شب گذشته تلویزیون: آنچه تلگراف داوران فکر کنتس و میلیاردر روسی – و بیشتر

در اینجا این است که صبح خود را دور تا از بهترین تلگراف بررسی آخرین شب تلویزیون. برای همه آخرین اخبار تلویزیون, نقد و قسمت های آینده هدایت از جمله مصاحبه ها و ویژگی های مورد علاقه خود را مشهور اینجا را کلیک کنید.

1. کنتس و میلیاردر روسی

★★★★☆

هرگز عبور از oligarch روسیه. این ممکن است واضح به نظر می رسد اما اگر شما عشق کور و شانل این چیزها می تواند نیاز به هجی کردن. کنتس و میلیاردر روسی (سی و دو) بود داستان الکساندرا تولستوی یک شخصیت به عنوان بهترین ناامید کننده ای عاشقانه است. اول این سادگی صحبت شبانه روزی-دختر ازدواج بی پول ازبکی سوار و کشف کرد که زندگی در یک grotty روسی, تخت, نیست چیزهای رویاها. سپس او ملاقات سرگئی Pugachev در غیر این صورت شناخته شده به عنوان “پوتین banker”. در حالی که همه چیز به افسانه. و سپس به افسانه تبدیل شده است بسیار بد است.

دفعات بازدید: بقیه آنیتا سینگ نقد و بررسی در اینجا.

2. صرفه جویی در من بیش از حد قسمت 2

★★★★☆

چیزی وجود دارد به طوری نامتجانس در مورد Ade Edmondson بازی هیولا تبه کار است که به سازمان دیده بان او را در صرفه جویی در من بیش از حد (آسمان اقیانوس اطلس) بود و پرچین. تاسف برای بیننده پس از آن که او کشته شده است. اما با کشف Gideon چارلز بدن ما فرو whodunit خاک با همسرش, جنیفر (لسلی منویل) به نخست وزير.

دفعات بازدید: بقیه آنیتا سینگ نقد و بررسی در اینجا.
لسلی منویل (راست) در صرفه جویی در من بیش از حد


اعتبار: آسمان

3. قتل حوا سری 2

★★★★☆

قتل حوا (BBC One) یک سوفله که به نظر می رسید بر روی کاغذ به عنوان هر چند که آن را باید وارد تخت و ماند که راه. Twirling بر روی صفحه نمایش ما سال گذشته اینجا بود که یک تریلر بهینه سازی و افزایش, بنابراین به عنوان به درخواست تجدید نظر به آمریکا اعتبار بازار تلویزیون.

یک جست و خیز ساخته شده در اطراف شیمی بین مبهم لیورپول بازیگر بازی پر زرق و برق روسی قاتل (Jodie Comer) و به عنوان او را متلاطم MI6 nemesis یک biggish نام از گذشته-آن-فروش-با-تاریخ پزشکی و درام grey’s Anatomy (Sandra Oh). و با وجود اینکه نوشته شده توسط کمدی wunderkind قمر والر-پل او به عنوان آینده Fleabag در سال یک تنظیم شد و پس از جیمز باند fantasyland که در آن حتی خون spatters بودند شیک و طراحی گرافیک ساخته شده شما بنشیند و با نفس نفس زدن ، با خیلی از چپ-میدان deliciousness انباشته wobbling, در هوا, چگونه می تواند آن را تمام نمی ریزد?

دفعات بازدید: بقیه اد قدرت‘s نقد و بررسی در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de