LA County بیشتر coronavirus موارد از کانادا شهردار می گوید

لس آنجلس در حال حاضر بیشتر موارد تایید شده از coronavirus از “از کانادا و” لا شهردار اریک Garcetti گفت: در طول یک شنبه در کنفرانس مطبوعاتی در مورد ویروس. او همچنین تاکید کرد که اگر LA County یک “کشور مستقل” آن “باید 20 بسیاری از موارد در جهان است.”

زمانی که Garcetti ساخته شده بیانیه ای در روز دوشنبه در این شهرستان را به وزارت بهداشت گزارش شده بیش از 136,000 آزمایشگاه تایید موارد coronavirus در شهرستان است. وجود بیش از 2500 مورد جدید گزارش شده در روز دوشنبه و 13 مرگ و میر با توجه به این شهرستان داده است.

در کانادا وجود داشته است 110,234 تایید موارد این بیماری در نتیجه 8,843 مرگ و میر ناشی از شنبه با توجه به اعداد از دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما تا به حال هرگز به عنوان بسیاری از مردم آلوده و یا عفونی. ما هرگز تا به حال به عنوان بسیاری از ثبت موارد مثبت در هر روز. و ما تا به حال هرگز به عنوان بسیاری از مردم در این بیمارستان وجود دارد که امشب به من صحبت می کنند به شما در لس آنجلس” Garcetti گفت. او گفت که این منطقه را “بازگشت به نقطه که در آن ما را در کنترل COVID-19.”

در اوایل این ماه Garcetti رونمایی از شاخص جدید نشان فعلی تهدید سطح coronavirus در لس آنجلس با استفاده از رنگ های مختلف از سبز به قرمز, CBS Los Angeles گزارش شده است. او روز دوشنبه گفت: سطح تهدید باقی خواهد ماند در نارنجی, اما از آن است که “در مرز رفتن به قرمز” — بالاترین سطح تهدید.

“زمانی که شاخص نارنجی شما می خواهید به ماندن در خانه به عنوان اغلب به عنوان ممکن است به عنوان شما می توانید و تنها ترک برای فعالیت های ضروری مانند رفتن به محل کار و یا رفتن به بازار و شما باید فرض کنیم هر کس در اطراف شما است عفونی” Garcetti گفت: زمانی که این شاخص برای اولین بار اعلام شد, گزارش CBS Los Angeles در آن زمان است.

در طول پنج شنبه کنفرانس مطبوعاتی Garcetti خواست این شهرستان برای ادامه به اقدامات احتیاطی در برابر گسترش coronavirus مانند حفظ اجتماعی فاصله گرفتن و شستن دست و گفتن مردم ما “نیست و در یک محل که در آن ما می توانید اجازه دهید.”

“ما شاهد تاثیر موفقیت انجام است که در گذشته و ما نیاز به ادامه به آن را ببینید در حال حاضر. چرا ؟ به دلیل زندگی در خطر” Garcetti گفت. “ما در حال حاضر از دست بیش از حد بسیاری از. ما می دانیم که هر روز ما از دست دادن بیشتر است. و ما می خواهم به انجام همه چیز ما می توانیم برای ایجاد این تعداد به عنوان کوچک که ممکن است.”

او حمایت فرماندار گاوین Newsom را دوشنبه به داخل ساختمان کسب و کار در سراسر کشور از جمله رستوران ها, میله, wineries سینما و باغ وحش و موزه ها. Newsom اعمال محدودیت های دقیق در 30 استان ها از جمله لس آنجلس سازندگان داخلی عملیات در ورزشگاه, مکان های عبادت غیر انتقادی دفاتر شخصی, خدمات مراقبت از مو, سالن آرایشگاه ها و مراکز تجاری.

Garcetti نیز گفت: او از تصمیم برای لس آنجلس مدارس دولتی برای ارائه در کلاس حاضر تنها زمانی که ترم پاییز آغاز می شود در ماه آینده با توجه به افزایش موارد است.

کالیفرنیا است که فقط یکی از ده ها تن از کشورها که به تازگی تجربه خوشه ویروس از جمله فلوریدا و آریزونا و تگزاس. ایالات متحده همچنان به عنوان مرکز جهان از این بیماری با 3,397,069 تعداد موارد تایید شده که از روز شنبه با توجه به اعداد از دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im