لیدی گاگا پدر می پرسد برای کمک به پرداخت هزینه رستوران خود را با کارگران در میان COVID-19 Shutdown

یک رستوران متعلق به لیدی گاگا پدر جو Germanotta به راه اندازی یک سایت درخواست تجدید نظر برای کمک به پرداخت کارکنان خود را در میان شیوع کروناویروس.

مانند بسیاری از کسب و کارهای دیگر Joanne Trattoria در شهر نیویورک است تا به حال به خاموش شدن به دلیل گسترش COVID-19 ترک کارکنان در مواجهه با آینده نامشخص.

به جای پرداخت کارکنان خود را, اما GoFundMe کمپین راه اندازی شده است برای جمع آوری پول برای رستوران کارگران است. کمپین متحده Joanne Trattoria تا به حال به اخراج تقریبا 30 کارمندان تا زمانی که آنها قادر به باز دوباره.

Germanotta در توئیتر نوشت: “من انجام بهترین من می توانم, اما ما تا به حال به نزدیک جوآن برای ماه. کارکنان ما نیاز به برخی از کمک های مالی. هر گونه کمک برای کارکنان خود قدردانی خواهد شد.”

این صفحه جمع آوری اعانه می خواند: “ما شگفت انگیز کارکنان ساخته شده است در درجه اول کارگران ساعتی که بستگی به ما حقوق و دستمزد و کسی که اکثریت زندگی می کنند به چک چک. به عنوان ما درهای بسته باقی می ماند طولانی تر از پیش بینی, کارکنان ما این است که پیدا کردن آن به طور فزاینده دشوار برای تامین مالی نیازهای روزانه به نگه داشتن آنها را سالم مانند مواد غذایی و هزینه های بیمه – می گویند هیچ چیز از اجاره و آب و برق و دیگر تکرار صورتحساب.

“ما در حال درخواست ما Joanne Trattoria جامعه از همسایگان و دوستان و خانواده و طرفداران: اگر شما لذت بردم ما در گذشته داشته اند برخورد دوستانه با کسی در ما باور نکردنی خدمات کارکنان و یا حتی اگر شما امیدواریم که برای لذت بردن ما در آینده ما می تواند بسیار سپاسگزار اگر شما را در نظر اهدا به کارکنان ما برای کمک به آنها را از طریق این زمان دشوار است.”

Lady Gaga
پاپ ستاره بانوی دل شکسته پدر جو Germanotta به دنبال عمومی کمک در کمک به صندوق رستوران خود را در حقوق و دستمزد.
اما مک اینتایر/گتی

رستوران درخواست برای 50000 $برای پوشش حقوق و دستمزد به مدت دو هفته. علاوه بر این 100 درصد سود خواهد رفتن به رستوران ساعتی کارگران به ارائه آن دسته از اقلام ضروری مانند مواد غذایی مهد کودک و هزینه های درمانی است.

“ما امیدواریم که برای باز کردن درهای ما به عنوان به زودی به عنوان امن است و به شما خوش آمد همه را دوباره با لبخند و برخی کوفته. اقامت امن و سالم” صفحه کمپین یادداشت ها.

بسیاری از مردم را مورد انتقاد Germanotta اقدامات در رسانه های اجتماعی نشان می دهد دختر خود را می تواند کمک به پرداخت هزینه رستوران کارگران است. یکی نوشت: “لطفا به عنوان اگر خانواده شما نمی تواند استطاعت پرداخت حقوق و دستمزد خود را. این مسخره است.”

روزنامه نگار لورا لین افزود: “شما درخواست مردم است که بیش از احتمال بدتر از شما را به پرداخت برای کارکنان خود را. شما می توانید استطاعت به پرداخت آنها.”

در اوایل این ماه Germanotta گفت: فاکس کسب و کار او تا به حال دیده می شود 70 درصد کاهش در کسب و کار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. با این حال او اضافه کرد که او برنامه ریزی شده برای مراقبت از کارکنان خود را در Joanne Trattoria.

“این بچه ها با من بوده است به مدت هشت سال… آنها مثل فرزندان من در این نقطه است. من قصد نگه داشتن آنها را در برخی از نوع دستمزد به نگه داشتن آنها را از رفتن” او گفت:.

حمل و نقل شهری سازمان همچنین در حال حاضر در حال حرکت به اخراج خود در نیویورک رستوران, هنر, پرنده & ویسکی بار از ترمینال بزرگ مرکزی. رستوران دریافت اطلاع از MTA چرا که او حاضر به پرداخت اجاره به حمل و نقل آژانس که صاحب ملک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de