بانوی قبلا Lady Antebellum, شکایت, بلوز, خواننده خانم یک

در ماه ژوئن این گروه که قبلا شناخته شده به عنوان Lady Antebellum اعلام تغییر نام خود را به یک به حذف هر گونه ارتباط با برده داری. اما هفته بعد از ظاهر شدن برای رسیدن به یک توافق با سیاتل بر اساس خواننده بلوز, آنیتا, سفید, شده است که با استفاده از همان نام برای بیش از یک دهه در این کشور گروه اعلام کرد در روز چهارشنبه از آن است که تحت پیگرد ،

“امروز ما در حال غم انگیز برای به اشتراک گذاشتن که ما صمیمانه امیدواریم که به هم پیوستن با آنیتا سفید در وحدت و هدف مشترک به پایان رسیده است” اعضای گروه از یک در بیانیه ای گفت به سلامت. “او و تیم او باید خواستار 10 میلیون دلار پرداخت, بنابراین اکراه ما به این نتیجه رسیده اند که ما نیاز به درخواست یک دادگاه به اثبات حق ما را به ادامه استفاده از نام بانوی یک علامت تجاری ما برگزار می شود برای سال های بسیاری است.”

اعضای گروه Hillary Scott Charles Kelley و دیوید Haywood تصمیم به شکایت پس از “سیاه و سفید را به تلاش برای به اجرا درآوردن ادعا حقوق علامت تجاری در یک علامت است که شاکیان برگزار شد و برای بیش از یک دهه” با توجه به طرح دعوی در دادگاه. این گروه نه به دنبال پول خسارت به طرح دعوی در دادگاه گفت.

گروه شده است با استفاده از نام بانوی یک همراه با خود اصلی نام گروه Lady Antebellum از 2006-2007 با توجه به طرح دعوی در دادگاه. آنها رسما کاهش یافته است Antebellum از نام خود را در تاریخ 11 ژوئن در میان جریان تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی است.

“بانوی” شد یک مقام رسمی علامت تجاری برای گروه در سال 2011 پس از هیچ کس در زمینه مخالفت در برابر این نام با توجه به کت و شلوار. “قبل از سال 2020 سفید را به چالش و نه در هر راه شاکیان باز آشکار و گسترده در سراسر کشور و بین المللی استفاده از این بانو یک علامت گذاری به عنوان یک منبع شاخص” طرح دعوی در دادگاه گفت.

طرح دعوی در دادگاه می کند توجه داشته باشید که به عنوان یک خانم پس از سال 2010 و که او نیز از ویژگی های موسیقی خود را در Spotify در صفحه هنرمند. اما کت و شلوار با اشاره به این که سفید صفحه هنرمند در زمان دادگاه پرونده تا به حال 166 ماهانه شنوندگان نسبت به این گروه بیش از 7 میلیون نفر است.

سفید وب سایت می گوید که او انجام می دهد در درجه اول در شمال غربی اقیانوس آرام اما که او نیز انجام شده بین المللی است. او گفت: نورد سنگ که او انجام شده است تحت نام مرحله یک خانم برای بیش از 20 سال. او آخرین سی دی مجموعه برای انتشار در جولای 18.

در ژوئن 15, سفید ارسال شده یک عکس زوم تماس بین او و باند او Instagram صفحه گفت: “شفاف و صادقانه و معتبر مکالمات به حال شد.”

“ما هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن ما در حال حرکت رو به جلو با راه حل های مثبت و مشترک” سفید گفت: در پست خود. “صدمه دیده است تبدیل به امید. بیشتر به آمده است.”

طی تماس نوازندگان مورد بحث “co-نوشتن و به طور مشترک ضبط یک آهنگ جدید” با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

روز بعد سفید گفت Newsday که او موفق به دریافت یک پیش نویس توافق از گروه وکلای مدافع است و او “خوشحال نیست [آن].”

“اردوگاه خود را در حال تلاش برای پاک کردن به من و من بیشتر به فردا می گویند,” او گفت: Newsday. “اعتماد مهم است و من دیگر به آنها اعتماد.”

سفید بلافاصله پاسخ به ایسنا’ درخواست برای نظر.

سفید قبلا گفته رادیو فردا که پس از زوم تماس با گروه او ببخشند گروه خود را “قدم اشتباه.” او همچنین تقدیر از گروه ایستاده تا برای زندگی مهم جنبش است.

“من آنها را تحسین و من مایل به کمک به هر راهی که من می تواند و آنها wiling برای کمک به هر راه که آنها می توانند. بنابراین ما میخوایم با هم کار می کنند,” او گفت:. “این است که در آن سفید و متحدان نیاز به شروع به گوش دادن به مردم بومی مردم از رنگ. ما نیاز به مطمئن شوید که شما در حال گوش دادن به طوری که ما می توانیم تغییر این روایت از نژادپرستی در این جهان است.”

این گروه در بیانیه ای گفت که زمانی که آنها متوجه شدم سفید در حال حاضر انجام شده است تحت نام بانوی, آنها تا به حال “قلبی بحث با او در مورد چگونه ما می توانیم همه با هم آمده و به چیزی خاص و زیبا از این لحظه است.”

خود را روزنامه نگار Tyne Parrish گفت: CBS اخبار در آن زمان که هنرمندان توافق آنها می تواند هر دو همچنان به استفاده از A.

“ما هرگز حتی سرگرم این ایده است که او نباید همچنین قادر خواهید بود به استفاده از نام بانو و هرگز – امروز عمل تغییر نمی کند که. …ما احساس ما آورده شده است با هم به یک دلیل و با این دید به زندگی کردن تماس آورده است که ما را به این تغییر دهید و در وهله اول” گروه گفت: در این طرح دعوی در دادگاه.

“ما در حال نا امید است که ما نمی خواهد بود قادر به کار با آنیتا که بیشتر هدف” کت و شلوار اضافه شده است. “ما هنوز متعهد به آموزش خودمان فرزندان و انجام بخشی از ما به مبارزه برای عدالت نژادی به شدت مورد نیاز در کشور ما و در سراسر جهان است. …ما امیدواریم که آنیتا و مشاوران او در حال حاضر گوش دادن به تغییر ذهن خود را در مورد رویکرد خود را. ما می توانیم خیلی بیشتر هم از این اختلاف است.”

سوفی لوئیس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im