Kyrie Irving مرتکب 1.5 میلیون دلار برای WNBA بازیکنان که انتخاب کردن

NBA ستاره Kyrie Irving روز دوشنبه اعلام کرد که او ایجاد کرده است $1.5 میلیون صندوق برای کمک به پرداخت حقوق WNBA بازیکنان که در حال نشستن از سال 2020 فصل است. لیگ اجازه بازیکنان بودند که تلقی معرض خطر توسط یک پانل از پزشکان به نشستن فصل و هنوز هم خود را دریافت کامل حقوق و دستمزد — اما هر بازیکن دیگر که تصمیم به بازی لازم بود به جریمه خود را پرداخت برای سال.

“آیا یک فرد تصمیم به مبارزه برای عدالت اجتماعی, بازی بسکتبال, تمرکز بر سلامت جسمی یا ذهنی و یا به سادگی اتصال خود را با خانواده های این طرح می تواند امیدوارم حمایت خود را اولویت ها و تصمیم گیری” ایروینگ در بیانیه ای گفت.

پرداخت خواهد شد و توزیع کای توانمند سازی ابتکار که ایروینگ راه اندازی شد دوشنبه. برای واجد شرایط یک بازیکن باید توضیح استدلال خود را برای امید بستن به خارج و دریافت کمک مالی از هر نهاد دیگر. پزشکی انتخاب ناشران باید coronavirus-مرتبط است.

Milwaukee Bucks v Brooklyn Nets
Kyrie Irving در مرکز بارکلیز در تاریخ 18 ژانویه سال 2020 در شهر نیویورک است. القاعده بلو / گتی

پس از اینکه با تاخیر به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس به WNBA فصل در نهایت در جریان بیش از آخر هفته — اما چند بازیکن تصمیم به انتخاب کردن به دلیل ویروس یا عدالت اجتماعی و نگرانی است.

به گزارش آسوشیتد پرس ایروینگ صحبت با ناتاشا ابر که تصمیم گرفتند در خارج از فصل و Jewell لوید که به نوبه خود کمک به او را در تماس با چند تن دیگر WNBA بازیکنان به بحث در مورد مشکلات تصمیم گیری یا نه به بازی این فصل است.

حاکم MVP النا Delle Donne تا به حال درخواست خود را به انتخاب کردن محروم توسط این لیگ پانل پیش از آن در ماه جولای است. واشنگتن عرفا ستاره گفت که او مزمن بیماری لایم و پزشک گفت که او در معرض خطر بالا برای توسعه عوارض ناشی از COVID-19 — اما بیماری لایم است CDC لیست شرایط قرار داده است که کسی که در معرض خطر بالا از coronavirus.

برخی از بازیکنان مانند ابر را انتخاب کرده اند به نشستن فصل به تمرکز بر عدالت اجتماعی مسائل. لیگ اختصاص داده است در این فصل به عدالت اجتماعی و همه بازیکنان عینک Breonna تیلور نام و نام خانوادگی در پشت لباس برای آخر هفته باز.

ایروینگ است که با Brooklyn Nets در اورلاندو حباب برای راه اندازی مجدد از NBA فصل را به خاطر او دوره نقاهت بعد از جراحی شانه. ایروینگ قبلا با انتقاد از NBA و WNBA را برنامه ریزی برای سال 2020 فصل برای هر دو سلامت و مسائل ایمنی و گفت: او احساس می کرد که بیشتر مهم است که بازیکنان تمرکز بر فعالیت و عدالت اجتماعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im