آخرین در ورزش راه اندازی مجدد برنامه: مهم جلسه دولت و طرح های پیشنهادی برای فوتبال به کمتر از 90 دقیقه

  • لیگ برتر: آرسنال سخت ترین ضربه اگر فصل پشت درهای بسته
  • اتحادیه راگبی: هیچ مقیاس جمعیت در مسابقات تا واکسن
  • گلف: Live pro’ مسابقات تلویزیونی می شود در هفته آینده
  • کریکت: بانک مرکزی اروپا به درخواست کمک دولت به راه اندازی مجدد

یک روز آشکار بافندگی که منجر مدیران از سراسر بزرگترین ورزشی قبل از دولت دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش انتخاب کمیته به بحث در مورد تاثیر coronavirus.

از آن می آید فقط یک روز پس از بیشتر نشانه آن است که عمده گردهمایی از مرتب کردن بر اساس است که بسیاری از ورزش باشگاه ها و تیم های تکیه بر نظر مالی به احتمال زیاد باقی می ماند غیر قانونی تا زمانی که یک واکسن است در بر داشت.

برای اولین بار تا صبح در 9.30 صبح در حال تام هریسون اجرایی زبان انگلیسی و ولز هیات کریکت در کنار ریک پری صندلی از انگلیسی لیگ برتر فوتبال و لایحه Sweeney ارشد اجرایی در راگبی اتحادیه فوتبال.

این RFU در حال حاضر در حال طرح ریزی است که آن را به از دست دادن £50million اما زنده ماندن حتی بازی در پشت درهای بسته شده است مشخص شده این هفته در یک گزارش که می گوید: پس از بازگشت برای آموزش بازیکنان در ابتدا نیاز به رعایت اجتماعی فاصله 1.5 متر پوشیدن دستکش و ماسک صورت و خودداری از هر گونه تماس فیزیکی است.

بانک مرکزی اروپا انتظار می رود که به درخواست دولت حمایت با هریسون آماده به استرس تلخ آینده مالی رو بازی مگر اینکه انگلستان می تواند تحقق آن 18 بین المللی, وسایل تابستان امسال پشت درهای بسته. بانک مرکزی اتحادیۀ اروپا در حال کار به سمت انگلستان شروع آزمون خود را سری در برابر غرب هند در جولای 8 و پاکستان از اوت 5, اما همچنان این احتمال قوی است که مسابقات بین المللی خواهد بود که تنها کریکت در این تابستان. کریکت چهره های مالی, سیاه چاله £300million اگر آن بازی نه بروید و کل فصل از بین برود.

اگر چه تمرکز در فوتبال شده است به لیگ برتر بازگشت, آن است که در واقع EFL است که بزرگترین نگرانی های مالی میان آن 72 حرفه ای باشگاه است. این است زیرا آنها متناسب خیلی بیشتر متکی matchday درآمد از طرفداران از بزرگ پخش می پردازد. بسیاری از باشگاه ها در حال حاضر در مالی قابل توجهی خطر حتی قبل از این بیماری همه گیر. این EFL نیز کار به سمت یک برنامه کامل فصل خود را پشت درهای بسته و به طور بالقوه در این تابستان وجود دارد شک و تردید جدی در بیش از زنده ماندن از پخش مسابقات در پشت درهای بسته برای هر دوره طولانی مدت.

پس از ساعت 10.30 صبح به DCMS کمیته را نیز به شنیدن در مورد وضعیت رو به هر دو المپیک ورزشی و تفریحی بخش زمانی که خانم کاترین Grainger, UK Sport صندلی و تیم Hollingsworth, ورزشی, انگلستان, مدیر اجرایی شواهد را.

بریتانیا ورزشی تمرکز بازی های المپیک است و به دنبال دو نوع از بودجه دولت است. این اولین بار است که کمک اضطراری برای کسانی ورزشی – شاید به عنوان بسیاری از 15 – چه کسی می تواند در معرض خطر اگر تاثیر این بیماری همه گیر در ادامه بعد از این سال است. کسانی که به خصوص تحت تاثیر قرار بزرگتر ورزشی که بستگی حوادث برای مقدار از درآمد خود را. انگلستان ورزشی نیز در تلاش برای تأمین بودجه از DCMS خواهد کرد که اطمینان از عملکرد بالا سیستم – و به طور خاص نخبگان المپیک مدال رقیب – در ادامه به دریافت کمک های مالی به تعویق افتاد تا بازی های المپیک سال آینده. فعلی خود را در بودجه اجرا می شود ماه مارس آینده.

ورزش انگلستان نیز می خواهد به دولت در مورد, برای, تفریحی, ورزشی برای بازگشت فقط به عنوان به زودی به عنوان آن را بی خطر است برای انجام این کار. اگرچه پذیرش است که تیم تماس بگیرید و داخل سالن ورزشی بعید به رزومه در سطح آماتور در آینده نزدیک ورزشی مانند ماهیگیری, گلف و تنیس باید برنامه های دقیق برای آنها چگونه می تواند با خیال راحت سر در حالی که هنوز احترام به نیاز به فاصله اجتماعی. ورزش انگلستان استرس گسترده جسمی و روانی مزایای که می تواند مشتق شده از با خیال راحت دوباره باز تفریحی ورزشی فقط به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. جرمی ویلسون

به روز رسانی خودکار

مسابقات فوتبال کمتر از 90 دقیقه

برخی بسیار چشم باز نظر از PFA رئیس گوردون تیلور است که گفتن BBC Radio 4 که فوتبال باز نخواهد گشت قبل از اواسط ماه ژوئن و مسابقات ممکن است 45 دقیقه در هر راه!

شیرها در حال حرکت است ؟

این سیاه گزارش شده است که انگلیسی ها و ایرلندی شیرها باز به حرکت خود 2021 تور آفریقای جنوبی پاییز متناسب با جهانی جدید اتحادیه راگبی تقویم است که به نظر می رسد مجموعه ای برای ظهور پس از coronavirus.

شیرها در حال حاضر با توجه به تور جام جهانی از جولای 3 اوت 7, اما حرکت این آزمون پنجره به ماه سپتامبر یا اکتبر گزارش شده است که مورد بحث است.

این حرکت را نه تنها اجازه می دهد زمان بیشتری برای بهبود یافتن از این بیماری همه گیر اما همچنین چین با هر گونه پیشنهاد جدید برنامه های بین المللی و جلوگیری از همپوشانی با دوباره مرتب توکیو بازی های المپیک است.

زندگی واقعی ورزشی اکشن

خبر بزرگ از کره جنوبی: ورزش بازگشته است.

جدید فصل بیس بال را آغاز کرده است امروز شامل cheerleaders, رقص, زیر ردیف از صندلی های خالی و داوران با پوشیدن ماسک محافظ.

تمام چیزی که در حال وقوع است در پشت درهای بسته با طرفداران مجاز و تصاویر قرار گرفته در جای خود در اطراف ورزشگاه.

تماشاگر تصاویر صحافی در سراسر غرفه در محل واقعی مردم

اعتبار:
AFP

کره بیس بال سازمان شاغل مختلف اقدامات پیشگیرانه به این بازگشت ممکن است. بازیکنان و مربیان را از طریق حرارت نمایش قبل از ورود به استادیوم در حالی که داوران و اول و سوم-پایه مربیان باید پوشیدن ماسک در طول بازی.

بازیکنان ممنوع از بالا fiving تیمی یا امضای امضا. جویدن تنباکو ممنوع است برای جلوگیری از تف. ماسک و دستکش مورد نیاز خواهد بود در امکانات آموزشی.

بیایید این حزب آغاز شده

اعتبار:
ایسنا

طرفداران خواهد بود محروم از بازی تا KBO معتقد است خطرات ناشی از عفونت شده اند به حداقل رسیده است. اگر هر عضو یک تیم تست مثبت برای coronavirus در هر نقطه ای از این فصل لیگ تعطیل خواهد شد تا حداقل سه هفته.

این کشور در فوتبال حرفه ای لیگ را لگد کردن در روز جمعه نیز بدون تماشاگر در استادیوم.

وزن توپ کمک خواهد کرد کریکت را بازگشت امن می گوید: Warne

Shane Warne سابق استرالیا از عنکبوتی که تار میتند پیشنهاد کرده است با استفاده از وزن توپ برای کمک به پرتاب سرعت تولید نوسان بدون خطر سلامت در هنگام کریکت رزومه پس از coronavirus shutdown.

سنتی راه درخشان توپ با مالش آن با عرق و بزاق برای تولید نوسان است به احتمال زیاد به طور قطع در زمینه سلامت که کریکت راه اندازی مجدد پس از همه گیر فروکش کرده است.

کریکت استرالیا-تولید کننده توپ Kookaburra می گوید آن است که در حال توسعه یک موم اپلیکاتور برای افزایش درخشش و کمک نوسان اما Warne ارائه یک جایگزین.

“چرا نمی توانید توپ بود وزن در یک طرف پس از آن همیشه نوسانات? این امر می تواند مانند یک ضبط توپ تنیس یا با چمن کاسه” سابق پا-عنکبوتی که تار میتند گفت: Sky Sports Cricket پادکست.

“من مطمئن هستم که شما می خواهم می خواهم آن را به حلقه در اطراف گوشه و کنار مانند وسیم (رسول اکرم (ص) و وقار (یونس) اما آن می تواند نوسان و به seamer چیزی در تخت درها هنگامی که آن را گرم و زمین است در آن flattest در روز دو سه روز.”

پاکستان نوابغ اکرم (ص) و یونس در نظر گرفته مهمترین شارحان معکوس نوسان است که توسط تولید درخشان یک طرف توپ در حالی که طرف دیگر ،

وزن توپ نیز قبضه کردن هر توپ-دستکاری Warne گفت.

“شما نمی خواهد که به نگرانی در مورد هر کسی که با دستکاری آن با بطری تاپ سنباده یا هر چیز دیگری. این امر می تواند یک رقابت خوب بین بت و توپ است.”

Warne که بازنشسته شد در سال 2007 با 1,001 بین المللی درها گفت: در مقایسه با خفاش توپ مورد استفاده در کریکت است واقعا در طول سال تکامل یافته.

“اگر شما انتخاب کنید تا یکی از خفاش ها شما را با آغاز شده در دهه 80 و پس از آن یکی از شما استفاده می شود در پایان زندگی حرفه ای خود را, آن را مانند چهار نفر از آنهایی که قدیمی خود را با هم گیر کرده – اما مسئله این است که سبک تر!

پس چرا توپ تکامل یافته است? اگر هر چیزی, آن را بدتر.” ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر