شب گذشته تلویزیون: آنچه تلگراف داوران فکر جدید نوردیک Noir دوقلو و بیشتر

در اینجا این است که صبح خود را دور تا از بهترین تلگراف بررسی های آخر هفته تلویزیون. برای همه آخرین اخبار تلویزیون, نقد و قسمت های آینده هدایت از جمله مصاحبه ها و ویژگی های مورد علاقه خود را مشهور اینجا را کلیک کنید.

1. دوقلو قسمت یک و دو

★★★★☆

نباید با اشتباه, دوقلو, 1980s, کمدی شامل بعید جفت از آرنولد شوارتزنگر و Danny DeVito, دوقلو (سی و چهار) یک نروژی درام است که اثبات چنین رسم هنگامی که آن را برای اولین بار در سال گذشته که از آن فروخته شده به بیش از 40 کشور جهان است. بازیگران بازی تاج و تخت را Kristofer Hijvu آن تمام گیری از یک شکست رسید.

دفعات بازدید: بقیه آنیتا سینگ‘s نقد و بررسی در اینجا.
میرن مک چشمگیر بوده است به عنوان متمرد جانشین کایا


اعتبار: علامت ماینز/BBC

2. لانه قسمت سه

★★★★☆

برای اولین بار در لانه (BBC One) وجود دارد کمی از کمدی. کایا, 24 هفته باردار به عنوان یک جانشین برای دن و امیلی جلب اعتماد در امیلی که او دوستیابی دن جوان برادرزاده. و توسط “دوستیابی” او به معنی خوب, شما می دانید. “من شوکه شده’ همه. من نمی دانم که چرا او می خواهد به shag باردار lassie,” کایا گفت: درخشان اضافه کرد که نمی شود آن را مضر به کودک به دلیل “این کاندوم همه راه… و آن doesnae رفتن تمام راه را تا.” نشانه امیلی احساس وحشت به یاد او یک لیبرال مرتب و contorting صورت خود را به یک لبخند دلگرم کننده.

دفعات بازدید: بقیه آنیتا سینگ‘s نقد و بررسی در اینجا.
اوزارک است Jason Bateman, پروژه, اما Laura Linney دزد نشان می دهد


اعتبار: استیو Deitl/Netflix

3. Ozark فصل سه

★★★★☆

Netflix به ندرت باعث می شود واقعا فوق العاده تلویزیون. اما بسیاری از آن را نشان می دهد حافظه مستقیما به “خیلی خوب” رده. بازگشت Jason Bateman-Laura Linney, هیجان انگیز اوزارک یک مثال کامل از Netflix شلیک چندین, اگر نه همه, سیلندر. این خیلی خوب است. و با توجه به شرایط فعلی بسیار خوب است فقط خوب است.

دفعات بازدید: بقیه اد قدرت‘s نقد و بررسی در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im