اولین عکاس ورزشی Andrew D. برنشتاین ملاقات کوبه برایانت در سال 1996 او به عقب گرفته شد که جوان Laker می دانستم که او بود. “او تا به حال تمام پوستر در اتاق خود را حلق آویز کردن به عنوان یک بچه” گفت: CBS News’ دانا جاکوبسن.

“چه کسی می خواند عکس اعتبارات به جز عکاس دیگر? بنابراین این یک بچه است که مانند وسواس از آغاز” برنشتاین شگفت زده.

این جفت ارز در حال رشد نزدیک در طول سال با برنشتاین گرفتن یک نگاه دست اول در برخی از برایانت صمیمی ترین لحظات قبل از برایانت مرگ غم انگیز در سقوط یک هلیکوپتر که در زمان زندگی نه نفراز جمله دختر خود را Gigi این ژانویه گذشته.

“همه ما دیدیم که چگونه وحشی او در دادگاه – بی امان. من برای دیدن خصوصی طرف او بود که بسیار درونگرا” برنشتاین گفت.

بین بازی, تصاویر, شاخه های عکس و عکس او مستند Kobe Bryant کل 20 سال در NBA. او حتی همکاری با برایانت در کتاب خود “Mamba ذهنیت است.”

او توضیح داد که چگونه برایانت با پوشیدن لباس سفید, دستکش, rifled از طریق صفحات اول خود را رسمی کپی بدون گفتن یک کلمه.

فرایند ایجاد این کتاب به برنشتاین بینش منحصر به فرد به برایانت ذهن و اخلاق کاری.

“من متوجه نشدم در واقع تا زمانی که ما شروع به انجام این کتاب هم گفت:” او با استفاده از عکس های من به شکستن بازی خود را,” او گفت:. همه همراه او تا به حال شده است با استفاده از برنشتاین عکس “نگاه به آنچه که در عکس چگونه او بازی دفاع درست و یا نادرست.”

“او را در آن نگاه مانند یک آزمایش علمی,” او گفت:.

اما برنشتاین گفت: اواخر سوپراستار شد و همیشه آسان موضوع را به تصرف خود.

“او به چالش کشیدن به عکس به عنوان یک ورزشکار زیرا او بالاتر از لبه. شما می دانید, جوان کوبه بود غوطه دادن ماشین,” او گفت:. “اما او آسان بود به عکس به عنوان یک موضوع خارج از دادگاه فوق العاده احترام از آنچه که من تا به حال به انجام به انجام کار است. وجود دارد و این احترام متقابل است که ما برای هر یک از دیگر.”

برنشتاین شرح داده شده تنها زمانی برایانت تا به حال از او خواسته برای یک عکس – در یک اتاق قفل بازدید از محمد علی rookie سال است. “دریا جدا در اتاق قفل است. و محمد را تکان داد هر فرد در آن اتاق است.”

جانبازان عکاس که صرف زمان زیادی در اطراف برایانت به یاد چند نادر از لحظات او یک نگاه پشت خود را در “مامبای سیاه” شخصیت. یکی از کسانی که بار زمانی بود که برایانت پاره خود آشیل در سال 2013 و برنشتاین دیدم طرف از او تا به حال هرگز قبل از دیده می شود.

“این تنها زمان من واقعا دیدم از ترس. آینده دادگاه او به سمت من آمد و برای اولین بار من تو را دیدم در چشمان او می دانست که چیزی درست شد واقعا اشتباه در اینجا,” او گفت:.

برایانت خواهد آمد از آن آسیب چشمگیری به پایان کار خود را در سال 2016 با 60 نقطه عملکرد خود را در بازی نهایی.

اما برنشتاین نیز شاهد دیگری مهربان طرف برایانت زمانی که او در اطراف او ،

“من برای دیدن او در لحظات خصوصی با دختران خود را و چگونه او پر از شادی فقط به اطراف آنها را” او گفت:. برنشتاین گفت برایانت “ریختن کل این شخصیت نیاز به شود “مامبای سیاه” شما می دانید, آن را فقط مانند ” من انجام می شود که با آن پدر زمان.'”

پرسید که چگونه او می خواهم مردم را به یاد داشته باشید کوبه برایانت برنشتاین فشرده شد که در آن مهم است به یاد داشته باشید: “آنچه که او ایستاده بود برای نظر دادن هرگز و هرگز توقف کوتاه از آنچه بالقوه خود را است.”

“Mamba ذهنیت است که گذشته خود را بالقوه” او گفت:. “این واقعا به دنبال عظمت در بالا و فراتر از آن.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de