اواخر دستیابی به موفقیت دست بایرن مونیخ پیروزی به عنوان Frauen بوندسلیگا همچنان ادامه دارد اندازه گیری بازگشت

بایرن مونیخ 3 Hoffenheim 0

لحظاتی وجود دارد حتی با افت صندلی های خالی و سکوت مربوط فقط توسط hollered دستورالعمل هنگامی که شما می تواند دیده بان بایرن مونیخ v Hoffenheim و فوت و فن خود را به فکر همه چیز تقریبا عادی است.

جشن زمانی که بایرن را شکست بن بست در 83 دقیقه شد قاطعانه و قاطعانه نه اجتماعی-فاصله: از Verena Schweers رایگان و پا زدن Carina carlos ivan marquez راننده سرشونو تکون دادن توپ در سراسر جعبه به صورت بینام و نشان Kathrin Hendrich به شلیک به گوشه بالا و از نزدیک برد. شما می تواند احساس خود را تسکین پس از تلاش و شکست – برای شکستن ترین سنگ دل از مخالفان. با هدف موسیقی زنگ پشت سر آنها فرو برد و به یک تیم آغوش – یک یادآوری که چگونه مشکل آن است که در میان یک مسابقه دوم لیگ قهرمانان محل تمرین خویشتن داری و دست انداز آرنج به جای.

سه گل در ده دقیقه ساخته شده برای شرایط سخت scoreline, Jovana Damnjanović اتمام composedly با لمس تنها زمانی که از طریق سیدنی Lohmann قبل از لینا Magull را قوس ضربه آزاد واقع در گوشه بالا و در زمان اضافه برای شماره سه. Hoffenheim را غم و اندوه راه جانا Beuschlein را ضربه بزنید که از آن ساخته شده 2-1 شد مجاز برای آفساید اما بایرن به حال بیش از حد حرکت را با آن نقطه برای آن واقعا احساس می کنم مثل یک نقطه عطف است. در هر صورت Hoffenheim را Maximiliane Rall در حال حاضر از دست رفته باز هدف در نیمه اول تلاش برای دیدار با یک غلت توپ در سراسر جعبه که در آن زمان بهترین شانس بازی.

این جلسه دوم و سوم – بایرن آغاز این هشت امتیاز خاموش رهبران ولفسبورگ اما فقط یک نقطه جلوتر از Hoffenheim – بود جاذب به اندازه کافی خوب-گام اگر گاهی اوقات فاقد برش و رنگ و لعاب تند, حمله بازی. اما برای تماشای هر دو تیم وارد میدان پوشیدن ماسک صورت در باشگاه رنگ ناشی از یک وهم آور, احساس غیر طبیعی و یادآور شد آن مورد نیاز است که قادر به ارزیابی موفقیت Frauen بوندسلیگا بازگشت برای چند هفته بیشتر.
اقدامات انجام شده برای کاهش خطر Covid-19 مشهود بود که بازیکنان در زمان به زمین


اعتبار: گتی ایماژ
و دوباره در آن را به عنوان اجتماعی فاصله مشاهده شد بر روی نیمکت


اعتبار: گتی ایماژ

این اولین free-to-air مسابقه فوتبال نشان داده شده در انگلستان پس از بازی متوقف شد در سراسر جهان بود اما علاوه بر این شروع یک برنامه خسته کننده برای این بازیکن است. بسیاری از آنها خواهد شد بازی از هشت بازی در پنج هفته و برجسته در اینجا تنها پس از بیش از یک هفته کامل تمرین تیم. پتانسیل برای آسیب است unignorable و niggles به طور مداوم در پشت ذهن حتی در حالی که بایرن رو به جلو مندی Islacker جامعی شلیک گسترده ای با بیش از 15 دقیقه در سمت چپ به بازی لبه به نتیجه آن است.

تقاضا که همه بازیکنان وارد قرنطینه یک هفته قبل از بازی یکی از آنها در حال آزمایش دو بار در هفته – ثابت شده است دشوار است برای یک لیگ است که هنوز به طور کامل و حرفه ای است. Hoffenheim سر مربی تیم یورگن Ehrmann تا به حال به دست این بازی از آنجا که او نمی تواند زمان را از کار اصلی وی به عنوان یک معلم که دانش آموزان خود را فقط هفته از امتحانات نهایی و همه گیر در حال حاضر ناشی از کمبود کارکنان.

است که ایده آل برای آماده سازی یک پتانسیل لیگ قهرمانان اروپا-محل decider و لحظاتی وجود دارد که در اینجا Hoffenheim شد بدون شک ذخیره شده توسط Janina Leitzig خود را 21 ساله دروازه بان. او جهش در داخل نیمه اول غلت عقب به اشاره لیندا Dallmann را بهنگام شلیک به ایمنی بود اجازه دهید برای یک تیم به طور متوسط 22 سال سن اما برای اکثر آنها عاقل و هوشمند است. Hoffenheim سوار شانس خود را هنگامی که Dallmann بود تقریبا قطع در داخل منطقه توسط Michaela Specht به نیمه دوم. داور نزدیک به اندازه کافی به لمس این جفت ارز احتمالا باید اشاره کرد به این نقطه.

مطابقت جزئیات

بایرن مونیخ (4-2-3-1): Benkarth; Hendrich, Carlos Ivan Marquez, Demann, Schweers; Lohmann (Leupolz 70), Magull; Gwinn, Dallmann سیمون (Beerensteyn 66); Islacker (Damjanovic 81)
Subs استفاده نمی شود: Schluter (گرم) سورنسن Ilestedt, Laudehr
رزرو: None
اهداف: Hendrich 84, Damnjanović 87, Magull 90 + 3

Hoffenheim (3-4-1-2): Leitzig; Wienroither, Specht Naschenweng (هیگل 80); Krumbeigel (برگر 86), Lattwein, Dongus (Harsch 74), Pankratz; Billa (Jason Riley 73); Waßmuth, Rall (Beuschlein 86)
Subs استفاده نمی شود: دیک (گرم) Fuhner
رزرو: Specht 90 + 2

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im