تکنسین آزمایشگاه نشان می دهد ‘سکسکه’ برگزاری انگلستان تست برنامه

استاد مسئول یکی از دولت های گل سرسبد تست آزمایشگاه نشان داده است نگه دارید یو پی اس به انگلستان coronavirus تست برنامه – که با اتصال بارکد به درستی و درب در حال پیچ.

پروفسور آلن McNally – که بیماری های عفونی سرب در میلتون کینز فانوس آزمایشگاه برای Covid-19 – گفت: اکثریت قریب به اتفاق از آزمون تبدیل شد و در اطراف به سرعت اما که وجود دارد “سکسکه” که تاخیر در این روند.

او گفت BBC Radio 4 امروز برنامه: “وجود دلایل معتبر برای این آزمون در نظر گرفتن دیگر.

“یکی از چیزهایی که واقعا ما را نگه تا زمانی است که مردم نمی اعمال کدهای نوار به درستی به نمونه لوله – که می تواند کاهش سرعت زمان چرخش از نمونه ها کاملا به طور قابل توجهی.

“بسته بندی برچسب در اطراف لوله به جای قرار دادن برچسب در طول جغرافیایی در طول لوله بدان معنی است که ما نمی تواند به طور خودکار است که نمونه است.

“این بدان معنی است که ما باید برای اجرای آن به صورت دستی است که طول می کشد برای اجرای آن نمونه است. ما همچنین نمونه های که در آن درب نشده است پیچ به درستی.

“این به این معنی نمونه نشت و ما باید سعی کنید به آن را بهبود می یابند بنابراین ما می توانید آن را تست کنید. خواهد بود وجود دارد موارد که در آن طول می کشد به آزمون و معمولا آن را به دلیل کوچک سکسکه مانند آن.”

هنوز هم وجود دارد برخی از مکان ها در انگلستان در یک تست blackspot که در زیر دیده می شود.

پروفسور McNally تا به حال فقط به پایان رسید تا 12 ساعت شیفت شب هنگامی که او صحبت کرد و گفت که مردم آزمایش خود را در خانه و بدون نظارت ممکن است تشدید مشکل با خواندن دستورالعمل ها را با دقت.

او گفت: “من یکی از 54 در شیفت که فقط به پایان رسید و تغییر دیگری از 56 را فقط در به جای ما خواهد شد که در حال حاضر انجام 12 ساعت بعد شیفت و رول 24/7.

“ما روند در هر نقطه بین 20000 و 30000 نمونه در روز است. تلاش بسیار نیرومند است و همه این افراد داوطلب هستند به عنوان به خوبی.”

با توجه به مبادله برخی از آزمایشات را روز به نوبه خود در اطراف به عنوان مخالف به ساعت اما پروفسور McNally گفت: “من فکر می کنم شما باید به یاد داشته باشید که چگونه بسیاری از آزمون ها در حال اجرا است.

“ما در حال حاضر نزدیک به 100,000 آزمون در روز و در آزمایشگاه ما در اینجا در میلتون کینز آن را حدود 20 ، 000 به 30 ، 000 نفر در روز است.

“اکثریت قریب به اتفاق در حال تبدیل به اطراف بسیار سریع اما چیزی که مایه تاسف است که همیشه وجود خواهد داشت آزمون که بیشتر طول بکشد.”

100.000-a-day هدف “مهم نیست” با توجه به پروفسور McNally که اضافه شده نکته مهم این بود که در حال آزمایش و به چه دلیل.

“این چیزی است که واقعا بسیار من,” او گفت:.

“من فکر می کنم ما در حال تمرکز بر روی یک شماره به جای تست ظرفیت در اینجا در انگلستان – آن را در برابر هر کسی در جهان در حال حاضر در شرایط چگونه بسیاری از نمونه های ما می توانید آزمون در روز و سرعت ما می تواند آن را انجام دهد.

“من فقط آرزو می کنم ما می تواند تمرکز بیشتر در مورد چگونه ما می توانید استفاده کنید که تست ظرفیت هوشمندانه.

“چگونه می توانیم با خیال راحت به استفاده از بازگشایی مدارس می دانیم که ما در حال پیگیری این حوادث در مراقبت از خانه به اندازه کافی به جای ما فقط در حال رفتن به آزمون 200000 نفر در یک روز داده می شود.

“لازم بود که می تواند ما را در آزمون به حداکثر رساندن مزایای آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme Nakit