یک هیئت منصفه فدرال در روز پنج شنبه بازگشت 34-تعداد کیفرخواست علیه لس آنجلس عضو شورای شهر خوزه Huizar به عنوان بخشی از یک جریان فساد تحقیقات, CBS Los Angeles, گزارش. Huizar, 51 متهم شده است که منجر جنایی سازمانی که در آن دادستان ها می گویند او با استفاده از موقعیت خود در تالار شهر به غنی سازی خود و همکاران نزدیک خود را.

Huizar متهم شده بود در ماه گذشته با یک تعداد از توطئه برای نقض این قاچاقچی را تحت تاثیر قرار و فاسد سازمان (ریکو) عمل می کنند.

پنج شنبه کیفرخواست اتهامات Huizar با زیر اتهامات جنایی: 12 فقره از خدمات صادقانه سیم تقلب; دو فقره از خدمات صادقانه تقلب در ایمیل; چهار فقره از سفر بین ایالتی در کمک racketeering; شش فقره رشوه خواری; پنج فقره از پول شویی; یک تعداد از ساختار سپرده نقدی برای پنهان کردن رشوه; یک تعداد از اظهارات نادرست به یک موسسه مالی; یک تعداد از اظهارات نادرست به اجرای قانون فدرال و یک تعداد از فرار از پرداخت مالیات با توجه به دادستان.

Jose Huizar
خوزه Huizar دیده ژوئن 13, 2015 در لوس آنجلس. رینگو H. W. Chiu / AP

در میان فساد اتهامات Huizar متهم است به طور غیرقانونی پذیرش بیش از 800.000 دلار در سود حاصل از یک ناشناس چینی میلیاردر اجرا می شود که یک شرکت چند ملیتی شرکت توسعه و کسی که صاحب یک هتل در Huizar منطقه.

دادستان ها می گویند “رئیس E” ارائه شده $600,000 در وثیقه به صندوق حل و فصل یک آزار و اذیت جنسی طرح دعوی در دادگاه علیه Huizar توسط سابق کنگره منطقه کارمند. اتهامات تهدید 2015 انتخاب مجدد مبارزه است.

کیفرخواست مدعی است که Huizar عمل “CD-14 شرکت” همراه با co-توطئه گران از جمله “فردی 1” سابق مدیر کل لس آنجلس بخش ساختمان و ایمنی و معاون سابق شهردار; جورج اسپرزا, Huizar سابق دستیار ویژه و توسعه املاک و مستغلات مشاور جورج چینگ. اعضا و همکاران سازمانی جنایی با اشاره به Huizar خود را به عنوان “رئیس” اداره می شود به عنوان یک سازمان جنایی و مشغول به کار با هم به صورت مشترک اهداف کیفرخواست مدعی.

با توجه به دادستان CD-14 شرکت تا به حال چندین هدف از جمله غنی سازی اعضاء و همکاران از طریق بدان معنی است که شامل رشوه اخاذی و خدمات صادقانه تقلب; پیشبرد آن اهداف سیاسی و حفظ آن کنترل و اقتدار; کتمان این شرکت فعالیت های مالی و حفاظت از سرمایه گذاری های پنهان فعالیت های آن و محافظ این شرکت از تشخیص توسط اجرای قانون شهر و عمومی است.

Huizar می تواند تا 30 سال در زندان فدرال اگر در همه محکوم به اتهامات عنوان شده علیه. او برنامه ریزی شده است به نظر می رسد از طریق ویدئو کنفرانس برای تفهیم اتهام در آگوست 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im