Lدرباره انتخابات walloping باعث شده یک دوره از روح جستجو برای حزب و رهبری جدید مسابقه.

در این پست جرمی Corbyn جهان, ریسک بالا برای یک حزب است که دیده می شود آن کار سنتی-پشتیبانی از سقوط در شمالی آن سرزمین.

یک رهبر جدید است که حرکت بیش از حد به سمت راست به سر محافظه کاران می تواند بیگانه جوان شهر نشین رای دهندگان که رفتند به حزب پس از Corbyn در زمان بیش از. اما یک شکست برای بازسازی حزب میانه رو و فوتبال می تواند کار های پاره پاره از هم جدا برای یک نسل است.

پس چه اتفاقی می افتد و که در آن انجام کار از اینجا بروم ؟ در اینجا همه چیز شما نیاز به دانستن.

چگونه است که کار رهبر انتخاب می شوند ؟

کار روند برای انتخاب رهبران جدید است معروف منحصر به فرد و کمی باطنی.

در سال های اخیر اعضای حزب را شگفت زده کرده اند وستمینستر با ارسال به خفاش اد میلیبند که به طور گسترده ای در نظر گرفته دوم-علاقه به برادر دیوید در سال 2010 و backbench مارکسیستی جرمی Corbyn در سال 2015.

تنها یک نماینده با پشتیبانی از بیش از 10 درصد از نمایندگان مجلس و پارلمان اروپا می تواند در رای گیری از اعضای. جالب است که قوانین تغییر کرده اند پس آقای Corbyn انتخاب شد که شامل حمایت از اتحادیه های کارگری و یا وابسته به گروه. در حال حاضر و آینده نگر رهبران باید از نامزد یا پنج درصد از حوزه احزاب و یا حداقل سه نفر اعضا (حداقل دو نفر از آن که اتحادیه های کارگری وابسته) که پنج درصد از عضویت وابسته. این به این معنی است که ریشه های چمن اعضای ویژه اتحادیه های کارگری در حال حاضر دارای قدرت بسیار بیشتری در این فرآیند است.

چه کسی رای ؟

Lدرباره اعضای انتخاب نامزد خود را بر اساس یک عضو یک سیستم رای. این بدان معنی است که همه اعضای وابسته به حامیان و ثبت نام حامیان — از سایه دولت برای newbies — باید رأی برابر با ارزش است. این حزب حدود یک و نیم میلیون عضو دارد.

چگونه روند رای گیری کار می کند ؟

Members رای از طریق پست و یا به صورت آنلاین و انتخاب یک نامزد با استفاده از رای جایگزین (AV) سیستم. آنها رتبه نامزدها به ترتیب اولویت. اگر وجود دارد بیش از دو نامزد کسی است که برای اولین بار به امن بیش از 50 درصد از آرا برنده است. اگر نامزد می کند و این در دور اول شمارش نامزد با کمترین اولویت اول آرا زدم و رای خود را در حال مجددا اخذ و بر اساس دوم تنظیمات. و به همین ترتیب تا یک برنده انتخاب شده است.

معروف AV سیستم کمک کرده اد میلیبند به ضرب و شتم برادرش دیوید در سال 2015. اد شد به مراتب محبوب تر دوم-انتخاب نامزد از دیوید و مسجل ،

اد میلیبند ضرب و شتم برادرش دیوید به رهبری در سال 2010 پس از دو-man run-off

اعتبار:
پل استیفن گراور/تلگراف

وجود مشترک آراء?

No. به نظر می رسد مانند آپارمتانی ربکا طولانی بیلی و آنجلا Rayner خواهد شد پیوستن به نیروهای به برخی از درجه است اما آنها باید انتخاب شود به طور جداگانه. رای برای رهبر و معاون رهبر اتفاق می افتد در همان زمان. این به این معنی است که ایران می تواند در گیر شدن با کسی که آنها نمی خواهند خود را به عنوان معاون.

چه مدت طول می کشد ؟

رای گیری باز می شود در فوریه 21 و بسته در 2 آوریل.

هنگامی که آن را شروع کنم ؟

نامزدی روند را آغاز کرده است. نمایندگان مجلس و پارلمان اروپا در حال نامزد مورد نظر خود را نامزد. از ژانویه 15, حوزه, احزاب و وابسته خواهد شد به معرفی.

زمانی که برنده اعلام کرد?

یکpril 4.

چه مهلت برای پیوستن?

Last زمان کار را مهلت بود کمتر از 48 ساعت قبل از رای گیری مقالات فرستاده شدند. حزب تغییر قوانین در سال 2018 به می گویند که اعضا باید پیوست “کمتر از دو هفته پس از تصویب جدول زمانی اعلام شده است و کمتر از سه هفته قبل از آخرین مهلت برای دریافت برگههای با هیچ دوره مقدماتی عضویت قبل از یخ تاریخ.”

بنابراین اعضای جدید که عضویت در حال حاضر و یا تا دو هفته پس از یک جدول زمانی اعلام شده است می تواند رای دادن.

چقدر می گویند انجام این اتحادیه داشته باشد ؟

و خود را می گویند و حتی بیشتر از سال گذشته رهبری رای در سال 2016.

مسیر به نامزدی توسط اعضا اجازه می دهد تا بزرگ کارگری به اطمینان حاصل شود که خود را نامزد در انتخابات. از 12 اتحادیه های کارگری وابسته به حزب کارگر به “پنج بزرگ” (CWU, GMB اتحاد متحد و Usdaw) می تواند عبور از پنج درصد نامزدی آستانه خود را.

So داوطلبانی که محبوب نیست با عمده اتحادیه های کارگری را به حمایت از کوچکتر اتحادیه ها و جوامع و سعی کنید به فشار به اندازه کافی حمایت در انتخابات.

آنچه که این در عمل به معنی این است که اگر بزرگتر اتحادیه های کارگری به همان نامزد آن کوچک خواهد شد فرصت برای دیگر نامزدها در انتخابات.

نامزدها

  • آقا Keir Starmer سایه Brexit وزیر (شانس: 4/9)
  • ربکا طولانی بیلی سایه کسب و کار (4/1)
  • لیزا Nandy (6/1)

جس فیلیپس و کلایو لوئیس کاهش یافته و پیشنهادات خود را در حال عدم دریافت حمایت کافی از اعضا و یا اتحادیه های کارگری. امیلی Thornberry سایه وزیر امور خارجه بود زدم در 14 فوریه پس از گرفتن نیست به اندازه کافی حمایت از احزاب محلی.

Read بیشتر در مورد نامزدها در اینجا. یک نظرسنجی از اعضای منتشر شده در ژانویه 2 پیشنهاد کرد که Keir Starmer روشن است حزب سوسیالیست بود و به راحتی ضرب و شتم ربکا طولانی بیلی در دور نهایی اجرا کردن.

چه در این جدید رهبر صندوق?

تیاو رهبر جدید باید قرار میگیرند و تقسیم در حزب (و رای دهندگان آن) بین چپ و راست ترک باقی می ماند و چپ puritanism و عملی بود. آنها باید تحکیم میراث تونی بلر دولت و درخواست تجدید نظر به کسانی که در سمت چپ این حزب که حذف Blairities به عنوان محافظه کاران در گل.

در همان زمان آنها باید بازسازی ظالم انتخابات برنده ماشین که به دست آورده کار جدید از نوع اکثریت عظیم که بوریس جانسون هنوز هم می توانید تنها از خواب در حالی که همه قانع کننده عضو (و نمایندگان مجلس) به طور فزاینده ای متفاوت و ناسازگار ایدئولوژی را کنار بگذاریم تفاوت پس از rancourous پس از انتخابات کالبد شکافی.

سپس آنها باید آمد تا با یک مجموعه ای از سیاست هایی است که مترقی به اندازه کافی به درخواست تجدید نظر به سمت چپ اما نه چندان ترسناک به شهرستان که آنها از بین بردن حزب اقتصادی اعتبار. در بالا از آن رهبر جدید باید محو ستیزی است که آلوده حزب شهرت و جلوگیری از Brexit تقسیم حزب به دو. بهترین شانس, سوگند ملایمی?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im