Lady Antebellum نگه داشتن نام جدید با وجود صحبت با خواننده خانم یک

کشور گروه که قبلا شناخته شده به عنوان Lady Antebellum اعلام کرد در هفته گذشته که آن را تغییر نام آن به دلیل ارتباط با برده داری. اما اگر چه این گروه جدید به نام بانوی شد و در حال حاضر گرفته شده توسط یک خواننده بلوز از سیاتل یک نماینده برای این گروه گفت: رادیو فردا که گروه ادامه خواهد داد به استفاده از آن.

“آنها توافق کردند که هر دو باید همچنان به حرکت رو به جلو به عنوان بانوی A” روزنامه نگار Tyne Parrish گفت. اصلی بانوی که نام واقعی آنیتا, سفید, تایید کرد روز دوشنبه که او را نگه داشتن نام او.

سفید گفت: CBS اخبار در روز دوشنبه که او “باعث” هنگامی که او در بر داشت Lady Antebellum به حال تصمیم به استفاده از او نام مرحله است که او استفاده می شود برای چندین دهه است.

“من همیشه سعی کنید به مردم بگویید که ضربه واقعی است برای مردم و به خصوص در حال حاضر,” او گفت:. “با قتل هایی که اتفاق می افتد در خیابان در تلویزیون که در آن مردم می توانند آنها را مشاهده و یا کودکان می توانید سیاه و سفید مردان کشته شدن من باعث شد. و بنابراین من خشمگین بود که من برای اولین بار متوجه شدم که Lady Antebellum به حال اختصاص نام.”

“من خشمگین بود چون این احساس دیگری, سفید, شخص, امتیاز بود و مجاز به گرفتن چیزی از دیگری سیاه و سفید, شخص,” او اضافه شده است. “علاوه بر زندگی ما در حال حاضر شما در حال رفتن را به نام ما و است که باعث شده من است.”

سفید, که همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک عدالت اجتماعی مدافع وی به گروه در یک زوم تماس در روز دوشنبه که به او گفته بود “مثبت است.” او گفت: اعضای گروه عذرخواهی به او و این که او خود را پذیرفته اند ،

“من پذیرفته شده است که عذرخواهی و آنها را ببخش که برای قدم اشتباه, اما در همان زمان ما نیاز به کار را تغییر دهید بهتر است,” او گفت:.

در حالی که سفید گفت که او “خدا را شکر” برای “مطبوعات آزاد” این حادثه بدست او گفت که او مطالب قبل از نمایش آغاز شد.

“من تا به حال مخاطبان و فن پایه قبل از این. من سی دی قبل از این. من قبل از سفر به این,” او گفت که او “آرام” پس از خبر شکست هفته گذشته است. “این تنها آن را بهتر است.”

او نیز به نام گروه “شجاع” برای استفاده از پلت فرم خود را به صحبت می کنند تا برای زندگی مهم جنبش است. “من آنها را تحسین و من مایل به کمک به هر راهی که من می تواند و آنها wiling برای کمک به هر راه که آنها می توانند. بنابراین ما میخوایم با هم کار می کنند,” او گفت:.

سفید اشاره کرد که او می تواند همکاری با این گروه در آینده است. “ما در مورد آن صحبت کردیم و خواهیم دید که در آن است که می رود,” او گفت:.

سفید همچنین از مردم خواست تا مهربانتر به اعضای این گروه که تجربه کرده اند واکنش های پس از تغییر نام. “من نمی خواهم مردم وجود دارد خارج می گردند نفرت فقط به دلیل اینکه آنها یک قدم اشتباه. و بله من عصبانی بود در مورد آن, اما من بیش از آن در حال حاضر,” او گفت:.

“این است که در آن سفید و متحدان نیاز به شروع به گوش دادن به مردم, مردم بومی, مردم, از, رنگ,” او اضافه شده است. “ما نیاز به مطمئن شوید که شما در حال گوش دادن به طوری که ما می توانیم تغییر این روایت از نژادپرستی در این جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de