کار MP نادیا Whittome ادعای او اخراج شد به عنوان مراقب برای صحبت کردن در مورد عدم PPE

تلگراف | No comments

انگلستان, جوانترین MP ادعا کرده او شده است اخراج از او به طور موقت نقش به عنوان یک مراقب در طول بیماری همه گیر کوروناویروس پس از صحبت کردن در مورد تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کمبود.

نادیا Whittome, 24 کار MP برای ناتینگهام شرق بازگشت به سابق نقش در شوخی تپه بازنشستگی ایجاد کرد که توسط اجرا ExtraCare برای کمک به از بین بردن فشار در خدمات مراقبت.

او مشغول به کار در خانه برای 18 ماه قبل از تبدیل شدن به یک نماینده بوده و او اهدا دستمزد به محلی Covid-19 صندوق امداد او گفت: انجمن مطبوعات.

چهارشنبه شب Ms Whittome ادعا کرد او شده است “پرسید: به بازگشت” توسط ExtraCare.

او گفت که او تا به حال شده است متهم به “پخش اطلاعات نادرست” در مورد عدم PPE در رسانه ها.

Ms Whittome گفت: دلیل ExtraCare تصمیم به خاتمه نقش خود را بر اساس مصاحبه با او به Newsnight در آوریل 24 مورد عرضه ناکافی PPE:

او قبلا شکایت کارکنان داده شد تنها یک ماسک صورت هر در هر روز یعنی همان ماسک استفاده شد و برای چند نفر.

اعضای عمومی اهدا, در خانه, پشت بام ها, او گفت:, و فروشگاه کمد حاوی PPE قفل شده بود به دلیل ترس کارکنان را سرقت و آن را برای فروش در.

Ms Whittome بیشتر ادعا در محل “رفاه پرستار” گفته بود کارکنان ماسک را یک تفاوت اما آنها می تواند با خرید یکی از Lumberjack اگر آن را احساس راحت تر است.

نماینده گفت: “من وحشت زده هستم که ExtraCare را انتخاب کرده اند البته این اقدام بدون پیروی از هر گونه تشریفات و بدون من همیشه به داشتن آنها را به تصویر کشیده منفی در رسانه ها.

“من ادامه خواهد داد به حقیقت صحبت می کنند در مورد خط مقدم تجارب و من محکوم مراقبت از شرکت های که سعی در محدودکردن کارکنان برای صحبت کردن و بالا بردن نگرانی است.”

او افزود: “من می توانم زنده بودن به طور موثر اخراج برای صحبت کردن چون من دیگر درآمد.

“اما برای بسیاری از مردم در مراقبت اجتماعی – که کار ماهر و طاقت فرسا و در حال حاضر کار خطرناک برای فقر پرداخت – صحبت کردن یک گزینه نیست.

“این اشتباه و خطرناک برای مراقبت از ساکنان خانه و بیماران است.”

Ms Whittome در حال حاضر دعوت از همه کارکنان مراقبت در هر نقطه در انگلستان است که احساس می کنید آنها مواجه اند ارعاب یا اقدامات انضباطی در محل کار برای صحبت کردن در مورد PPE کمبود به او تماس بگیرید ،

او گفت: PA که ExtraCare از آن ساخته شده صریح و روشن او خواسته شد به بازگشت به دلیل نظرات او در مورد PPE.

ExtraCare که یک خیریه اعتماد گفت: Ms Whittome بازگشت به کار بر روی یک بازی گاه به گاه اساس و تا به حال کار کرده هشت شیفت بین ماه های مارس و آوریل.

“ما در خانه تیم مراقبت در حال حاضر برآورده ساختن نیازهای ما در این زمان و نادیا کمک کند این است که دیگر مورد نیاز” آن را در بیانیه ای گفت.

“در شوخی تپه ما بیش از سه ماه از عرضه PPE, از جمله بیش از 25 ، 000 جفت دستکش, 7,700 پیش بند و نزدیک به 6000 ماسک – ما دسترسی به بیشتر تجهیزات باید ما به آن نیاز دارید.

“گزارش می دهد که ما یک PPE کمبود نادرست هستند و باعث نگرانی در میان ساکنان ما – ما تا به حال به سرمایه گذاری مقدار قابل توجهی از کارکنان و اطمینان از ساکنان ما به عنوان یک نتیجه.

“این رخ داده است در طول یک دوره بحرانی که همه منابع ما باید با تمرکز بر حفاظت از ساکنان ما از ایمنی و رفاه.”
بیمه خدمات درمانی کارکنان بارها به دولت که آنها نیاز به بیشتر تجهیزات حفاظتی


اعتبار: AFP

شوخی هیل است که در کلیفتن, Nottingham, بزرگترین روستای بازنشستگی در بریتانیا و 419 ساکنان ExtraCare گفت.

آن افزود: “به عنوان یک نتیجه دقیق کنترل عفونت اقدامات که شامل یک منبع کامل از PPE ما رها به گزارش که هیچ مرگ و میر رخ داده است در شوخی تپه جامعه به عنوان یک نتیجه از Covid-19.

“ما هوشیاری و مراقبت و نگرانی ادامه خواهد داد.”

یکی از Ms Whittome همکاران در بازنشستگی ایجاد کرد که خواست ناشناس بماند گفت: “نادیا نمی آمد به عنوان نماینده او آمد به همان فرد او بود که او به سمت چپ برای تبدیل شدن به یک نماینده که دلسوز و مهربان و مبتنی زن که هرگز فراموش که در آن او از چه کسی اهمیت میدهد برای ساکنان مثل یک عضو از خانواده اش.

“ما در حال زبانم بند آمده که چرا عالی مراقبت کارگر اخراج شده است.

“ما شده اند پس از نادیا مصاحبه و او نیست اظهار داشت: هر چیزی غیر از واقعیت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>