وین استراحتگاه مدیر عامل مت Maddox گفت: رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران جمع آوری شده در روز چهارشنبه در کاخ سفید بحث میزگرد که در لاس وگاس قمار باز ممکن است برای کسب و کار روز یادبود در مه 25.

Maddox پیشنهاد تاریخ زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن از او پرسیدند که او فکر قمار در لاس وگاس خواهد بازگشایی شده است. اجرایی گفت که قمار را بازگشایی پس از ملاقات با معیار او پیشنهاد کرده است.

“بیایید شروع فاز یک” مادوکس گفت. “گلف[s], زمین تنیس کوچک, رستوران های کوچک, قیمت ناخن سالن و…. اجتماعی فاصله در محل. قاضی این معیار است که ما آماده کرده ایم. ما آماده سه معیار بر اساس رشد بیماری ICU ظرفیت و تست مثبت رای دادن. ما رفتن به آنها را خارج وجود دارد در هر روز است.”

“اگر ما در داخل آن معیار در سه هفته پس از آن در روز یادبود من امیدوارم ما باز,” او اضافه شده است.

Matt Maddox
وین استراحتگاه مدیر عامل مت Maddox صحبت می کند به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در یک میزگرد بحث و گفتگو در کاخ سفید در 29 آوریل سال 2020 است.
مندل فا نگن / خبرگزاری فرانسه/گتی

“طرح برای باز کردن امریکا دوباره” میزگرد رویداد شامل بسیاری از مقامات بالا در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از جمله رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور, مایک پنس در کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع, خزانه داری, منشی, Steven Mnuchin و کار, منشی, یوجین Scalia. شرکت کنندگان همچنین شامل شرکت رهبران از مهمان نوازی خودرو و رستوران صنایع.

مغلوب ساختن پیشی جستن تحسین Maddox و “فوق العاده گروهی از مردم” در وین استراحتگاه برای ادامه پرداخت 15000 نفر از کارکنان خود را در طول همه گیر و گفت که او امیدوار است که شرکت “پاداش برای آن.”

وین استراحتگاه بنیانگذار استیو وین شد معاون رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح کمیته و عمل به عنوان دارایی رئیس کمیته ملی حزب جمهوری خواه در دستور رئیس جمهور قبل از پله پایین بعد از چند اتهام سوء رفتار جنسی پدید آمده در سال 2018 است. او همچنین پا را به عنوان مدیر عامل وین استراحتگاه با مادوکس جایگزین کردن او.

همه گیر اقتصادی تاثیر بر صنعت بازی و لاس وگاس اقتصاد بوده است شدید اما این تصمیم از زمانی که قمار اجازه خواهد داشت برای بازگشایی خواهد شد تا Maddox و یا هر صنعت دیگر اجرایی است.

این موضوع شده است به شدت مورد بحث در دولت است. در طول یک بی دست و پا مصاحبه با سی ان ان اندرسون کوپر در هفته گذشته در لاس وگاس شهردار کارولین گودمن آمد زیر آتش برای نادیده گرفتن راهنمایی از ناحیه کارشناسان بهداشت و داوطلب این شهرستان برای تبدیل شدن به یک “گروه کنترل” توسط رها اقدامات پیشگیرانه و اجازه می دهد قمار به بازگشایی شده است.

معلوم نیست چه زمانی پیشنهاد شده توسط وین استراحتگاه دریافت می شود توسط فرماندار نوادا استیو Sisolak که در نهایت مسئول برای هر گونه تصمیم گیری در اجازه دادن به قمار و یا کسب و کار دیگر به بازگشایی در دولت است.

Sisolak اعلام کرد که او می تواند گسترش دولت stay-at-home منظور کاهش برخی از محدودیت ها در مصاحبه با ABC در روز چهارشنبه. یک جدول زمانی برای بازگشایی اعلام نشده است اما فرماندار پیشنهاد کرد که قمار شد و بعید است به زودی بازگشایی.

“باز از قمار و شرکت های بازی احتمالا در سوم یا چهارم مرحله از آنچه که ما در حال رفتن برای پایان دادن به انجام چون ما فقط کاملا آماده نیست هنوز برای رسیدگی به این نوع از حجم” Sisolak گفت.

جزئیات بیشتر از فرماندار طرح شد و در روز پنج شنبه.

نیوزویک رسیده به Sisolak نظر اما دریافت پاسخ در زمان برای انتشار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de