یک هفته گیج کننده تشدید شده است دیده می شود این بیماری همه گیر کوروناویروس به بیش از 120 کشور با سران دولت ها در سراسر جهان در میان کسانی که تحت تاثیر قرار است. هر جنبه ای از زندگی مدرن شده است نهفته که کشورهای غربی از جمله آمریکا به طور فزاینده اتخاذ این نوع اقدامات کنترلی که به نظر می رسد به کمک چین بیش از بدترین آن COVID-19 شیوع.

جمعه مدرسه تعطیل و رویداد لغو در آمریکا و اروپا شد و پس از نصب سریع آن را دشوار برای پیگیری — نشانه آن است که بیشتر رهبران سیاسی در حال بلع قرص تلخ مجبور بودن در آنها توسط کارشناسان بهداشت: نگاهی اقتصادی فروشي و انجام همه چیز ممکن است به سرعت گسترش ویروس در حال حاضر و یا پرداخت قیمت بالاتر بعد.

در حالی که بیش از نیمی از حدود 128,000 کسانی که گرفتار این ویروس در سراسر جهان در حال حاضر بهبود تلفات در زندگی انسان و دلار در حال حاضر متناوب و انتظار می رود به مراتب بدتر از قبل از آن بهتر می شود. بیش از 4700 نفر کشته شده اند از جمله 42 در ایالات متحده آمریکا اقتصاددانان هشدار می دهند جهان به رهبری می تواند به صورت یک رکود اقتصادی جهانی و بازارهای سهام در حال حاضر hemorrhaged برخی $16 تریلیون دلار در ارزش.

دامن زدن به ترس در بازارهای مالی و شهرها و شهرستانها در سراسر جهان است که این واقعیت ساده است که چهار سال پس از آن برای اولین بار شروع به ساخت عناوین این COVID-19 بیماری حفظ هاله ای از رمز و راز است. با بسیار متفاوت ارقام در کشورهای مختلف آن هنوز روشن نیست چگونه مرگبار این بیماری چگونه به راحتی آن را گسترشو یا چگونه بسیاری از غیر قابل تشخیص موارد ممکن است کمین در اطراف جهان است.

بازارهای ایالات متحده در بحران به عنوان coronavirus وحشت تشدید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سفر بان کی مون

مسابقه برای درک بهتر آن نیاز به یک افزایش بزرگ در داده ها را از بیمار تست. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت هنوز بازی گرفتن تا با کسانی که تلاش و به عنوان ویروس خروج انتخابات سال فعالیت در کاخ سفید نیز در مواجهه با فشار بیش از آنچه که منتقدان از هر دو حزب عمده می گویند بوده است ضعیف پاسخ هماهنگ.

به عنوان بیشتر قانونگذاران در واشنگتن تعطیل دفاتر خود و به کارکنان برای کار از خانه آنها همچنان به چانه زدن با کاخ سفید بیش از یک بسته نجات مالی برای کمک به آمریکایی ها و شرکت های آمریکایی, خرس بار آورده شده توسط سریع گسترش بیماری است.

برای کسب اطلاعات دقیق در coronavirus پیشگیری و درمان بازدید از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری سایت اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de