روز کارگر 2020, رستوران ساعات باز کردن برای مک دونالد, Chick-fil-A و بیشتر

روز کارگر در سال ۲۰۲۰ در ۷ سپتامبر سقوط می کند. تعطیلات فدرال هر ساله در اولین دوشنبه ماه سپتامبر مشاهده می شود. بسیاری از دفاتر و کسب و کارها یا بسته هستند یا در ساعات محدودی فعالیت می کنند، از جمله مکان های مختلف غذا/نوشیدنی.

در اینجا به ساعت های بهره برداری در روز کارگر در زنجیره های مختلف رستوران در سراسر کشور نگاه می کنیم.

در میان شیوع کروناویروس در حال انجام، بسیاری از مکان های غذا / نوشیدنی (از جمله تمام رستوران های ذکر شده در زیر) اقدامات ایمنی مختلف در انطباق با دستورالعمل های محلی برای کمک به کاهش گسترش عفونت اجرا شده است.

برخی از رستوران ها اتاق ناهار خوری خود را بازگشایی کرده اند، در حالی که برخی دیگر تنها ممکن است ارائه takout، تحویل و curbside وانت خدمات. محل برگزاری محلی خود را بررسی کنید تا قبل از سفر تایید کنید.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

مک دونالد

حق رای دادن برگر در روز کارگر باز است اما ساعت ها بر اساس محل متفاوت است. برخی از مکان ها ۲۴ ساعت در یک روز عادی باز هستند، در حالی که برخی دیگر از حدود ساعت ۶ صبح تا ظهر به وقت محلی باز هستند. ساعت های دقیق با شعبه محلی خود تماس بگیرید.

پوشش صورت در تمام رستوران های مک دونالد در این کشور از اول اوت مورد نیاز بوده است.

اشتراک نیوزویک ارائه می دهد >

در اواخر ماه ژوئیه، این شرکت اعلام کرد مکث موقت در بازگشایی اتاق ناهار خوری خود را “برای بیشتر تلاش های ما برای کند کردن افزایش در موارد COVID-19 و محافظت از تیم های رستوران و مشتریان است.”

وی می گوید: «این بدان معناست که بازگشایی هیچ اتاق ناهارخوری اضافی را تأیید ن خواهیم کرد. به صورت محلی، هر اتاق ناهار خوری رول تصمیم گیری به عقب باید توسط راهنمایی های ایالتی و محلی هدایت شود.” این شرکت در بیانیه ای اشاره کرد.

برگر کینگ

زنجیره برگر در روز کارگر باز است، با ساعت های مختلف توسط شاخه. ساعات باز کردن معمولی از حدود ساعت ۶ صبح تا ظهر به وقت محلی در طول هفته و تعطیلات آخر هفته است. برای زمان های دقیق با شاخه محلی خود تماس بگیرید.

زنجیره رستوران باز است برای curbside وانت و خدمات تحویل، با اقدامات ایمنی متعدد اجرا شده از جمله افزایش دست شویی در میان کارکنان و افزایش بهداشتی از امکانات و همچنین پرداخت بدون تماس.

چیک-فیل-آ

رستوران های Chick-fil-A در روز کارگر باز هستند اما در یک برنامه کاهش یافته، باز کردن و بستن کمی زودتر خواهد بود. ساعت های دقیق با محل محلی خود تماس بگیرید. ساعات معمولی در یک روز معمولی از حدود ساعت ۶ صبح تا ۱۰ بعد از ظهر به وقت محلی است.

اقدامات ایمنی در مکان های آن معرفی شده اند، “از جمله تمیز کردن و ضدعفونی کردن مناطق با لمس بالا حتی بیشتر، نیاز به اعضای تیم برای شستن دست خود را حداقل هر 30 دقیقه (و پس از لمس ارز)، اضافه کردن ایستگاه های بهداشتی دست برای مشتریان و بیشتر—قبل از آنها شروع به گسترش خدمات،” این شرکت در بیانیه ای در ماه مه اشاره کرد.

خرچنگ قرمز

زنجیره رستوران غذاهای دریایی در روز کارگر باز است اما ممکن است در یک برنامه کاهش بسته به محل باشد. ساعات باز شدن عادی از حدود ساعت ۱۱:۳۰ صبح تا ۸:۳۰ یا ۹:۳۰ بعد از ظهر به وقت محلی است. شعبه محلی خود را برای زمان دقیق بررسی کنید.

“بسیاری از رستوران های ما شروع کرده اند به باز کردن اتاق ناهار خوری خود را… دیگران باز هستند برای خارج از فرض تنها، ارائه را، تحویل و وانت curbside، که در آن در دسترس است،” شرکت اشاره کرد. به مشتریان توصیه می شود که وب سایت شرکت را بررسی کنند تا وضعیت محل برگزاری محلی شما را تأیید کنند.

باغ زیتون

زنجیره رستوران ایتالیایی در روز کارگر باز است اما ساعات باز کردن ممکن است بر اساس شاخه متفاوت باشد. زمان افتتاح عادی از حدود ساعت ۱۱ صبح تا ۱۰ یا ۱۱ بعد از ظهر به وقت محلی است. تماس با محل محلی خود را برای ساعت دقیق.

“بعضی از اتاق های غذاخوری ما دوباره باز می شوند. ما به ارائه وانت کارساید و تحویل روز بعد در تمام مکان ها ادامه خواهیم داد.» این شرکت در وب سایت خود اشاره کرد.

رستوران باغ زیتون نیز اقدامات ایمنی مختلف از جمله طرح بندی جدول دوباره پیکربندی شده برای اجازه می دهد دوری اجتماعی پیاده سازی, درخواست مشتریان به پوشیدن ماسک زمانی که آنها در جداول خود نیست و چک درجه حرارت روزانه از کارکنان, که مورد نیاز برای پوشیدن ماسک.

دنی

رستوران های دنی معمولاً ۲۴ ساعت در روز باز هستند. اما ساعات باز کردن ممکن است در روز کارگر در برخی مکان ها کاهش یابد. شعبه محلی خود را برای ساعت های دقیق بررسی کنید.

این شرکت اشاره کرد: “در حالی که استانداردهای قوی معمول مواد غذایی و تمیز کردن ما همیشه ملاقات کرده اند و یا پیشی گرفته تمام دستورالعمل ها، ما شما را دعوت به اتاق ناهار خوری ما با نهایت اعتماد به نفس است که روش های بهداشتی ما افزایش یافته است،” این شرکت اشاره کرد.

برخی از اقدامات ایمنی در محل شامل دور شدن اجتماعی در سراسر هر رستوران و افزایش بهداشت از هر تسهیلات، از جمله توسط “متخصص بهداشت آموزش دیده است که تمیز کردن هر صندلی، میز، صندلی بالا، منو و ظرف چفتگی پس از هر مهمان،” این شرکت اشاره کرد.

چیلی

رستوران های چیلی در روز کارگر باز هستند. ساعات باز کردن منظم از حدود ساعت ۱۱ صبح تا ۱۰ یا ۱۱ بعد از ظهر به وقت محلی است. اما شعبه محلی خود را قبل از بازدید در روز کارگر بررسی کنید، چرا که برخی ممکن است در یک برنامه کاهش یافته باشد.

“ما در حال باز کردن اتاق ناهار خوری ما در ایالات که در آن مجاز و با خیال راحت آماده برای حفظ خدمت به شما… لطفا صفحه محل محلی Chili خود را بررسی کنید تا ببینید که آیا اتاق ناهار خوری باز هستند.

این شرکت توصیه کرد: “برای مهمانان شام، ما در حال نشستن احزاب با خیال راحت از هم جدا و محدود کردن صندلی بر اساس قیمومیت های محلی،” این شرکت توصیه کرد.

Chick-fil-A restaurant Delaware 2019 A Chick-fil-A venue in Middletown, Delaware, pictured on July 26, 2019. بسیاری از رستوران ها، از جمله Chick-fil-A، در روز کارگر باز هستند اما ممکن است در یک برنامه کاهش یافته فعالیت کنند. گتی تصاویر

.node-type-article .article-body > p:last-of-type::after, .node-type-slideshow .article-body > p:last-of-type::after { محتوا: هیچ کدام } …

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurmainstagram takipçi satın alhttps://www.fivesosyalmedya.com/mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themesbuy instagram followersMobil Ödeme NakitMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme