L. A. شهرستان را گسترش اقامت در خانه سفارش برای سه ماه آینده می گوید: بهداشت عمومی مدیر

نیوزویک | No comments

ساکنان لس آنجلس در کالیفرنیا به احتمال زیاد خواهد شد زندگی می کنند و اقامت در خانه سفارشات تا زمانی که در ماه جولای به شهرستان بهداشت عمومی مدیر باربارا فرر. اگر چه هیچ مقام رسمی منظور شده است به تصویب رسید, فرر گفت: در طول یک شنبه جلسه که فرمت اتفاق می افتد “با همه یقین است.”

کالیفرنیا اقامت در خانه سفارشات در اصل انتظار به پایان روز جمعه. اگر فرر نظرات تابه به طور دقیق دولت را با فشار سفارشات برای حدود سه ماه.

“من فکر می کنم که سال های طولانی بر ابزار ما در دست امروز” فرر گفت: در یک هیئت ناظران جلسه روز سه شنبه.

“امید ما این است که با استفاده از داده های ما می خواهم که قادر به آرامی لغو محدودیت بیش از سه ماه آینده” فرر گفت.

فرر در ادامه توضیح داد که مگر در مواردی وجود دارد یک “تغییر چشمگیر به ویروس و ابزار در دست” وجود دارد خواهد بود “هیچ راهی که ما می تواند در واقعیت ببینید ما نه نیاز به ادامه با مجموعه ای از محدودیت.”

عصر ایران به خارج از لس آنجلس وزارت بهداشت. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

barbara ferrer, california
کالیفرنیا مدیر بهداشت عمومی باربارا فرر گفت: دولت stay-در-خانه سفارش خواهد بود تمدید برای سه ماه.
رابین بک/خبرگزاری فرانسه/گتی

یکی از عوامل کلیدی در آرامش stay-at-home سفارشات در دسترس بودن coronavirus تست. فرماندار گاوین Newsom روز سه شنبه گفت: داروخانه ها در کالیفرنیا خواهد بود قادر به تست این ویروس حتی اگر برخی از آنها را باید از این ظرفیت برای انجام این کار در حال حاضر. Newsom گفت: دولت شد به طور متوسط 35,000 coronavirus آزمون در روز افزایش از یک ماه پیش هنگامی که در کالیفرنیا بود که تنها انجام یک averge از 2000 تست در هر روز.

Newsom همچنین اعلام کرد آرام محدودیت در بیشتر انواع کسب و کار از جمله ناهار خوردن در رستوران, هوای آزاد, موزه ها و مراکز خرید. اما کسانی که کسب و کار باید معیارهای مشخص شده در Newson را بازگشایی طرح قبل از باز کردن درهای خود را به عموم مردم است.

نقاط موجود در ارشاد برای بازگشایی رستوران شامل یک رژیم سفت و سخت از تمیز کردن و ضد عفونی مناطق قرار دادن یک اولویت در هوای آزاد, صندلی مناسب اجتماعی فاصله پروتکل های مشاهده شده و شروع علائم نمایش دما و چک برای کارکنان.

این مکان که در درجه اول فروش الکل مانند کافه ها و بارها باید بسته باقی می ماند مگر اینکه آنها نیز ارائه داخل سالن ناهار خوری. “الکل تنها می تواند به فروش می رسد در همان معامله را به عنوان یک وعده غذایی” دولت دستورالعمل به عنوان خوانده شده.

“باید وجود داشته باشد بدون فشار بر مقامات محلی در L. A. یا در هر نقطه به احساس می کنید که آنها را به حرکت به این فضا هر چه زودتر از آنجا که خود را در شرایط بسیار متفاوت از برخی از این روستایی شهرستانهای” Newsom روز سه شنبه گفت.

شهرستان دولت می تواند چین با ایالت, برنامه ریزی برای بازگشایی رستوران در سرعت خود را. “نه هر کس مجبور است به این مرحله” Newsom گفت.

در لس آنجلس به تنهایی بیش از 32,258 موارد مثبت coronavirus گزارش شده به عنوان از آوریل 12, با countywide مرگ و میر 1,569.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>