطه از 325,000 به 650,000 فروشگاه همکاران.

“همکاران ما موثر بوده است در تغذیه امریکا در حالی که همچنین کمک به صاف منحنی در طول مراحل اولیه این بیماری همه گیر” گفت: رادنی McMullen, Kroger را رئیس و مدیر عامل شرکت. “به رسمیت شناختن و تشکر از همکاران ما به صورت باور نکردنی خود را در طول این زمان تاریخی ما ارائه شده ویژه پرداخت در ماه مارس آوریل و مه.”

Kroger تصمیم به ارائه با تشکر از شما پرداخت به شرح زیر انتقاد این هفته از هفت محلی ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران (UFCW) یک اتحادیه به نمایندگی از بیش از 55000 نفر در Kroger متعلق به زنجیر مانند فرد مایر QFC انتخاب کنید ‘n Save, Ralphs, مواد غذایی 4 کمتر و دیگران در کالیفرنیا کلرادو, اورگان و واشنگتن و وایومینگ.

Kroger grocery stores hero pay
نشانه شناسایی Kroger Co. دفتر مرکزی شرکت جولای 15, 2008 در مرکز شهر سین سیناتی ،
اسکات اولسون/گتی

UFCW اعضای انتقاد Kroger برای قطع پرداخت حتی اگر این شرکت رکورد-سود بالا در این بیماری همه گیر. این UFCW گفت McMullen دریافت 21 درصد جبران افزایش 2.5 میلیون دلار در سال گذشته, آوردن McMullen کل 2019 غرامت به $14.5 میلیون—دوم-بالاترین پرداخت برای هر مدیر عامل یک شرکت عمومی است.

“فقط به خاطر متحده شروع به بازگشایی معنا نیست که خطرات ناشی از COVID کمتر شدید” نوشته کیم Cordova جمهور UFCW 7, در بیانیه ای. “به جای مواد غذایی کارگران مشاغل خطرناک تر به عنوان مشتری ترافیک را افزایش می دهد.”

“ما در حال حاضر شاهد تکان دهنده چشم انداز مثبت در تعدادی از مواد غذایی ضروری کارگران تست مثبت برای COVID-19. این قهرمانان ارائه شده و خود را در خدمت جوامع بدون تردید. این #EssentialHeroes درخواست برای نمایشگاه پرداخت و امن فروشگاه” او ادامه داد.

در میان انتقاد Kroger برجسته راه آن حمایت و حفاظت از کارگران در طول بیماری همه گیر. این تلاش ها شامل COVID-19 تست برای کارکنان اورژانس را ترک و زمان پرداخت کردن برای کارگران با علائم و یا تایید coronavirus موارد پوشش بهداشت و درمان بهداشت روان منابع و 5 میلیون دلار برای کمک به کارکنان دچار مشکلات اقتصادی از طریق آن کمک به دست صندوق با توجه به سوپرمارکت اخبار.

زنجیره ای نیز گفت: این منابع ماسک صورت برای کارگران را تشویق خریداران به آنها را می پوشند محدودیت تعداد خریداران مجاز به فروشگاه ها در زمان های خاص و با استفاده از پلکسی گلاس سپر و کف کن برای کمک به مردم ماندن فاصله از یک دیگر.

همچنین آن گسترش تماس با ما پرداخت و وانت گزینه های از طریق سفارش آنلاین خدمات وانت و مستقیم به خانه حمل و نقل.

نیوزویک رسیده به Kroger برای اطلاعات بیشتر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>