لا پوشاک کارخانه بسته پس از 300 قرارداد coronavirus

لباس ساز لس آنجلس پوشاک است که تحت دستور به بسته ماندن پس از شیوع کروناویروس که مقامات بهداشت عمومی می گویند کشته شدن چهار نفر از پوشاک تولید کننده کارگران و آلوده بیش از 300 دیگران است.

بسته شدن سفارش آخرین جمعه می آید به عنوان کالیفرنیا جنگ موج جدیدی از عفونت با فرماندار گاوین Newsom روز دوشنبه اعلام کرد ایالت تعطیلی رستوران ها, میله, فیلم, تئاتر, موزه ها و دیگر موسسات که میزبان مراجعان در داخل خانه.

مقامات بهداشت عمومی گفت: آنها در ابتدا تعطیل عملیات در لس آنجلس کارخانه متعلق به کبوتره Charney در ژوئن 27 بعد از پیدا کردن آنچه که آنها به نام “آشکار نقض اجباری بهداشت عمومی کنترل عفونت سفارشات.”

لباس ساز که تا به حال بازگشایی شد به عنوان یک کسب و کار ضروری به منظور ایجاد ماسک صورت نیز موفق به همکاری به عنوان مقامات بهداشت بررسی گزارش ها از شیوع با توجه به لس آنجلس وزارت بهداشت.

پزشکی کارگر در ژوئن 19 مطلع تنظیم کننده ممکن است شیوع بیماری در کارخانه با سه کارگر در حال مرگ از COVID-19 در ماه ژوئن و دیگری در اوایل ماه ژوئیه در این شهر در بخش بهداشت و درمان گفت.

“مرگ چهار اختصاصی پوشاک کارگران دلخراش و غم انگیز” باربارا فرر, مدیر لس آنجلس وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت. “کسب و کار صاحبان و اپراتورهای شرکت های اخلاقی و مسئولیت اجتماعی کارکنان خود و خانواده خود را به ارائه یک محیط امن کار که پایبند به همه افسر بهداشت بخشنامه — این مسئولیت مهم است که در حال حاضر بیش از هر زمان به عنوان ما همچنان به مبارزه با این ویروس مرگبار است.”

doc-charney-american-apparel-85467715.jpg
کبوتره Charney که شروع به لس آنجلس پوشاک پس از مجبور کردن آمریکا پوشاک زنجیره ای پوشاک او تاسیس کرده بود. پوشاک آمریکا از طریق گتی ایماژ

بازرسان در بر داشت متعدد نقض اجتماعی فاصله و سایر قوانین در این کارخانه از جمله استفاده از مقوا به عنوان یک مانع بین کارگران با توجه به مقامات بهداشت عمومی. Charney سپس نقض اصلی بسته شدن سفارش با بازگشایی خود کارخانه با کارگران جدید آنها ادعا.

Charney که شروع به لس آنجلس پوشاک در سال 2016 پس از از دست دادن کنترل آمریکا پوشاک لباس با نام تجاری او تاسیس کرده بود در سال قبل نمی تواند بلافاصله نظر رسیده است. او در توصیف اعلام بسته شدن به عنوان “رسانه نمایشهایش” در مصاحبه با نیویورک تایمز تماس با وزارت بهداشت بیانیه “نه راستگو.”

Charney کارخانه شده بود استارت کردن صدها نفر از هزاران نفر از ماسک صورت هر هفته به او گفت: CBS MoneyWatch در مارستوضیح داد که هنگامی که کارکنان کارخانه خود را نمی تواند نگه دارید از فولاد ماسک “ما شروع به ساخت خود ما است.”

بنیانگذار و رئیس سابق اجرایی پوشاک آمریکا سرنگون شد از این نقش در سال 2014 در میان اتهامات وی سوء استفاده از وجوه و آگاهانه اجازه آزار و اذیت جنسی.

به گفته جان هاپکینز دانشگاه 3,809 که مردم از COVID-19 در لس آنجلس که در آن در مجموع 133,549 موارد تایید شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im