لاس وگاس شهردار که ارائه خود را شهر به عنوان Coronavirus ‘گروه کنترل و چهره به یاد بیاورید درخواست ثبت شده توسط Poker Pro

داگ پولک سابق پوکر حرفه ای, بازیکن, گرفته, اولین گام برای شروع یک دادخواست به یاد بیاورید که می تواند سرنگونی لاس وگاس شهردار کارولین گودمن پس از او ارائه شده از شهرستان خود را به عنوان یک “گروه کنترل” برای دیدن اگر سرعت بازگشایی کسب و کار را در coronavirus عفونت.

روز شنبه, Polk, بازدید, شهرستان, منشی به یک فایل اطلاع از قصد گردش به یاد بیاورید دادخواست. او باید در حال حاضر جمع آوری 6,745 امضا از رای دهندگان ثبت شده که در سال گذشته شهرداری اولیه انتخابات توسط Aug. 4.

اگر او موفق شهرستان که برگزاری یک شهرداری به خاطر انتخابات به رای دهندگان اجازه تصمیم می گیرید که آیا برای حذف گودمن.

“[گودمن است] موفق به مسئولانه نمایندگی او حوزه نه تنها در روشن بی توجهی به بهداشت عمومی بلکه در حمایت از او برای صاحبان کازینو بیش از این مردم از لاس وگاس” پولک گفت: در یک بیانیه کوتاه به Las Vegas Review-Journal.

“علاوه بر این” او ادامه داد: “او به سختی قادر به صحبت می کنند منسجم جملات در حالی که بحث در مورد این موضوع. او نالایق است برای خدمت به عنوان شهردار در لاس وگاس.”

در پاسخ به پولک را پر گودمن گفت: انتشار, “منظور من چه می توانم بگویم ؟ شما می دانید این است که امریکا است. که انتخاب خود را. همه حق را به خود عقاید سیاسی.”

Las Vegas Mayor Carolyn Goodman
لاس وگاس شهردار کارولین گودمن صحبت می کند در لاس وگاس شهر هال در اکتبر 7, 2017.
اتان میلر/گتی

در آوریل 16, گودمن به نام ایالت shutdown “کل جنون” و گفت نوادا دموکراتیک فرماندار استیو Sisolak به سرعت بازگشایی دولت برای کسب و کار به طوری که او شهر را ساکنان می توانید شروع به بهبود اقتصادی.

نوادا به حال 2,836 تایید coronavirus موارد و 112 مرگ و میر در آن زمان و حتی اگر شهرستان حاوی لاس وگاس اختصاص 2,559 از آن موارد گودمن گفت: دولت پایین مرگ و میر نیست اثبات خاموش کردن آن قمار و غیر ضروری دیگر کسب و کار.

“لطفا, فرماندار,” او گفت: “ما باید قادر به زندگی می کنند زندگی ما ما حمایت خانواده و, بله,, حفظ, نوادا, قوی, اما با هم.”

اما گودمن گسترده واکنش شدید برای چندین مصاحبه تلویزیونی او برگزار شد و در آوریل 22.

در یک صبح زود MSNBC مصاحبه گودمن گفت: او فرض می کند که همه asymptomatically مبتلا به کروناویروس اما می خواستم به دوباره باز کردن شهرستان خود را به هر حال.

وقتی پرسید که توسط میزبان MSNBC کتی Tur او چگونه برنامه ریزی در حفاظت از مردم از COVID-19 گودمن گفت: “ما جان سالم به در غرب رود نیل آمريکا ميگويد E. coli آنفولانزای خوکی به Zika ویروس.”

“کسانی که نه به عنوان مسری و آنها هم به این بیماری در حال حاضر انجام می شود” Tur پاسخ داد.

زمانی که گودمن به نظر می رسد در سی ان ان که همان روز میزبان اندرسون کوپر از او پرسید که “شما در حال تشویق صدها نفر از هزاران نفر از مردم وجود دارد در قمار و نوشیدن دست زدن و حال کردن اسلات ماشین آلات تنفس و گردش هوا و سپس بازگشت به خانه متحده در سراسر آمریکا و کشورهای سراسر جهان است. نیست که صدا مانند یک ویروس پتری دیش?”

“چگونه شما می دانید تا زمانی که شما یک کنترل گروه ؟ پیشنهاد ما به یک گروه کنترل”گودمن در پاسخ به تماس کوپر “جنجال آفرینی.”

Sisolak به نظر می رسد در سی ان ان بعد از همان شب و گفت: “من نمی خواهد اجازه می دهد تا شهروندان نوادا ما Nevadans به عنوان گروه کنترل دارونما هر آنچه که او می خواهد به تماس است. من نمی خواهد اجازه می دهد که. ما به وضوح آماده برای باز کردن.”

در روز پنج شنبه Sisolak اعلام کرد که نوادا را آغاز اولیه مرحله از بازگشایی در حال حاضر که دولت شاهد کاهش موارد و ملاقات کرده بود دیگر معیار های مورد نیاز برای حرکت رو به جلو است.

او گفت: یک طیف محدود از کسب و کار می تواند بازگشایی در 12:01 a. m. روز شنبه, از جمله رسانه های خرده فروشی, سالن و رستوران ها که ارائه ناهار خوردن در خدمات در 50 درصد ظرفیت است. او اضافه کرد که هیچ اضافی کسب و کار—از جمله قمار و میله و مکانهای تفریحی—اجازه خواهد داشت برای بازگشایی قبل از مارس 30.

نیوزویک رسیده به Sisolak نظر. این داستان به روز خواهد شد با هر پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر