آخرین supermoon سال افزایش خواهد یافت در این هفته

همین حالا این ماه supermoon — این یکی از آخرین سال است. ممکن است به “گل ماه” را به اوج اوایل صبح روز پنجشنبه اما به نظر می رسد برای بسیاری از هفته است.

نهایی supermoon از سال 2020 به اوج خود برسد در 6:45 p. m. و در روز پنج شنبه به اوایل risers مطلق بهترین نمایش با توجه به ناسا. ماه ظاهر خواهد شد پر از شنبه شب تا صبح جمعه, بنابراین وجود خواهد داشت مقدار زیادی از فرصت ها برای گرفتن یک نگاه اجمالی.

ماه کامل مه بود به نام “گل ماه” توسط برخی از قبایل بومی آمریکا برای تعداد زیادی از گل که شکوفه در این ماه با توجه به کشاورز پیر سالنامه. همچنین گاهی اوقات به عنوان ذرت کاشت ماه و ماه با توجه به ناسا.

در این سال ممکن است ماه کامل نیز به نام Vesak, جشنواره, ماه, ناسا می گوید آن را به عنوان مربوط به تعطیلات بودایی Vesak — که افتخارات تولد روشنگری و عبور از گوتاما بودا.

“گل ماه” است که آخرین در یک سری از چهار supermoons در جانشینی سریع این سال است. دیگران رخ داده در فوریه, مارس و آوریل. یک supermoon اتفاق می افتد زمانی که یک ماه است هر دو کامل و نزدیک به زمین در مدار بیضوی و در همان زمان با توجه به ناسا. این پدیده باعث می شود که ماه کامل ظاهر می شود “کمی” روشن تر و بزرگتر از حالت عادی با توجه به آژانس.

سال نهایی supermoon نیست تنها چیزی که برای نگه داشتن یک lookout برای در آسمان این ماه است.

این اتا Aquarids meteor shower است که انتظار می رود به اوج در اوایل صبح روز سه شنبه — Cinco de Mayo. نمایش قابل مشاهده خواهد بود در هر دو نیمکره شمالی و جنوبی با بهترین نمایش درست قبل از سپیده دم است. آن را توصیه به stargaze در یک منطقه باز و بدون آلودگی نوری به مانع طبیعت رویداد اصلی.

به عنوان دوش اوج نزدیک به ماه کامل تنها درخشان ترین ستاره تیراندازی دیده می شود توسط تماشاچیان.

سوفی لوئیس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر