لارا تهمت پیشنهاد کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین ترجیح نامزد حزب دموکرات را در سال 2020 مسابقه سناتور برنی ساندرز.

ساندرز مستقل از ورمونت و سوسیالیستی دموکراتیک پیشرو نامزد دموکرات مسابقه و به احتمال قوی برای تامین امنیت نامزدی.

78 سال است که مبارزه بر یک قاطعانه پیشرو پلت فرم امیدوار کننده در میان چیزهای دیگر, مدیکر برای همه, سبز معامله جدید رایگان, دانشگاه, شهریه, گسترش امنیت اجتماعی و افزایش مالیات بر ثروتمندترین خانوار.

“برنی به نظر می رسد بسیار قوی و در حال حاضر من فکر می کنم هر زمان که شما در حال صحبت کردن در مورد مقایسه در تاریخ 3 نوامبر سال 2020 دو نامزد های مختلف آنها نمی تواند متفاوت تر بین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برنی ساندرز” لارا مغلوب ساختن پیشی جستن یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین مشاور گفت: Fox News میزبان Tucker Carlson دوشنبه شب در میان آیووا قفقاز.

“این واقعا مهم نیست به ما در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین که به این دلیل است که ما واقعا احساس می کنم مثل مردم احساس نتایج حاصل از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری در راه مثبت هر روز در سراسر این کشور تا ما احساس می کنیم که ما را به ماه نوامبر است.

“اما اگر شما می خواهید یک تضاد کامل است و شما می خواهید برای نشان دادن به مردم واقعا چه ترسناک از آن می تواند در خارج وجود دارد من حدس می زنم برنی ساندرز می تواند این باشد که فرد اما ما باید برای دیدن آنچه که مردم آیووا و همه در سراسر این کشور تصمیم بگیرد.”

عصر ایران خواسته است ساندرز کمپین برای نظر.

لارا تهمت افرادی که به رئیس جمهور میانه, پسر اریک گفت کارلسون 2020 نژاد است “بسیار منحصر به فرد و دموکراتیک زمینه است.”

“از مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین دیدگاه گوش ما می خواهم عشق روشن frontrunner بنابراین ما می تواند تمرکز بر روی آن است ولی آن را واقعا نمی panned که راه و در عین حال” او گفت:.

کارلسون خواسته مغلوب ساختن پیشی جستن اگر او فکر آن را عجیب و غریب بود که هیچ روشن frontrunner چون حزب دموکرات تنها تمرکز است و شکست دادن رئیس جمهور با هر نامزد قادر به انجام این کار.

“باید آن را عجیب و غریب. مشکل این است که به جای تمرکز بر واقع شدن همراه با این رئیس جمهور و انجام کارهای مثبت به تاثیر این کشور شده اند و تلاش او را به خارج از دفتر” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد.

“شاید آنها باید وقت خود را صرف, من نمی دانم, بررسی صلاحیت نامزدها بهتر و تلاش برای پیدا کردن افرادی که دوست داشتنی هستند به عنوان نامزد آنها تلاش برای استیضاح رئیس جمهور, آنها ما را به جلو روسیه تبانی جعل آنها کار می کرد در برابر او در هر نوبت تنها.

“خوشبختانه برای این کشور شده است فوق العاده موفق همه چیز را با او انجام داده با وجود این واقعیت که آنها کار کرده ام در برابر او. بنابراین شاید آنها باید قرار داده ایم انرژی خود را در جای دیگر چه کسی می داند؟”

رای گیری اغلب نشان می دهد بسیاری یا همه از پیشرو دموکراتیک نامزدها جلوتر از رئیس جمهور در یک در ،

یک SurveyUSA نظرسنجی در ماه ژانویه در بر داشت ساندرز led مغلوب ساختن پیشی جستن در میان رای دهندگان ثبت شده توسط وسیع ترین حاشیه از همه نامزدهای دموکرات در 52 درصد به 43 درصد نه نقطه مزیت است. بعد از آن معاون رئیس جمهور جو بایدن در 50 درصد به مغلوب ساختن پیشی جستن 43 درصد است.

آیووا نتایج تاخیر به دلیل مشکلات فنی با سیستم گزارش دهی استفاده می شود توسط حوزه برای اعلام رای خود را شمارش. در نتیجه انتظار می رود که گاهی اوقات در روز سه شنبه و نامزدها در حال حاضر نقل مکان کرد و در مبارزات انتخاباتی در, New Hampshire.

Lara Trump 2020 Bernie Sanders campaign election
لارا مغلوب ساختن پیشی جستن (R) از اریک مغلوب ساختن پیشی جستن (C) صحبت می کند با مغلوب ساختن پیشی جستن مدیر کمپین براد Parscale (L) طول “حفظ آیووا بزرگ” کنفرانس مطبوعاتی در Des Moines, IA, در فوریه 3 سال 2020 است.
جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de