لری Tesler: دانشمند کامپیوتر پشت cut, copy و paste درگذشت 74

لری Tesler یک آیکون از اوایل محاسبات درگذشت در سن 74.

آقای Tesler شروع به کار در سیلیکون ولی در اوایل دهه 1960 در زمانی که کامپیوتر غیر قابل دسترس بودند به اکثریت قریب به اتفاق مردم است.

آن بود که به لطف خلاقیت و نوآوری – که شامل “برش”, “کپی” و “رب” دستورات – که کامپیوتر شخصی تبدیل شد ساده برای یادگیری و استفاده کنید.

زیراکس که در آن آقای Tesler صرف بخشی از کار خود را پرداخت ادای احترام به او.

“مخترع برش/کپی و چسباندن پیدا کردن و جایگزینی و بیشتر شد و سابق زیراکس محقق لری Tesler” شرکت توییتی. “روز کاری خود را آسان تر است با تشکر از ایده های انقلابی خود را.”

آقای Tesler متولد شد و در برانکس, نیویورک در سال 1945 و مطالعه در دانشگاه استنفورد در کالیفرنیا است.

  • لری Tesler: دره سیلیکون تاریخچه مرد

پس از فارغ التحصیلی او تخصصی در طراحی رابط کاربر است که در ساخت سیستم های کامپیوتری را بیشتر کاربر پسند.

او برای تعداد عمده شرکت فنی خود را در طول زندگی حرفه ای طولانی. او شروع به Xerox Palo Alto Research Center (Parc) قبل از استیو جابز آب او را برای اپل که در آن او به مدت 17 سال و دانشمند ارشد.

پس از ترک اپل او راه اندازی یک آموزش و پرورش راه اندازی و مشغول به کار برای مدت کوتاهی در آمازون و یاهو.

پخش رسانه ای است که بر روی دستگاه شما پشتیبانی نشده

در سال 2012 او به بی بی سی گفت از دره سیلیکون: “وجود دارد و تقریبا یک مراسم از تصویب – پس از شما ساخته شده است برخی از پول شما نیست فقط بازنشسته شما وقت خود را صرف بودجه شرکت های دیگر.

“وجود دارد یک عنصر قوی از هیجان از قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن آنچه شما آموخته ام با نسل بعدی.”

‘یک counterculture چشم انداز’

احتمالا آقای Tesler معروف ترین نوآوری های برش و چسباندن فرمان بود و بنا به گزارش ها بر اساس روش های قدیمی از ویرایش که در آن مردم خواهد جسمی برش بخشهایی از متن چاپ شده و چسب آنها را در جای دیگر.

فرمان گنجانیده شده بود اپل نرم افزار در لیزا کامپیوتر در سال 1983 و اصلی مکینتاش که منتشر شد و سال بعد.

یکی از Mr Tesler را firmest اعتقادات این بود که سیستم های کامپیوتری باید با استفاده از “حالت” است که مشترک در طراحی نرم افزار ،

“حالت” اجازه می دهد تا به کاربران برای سوئیچ بین توابع در نرم افزار و برنامه های, اما مطمئن رایانه هر دو وقت گیر و پیچیده است.

آنقدر قوی بود که این باور است که آقای Tesler وب سایت بود به نام “nomodes.com” او در توییتر رسیدگی شد “@nomodes” و حتی خود ماشین پلاک شد “هیچ حالت”.

دره سیلیکون کامپیوتر تاریخچه موزه گفت: آقای Tesler “ترکیب علوم کامپیوتر آموزش با counterculture دید که کامپیوتر باید برای همه”است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im