آخرین اخبار سفر: قرنطینه ‘به کاسته’ تا پایان ماه ژوئن

 • تاریخ های کلیدی: زمانی که مقصد در سراسر جهان بازگشایی به گردشگران ؟
 • که نامزدها به احتمال زیاد برای ‘پل هوایی’ تعطیلات تابستان امسال ؟
 • هنگامی که ما می توانید بروید در تعطیلات دوباره ؟
 • می توانید من را به یک تعطیلات بریتانیا هنوز ؟
 • گوش دادن به ما با نام تجاری جدید سفر پادکست

تیوی 14 روز در قرنطینه خواهد بود کاسته در یک ماده از روز باز کردن تعطیلات برای اتباع بریتانیا پس از ماه گیر کرده در صفحه اصلی با توجه به ارشد حزب محافظه کار MP.

خزانه دار از سال 1922 کمیته و محافظه کار MP اقا جفری استرلینگ-قهوه ای گفت: بی بی سی امروز برنامه: “در ماه ژوئن 28 یا حوالی ما تا به حال برخی از مذاکرات در هوا دالان با کشورهایی که دارای نرخ پایین تر از ماست.”

او در ادامه به آن می گویند نیست و بسیاری از “گویا حس” به قرنطینه کشور با کاهش نرخ ابتلا به عفونت از انگلستان در اواخر این مرحله از بیماری همه گیر.

“اگر ما در حال رفتن به آن را انجام دهد ما باید آن را انجام داده ایم بسیار زودتر. اما ما وجود دارد. ما آن را کردم. اما من فکر می کنم از آن خواهد شد کاهش از ژوئن 28 یا حوالی” او گفت:.

این می آید به عنوان رئیس جمهور پاکسازی می کند وزارت امور خارجه انگلستان امروز. صحبت کردن در بی بی سی صبحانه امروز صبح وزیر امور خارجه Dominic Raab مطرح امید انگلستان/فرانسه air bridge’.

“ما می خواهیم برای باز کردن به عنوان به زودی به عنوان ما با خیال راحت و مسئولانه می تواند ما را در همه مکانیسم هایی را برای انجام این کار و البته ما باید یک مکالمه خوب با فرانسه,” او گفت:. “من خواهید بود در برلین فردا, بنابراین ما در حال صحبت کردن به همه ما شرکای اروپایی در مورد این چیزها.”

دنبال تمام امروز اخبار سفر زیر.

به روز رسانی خودکار

انگلستان #1 جستجو در Skyscanner

SkyScanner منتشر کرده است اطلاعات بیشتر جستجو-برای مقصد این ماه است.

 1. انگلستان
 2. یونان
 3. تایلند
 4. فرانسه
 5. هلند
 6. ایالات متحده آمریکا
 7. کره جنوبی
 8. ایتالیا
 9. اسپانیا
 10. ترکیه

که در آن شما خواهد بود رفتن پس از همه گیر? نظر در پایین این وبلاگ به گفتگو بپیوندید.

جستجو برای شیاطین که ‘ایجاد’ Covid-19

Supreme رهبر ایران علی خامنه ای اخیرا با اشاره به دو “دشمنان” است که تا به حال توطئه برای هجوم به ایران با Covid-19: انسان و جن.

اغلب ذکر شده در قرآن جن طاعون انسان و در عین حال نیز می تواند قدرت خود را مهار توسط افرادی که درک سحر و جادو خود را. نشستن در یک سطح زیر فرشتگان و شیاطین در عربی اساطیر جن تشکیل شده از شعله های آتش و هوا را می توان به حیوان یا انسان. آنها فانی در عین حال در غیر این صورت رایگان از انسان محدودیت های فیزیکی…

اشتباه گرفته ؟ اجازه بدهید به ما توضیح دهد.

قرنطینه است ‘باعث ویران کردن’

Responding به دولت اعلام خواهد کرد که پمپ £100bn به اقتصاد بریتانیا به کمک آن پست-مستند بازیابی کین پیریهبنیانگذار و مدیر عامل, زنده, سفر گفت:

“این یک نشانه مثبت است که دیگر مسائل مانند اقتصاد و اشتغال در حال حاضر به وضوح به عقب در دستور کار است. اما هنوز هم خسته کننده خاصی وجود ندارد کمک برای سفر میباشد.

“وجود دارد بیش از £10 میلیارد دلار موعد بازپرداخت آن اگر باز خواهد بود یک افزایش بزرگ به صرف قدرت.

“به جای کمک های خاص ما خاص مانع با دیرهنگام سوئیس-پنیر قرنطینه که باعث شده است که ویران کردن.

“یکی دیگر از مشکل خاص است که مشتریان نمی توانند خرید بیمه مسافرتی برای Covid-19. آن را در دسترس نیست.

“خرید اوراق قرضه خوب برای پول-عرضه اما آنچه ما واقعا نیاز است بیشتر هدف اقدامات برای تحریک تقاضا است.”

ناهار گوش دادن

ثانیهave شما به گوش ما جدید پادکست, کارت پستالو در عین حال?

این هفته ما صحبت می کنند به Griff ریس جونزگفت که ما در مورد زمان قایق خود را از آتش در وسط اقیانوس آرام است. دریافت خودتان یک ساندویچ و گوش دادن بیش از ناهار.

اسکاتلند برای ورود به فاز 2 نقشه مسیر از مستند

Nicola Sturgeon به تازگی اعلام کرد که اسکاتلند است شل شدن آن مستند. پس چه معنا است ؟

چه اتفاقی می افتد اگر من نادیده گرفتن قوانین قرنطینه و یا سفر FCO مشاوره ؟

تیاو FCO توصیه می کند در برابر “همه اما ضروری سفر” و شما خواهد شد قرار داده و در قرنطینه به مدت 14 روز در ورود در انگلستان است.

اما آنچه در واقع اتفاق می افتد اگر شما شکستن قوانین ؟ اما فیتهرستن بررسی.

نمرات خود را دریافت مجموعه…

Go میمون بازگشایی در دو هفته و در نظر گرفتن رزرو در حال حاضر.

جمهوری دومینیکن به راه اندازی مجدد گردشگری در جولای 1

Following از اخبار که کوبا است بازگشایی ماه آینده, همسایه, کارائیب, کشور جمهوری دومینیکن اعلام کرده است که آن را آماده خواهد شد برای دریافت بازدید کنندگان بین المللی از ژوئیه 1.

“دومینیکن صنعت گردشگری است و آماده برای شروع به دریافت بازدید کننده از ژوئیه 1 به شیوه ای مسئولانه و مطابق با توصیه های ملی و سازمان های بین المللی در بهداشت و ضد عفونی و اجتماعی فاصله گفت:” وزیر گردشگری فرانسیسکو خاویر گارسیا.

اتمام تقویم ما از زمانی که کلید مقصد در سراسر جهان با توجه به بازگشایی شده است.

فلوریدا گردشگری کسب و کار ترس دوم خاموش کردن به عنوان موارد افزایش می یابد

On دوشنبه (16 ژوئن) اورنج کانتی شهردار جری Demings هشدار داد یک “موج دوم” از محدودیت ممکن بود اگر مرکزی فلوریدا ساکنان رعایت نمی کند توصیه های اجتماعی فاصله و ماسک صورت و دیگر رهبران مدنی را تکرار نظرات خود.

مدیر پزشکی دکتر تاد Husty شهرستان Seminole — بلافاصله به شمال اورلاندو – رفت و حتی بیشتر. او اصرار داشت: “این است که قطعا یک سنبله. ما در بیشتر موارد ما باید مقدار زیادی بیشتر موارد. و این افزایش است. آن را بهتر به طوری که بسیار نگران کننده است.”

یونیورسال اورلاندو در حال حاضر بازگشایی شد

یکs مرکز فلوریدا گردشگری که جذب 75 میلیون بازدید کننده در سال, اورلاندو شده است بیشتر به شدت تحت تاثیر این بیماری همه گیر با حدود 100,000 موانعی از مارس 15, اما اقتصاد شده است نشان دادن نشانه هایی از کند و پس از بهبود اولیه ممکن است زمانی که دولت رفت و به آن فاز 1 بازگشایی.

خواندن گزارش کامل در اینجا.

اصطلاح “قرنطینه” برای سفر به فرانسه است unenforced بیهوده

Says ما مصرف کننده متخصص نیک روند.

وجود دارد یک طنز به سفر امروز رئیس جمهور پاکسازی. آن را نشانه 80 سالگرد شارل دوگل پخش به اشغال میهن پس از سال 1940 تهاجم نازی ها در فرانسه یکی از تند و تلخ ترین نمادهای فوق العاده ارتباط نزدیک بین دو کشور. در عین حال آن را در یک زمان می آید زمانی که دولت خود ما در حال انجام بهترین خود را برای متوقف کردن ما از عبور از کانال.

وزارت امور خارجه بریتانیا در آن حکمت – هنوز هم توصیه می کند به طور نامحدود در برابر همه اما ضروری سفر خارج از کشور. این اثر آن را بداند آن را بیش از حد خطرناک برای ما به دیدار حتی این امن ترین و دوستانه از همسایگان ما یکی از مورد علاقه ما مقصد تعطیلات یک کشور است که به مراتب پایین تر بروز Covid-19 از انگلستان و است که می توان یا با قطار یا کشتی یا شاتل در راحتی و ایمنی خودرو خود را. نه تنها که اما فوق العاده این FCO هنوز رسما می گوید: “اگر شما در بریتانیا زندگی می کنند و در حال حاضر در حال بازدید از فرانسه شما به شدت توصیه می شود برای بازگشت شرکت های تجاری به معنی.”

و اگر ما شجاع FCO احتیاط و سپس ما را محکوم کرد نه تنها به دو هفته از خود انزوا زمانی که ما به عقب بر گردیم اما دو هفته از خود انزوا در هنگام ورود. این tit-for-tat ترتیب معرفی شده توسط فرانسه هنگامی که انگلستان اعلام کرد قرنطینه قوانین اعمال را برای مسافران بازگشت از همه کشورها.

خواندن کامل مقاله اینجا.

شما می توانید مشاهده ما ؟

یکlmost پنج میلیون انگلیسی ها تعداد بازدید ایالات متحده در سال 2019 برای همیشه محبوب شهرهایی مانند نیویورک و بوستون و لس آنجلس و لاس وگاس و نیواورلئان, بلکه – با تشکر بیشتر به طور منظم پروازهای مستقیم به شهرهای کوچکتر در سال های اخیر – افزایش تعداد به امثال Nashville, Austin و دنور بیش از حد.

در سال 2020 این تصویر به طور چشمگیری متفاوت است. در مارس 14, ما مرزهای خود را بسته به همه مسافران پس از رسیدن از اروپا – از جمله انگلستان و یا هر کسی که تا به حال بازدید اروپا در گذشته 14 روز. این ممنوعیت هنوز هم در محل همراه با بازدید کنندگان از چین و برزیل و ایران.

همه چیز در حال بازگشت به حالت عادی در نیویورک

بut رغم coronavirus نرخ همچنان رو به صعود در تقریبا نیمی از آن متحده آمریکا است که به سرعت در حال باز کردن به گردشگری داخلی. این یک تصویر پیچیده که نه تنها هر یک از 50 ایالات متحده باید خود را بازگشایی گاهشمار اما هر منطقه و شهرستان می کند و آنچه که در هر مرحله از بازگشایی نیز متفاوت دولت به دولت.

در اینجا lowdown از زمانی که شما ممکن است قادر به بازدید از ایالات متحده دوباره.

کوبا به راه اندازی مجدد گردشگری در جولای 1

Cیوبا اعلام کرده است آن را از سر گرفت بین المللی گردشگری در جولای 1, با گردشگران داخلی قادر به کتاب از امروز (18 ژوئن) با توجه به گزارش در کوبا روزنامه Escambray (به زبان اسپانیایی ).

Prime وزیر مانوئل ماررو کروز گفت: کوبا فراگیر اقامتگاههای تفریحی در کیو سانتا ماریا Cayo Coco, کیو Guillermo Cayo کروز و کیو لارگو خواهد بود که برای اولین بار به خدمت به طور مستقیم با پروازهای چارتر از اروپا و کانادا.

تعجب آنچه که گردشگری را مانند نگاه در کوبا در این پست مستند جهان ؟ دفعات بازدید: مقاله کامل در اینجا.

ساعت به بحث در مورد ‘air bridge با پاکسازی

Emmanuel پاکسازی رود که به اصرار انگلستان به رها کردن آن 14 روز سفر قرنطینه سیاست به عنوان بوریس جانسون را افزایش می دهد چشم انداز یک پل هوایی با فرانسه در این تابستان.

آقای جانسون است که با توجه به بحث در مورد سفر در سراسر کانال انگلیسی زمانی که رئیس جمهور فرانسه می رسد در لندن امروز به مناسبت 80 سالگرد شارل دوگل تاریخی پخش به تجمع مقاومت فرانسه.

پس از ملاقات با شاهزاده ولز رئیس پاکسازی است که با توجه به دیدار با نخست وزیر در خیابان داونینگ برای 45 دقیقه ای نشست.

بوریس جانسون و امانوئل پاکسازی

اعتبار:
گتی

Whilst دستور کار منتشر نشده آقای جانسون گفت: در اوایل این هفته او را “بدیهی است که” بحث در مورد توانایی های فرانسوی و انگلیسی شهروندان به “سفر آزادانه و از هر یک از دیگر کشورها”.

آقای پاکسازی همچنین گفته بود آماده به اصرار انگلستان دوباره به آن قرنطینه سیاست است که به طور گسترده ای منفور توسط حزب محافظه نمایندگان مجلس و رهبران کسب و کار.

کرن گردشگری رنج می برد £630m مستند از دست دادن

یک شورای گزارش منتشر شده در روز گذشته گفت: در آن ممکن است “چند ماه اگر نه سال” برای شهرستان به بازگشت به سطح قبلی از رشد.

این Cornwall اقتصاد تلاش کرده است در طول مستند

اعتبار:
گتی

منt همچنین پیشنهاد کرد که بیش از 72,000 شغل می تواند در معرض خطر در کرن با توجه به همه گیر – 27 درصد از تمام مشاغل – که 29,000 (40 درصد) در محل اقامت و یا خدمات مواد غذایی صنایع.

در این گزارش برآورد شده که تا پایان ماه ژوئن کرن اقتصاد را دیده اند از دست دادن £630m پس از مستند آغاز شد.

که در آن خواهد شد سفر ما این تابستان ؟

یکs دولت بر مذاکرات با کشورهای اروپایی از جمله فرانسه, پرتغال و یوناندر مورد موافقت نامه های دو جانبه سفر به معاف قرنطینه قوانین ما نگاهی به دوندگان و دوچرخه سواران برای ‘پل هوایی’ که با توجه به توان اعلام کرد که نسبت به پایان هفته آینده.

اینجا جایی است که ما فکر می کنم شما خواهید بود سفر در تابستان امسال است.

در حال کشتی واقعا “امن ترین” شکل از حمل و نقل عمومی’?

Ferry شرکت Stena خط جدید را معرفی کرده است اقدامات ایمنی اطمینان حاصل شود که سفر کشتی است که “امن ترین شکل از حمل و نقل عمومی”.

این اقدامات جدید شامل اجتماعی فاصله, ‘مه ماشین آلات’, دریا تازه در حال گردش در داخل کابین و توصیه از پوشیدن چهره پوشانده اند.

Stena خط

اعتبار:
گتی

Chief اجرایی Niclas Martensson گفت:

“سفر کشتی تنها حالت از حمل و نقل که در آن شما می توانید فاصله اجتماعی پس از آن است که جای تعجب نیست که ما در حال حاضر شاهد افزایش رزرو با توجه به کاهش انتظار می رود در مستند محدودیت.”

شهر لندن در فرودگاه به راه اندازی مجدد پروازهای

London شهرستان در حال آماده سازی برای از سرگیری پروازها در یکشنبه 21 ژوئن و با توجه به یک نظرسنجی مسافران خود را مشتاق برای رفتن. آن نشان داد که:

 • 79% هستند به احتمال بسیار زیاد یا بسیار به احتمال زیاد به سفر یک بار گفت که آن را بی خطر است برای انجام این کار
 • 42 درصد برنامه ریزی برای سفر, برای اوقات فراغت در سه ماه آینده
 • 41 درصد خواهد پرواز برای کسب و کار در سه ماه آینده

شهر لندن آماده برای بازگشایی این آخر هفته

اعتبار:
گتی

CEO از شهر لندن فرودگاه رابرت سینکلرگفت:

“این روشن اوایل تقاضا از مسافران ما به عقب بر گردیم به پرواز واقعا دلگرم کننده است. این نشان می دهد که تمایل به نه تنها لذت بردن از یک تعطیلات به زودی پس از نزدیک به سه ماه از مستند, اما برای بازگشت به کسب و کار سفر و همچنین. ما سخت کار کرده اند برای ایجاد یک محیط امن در فرودگاه به طوری که آنها می تواند به پرواز در اعتماد به نفس.

“در همان زمان ما شده اند دقت قربانی سرعت از طریق فرودگاه که مسافران باید همیشه با ارزش است و در حال حاضر مهم تر از همیشه به عنوان این نتایج نشان می دهد. ما همچنین به ساخت تعدادی از اطلاعیه ها با ما هواپیمایی همکاران در هفته های آینده که امیدواریم مسافران خواهد بود هیجان زده”

چیزی که ما را یاد دیروز ؟

 • BA تبدیل شده است آخرین هواپیمایی به ممنوعیت مشروبات الکلی (اما فقط برای اقتصاد مسافران)
 • نروژی است که بازگشت به آسمان از ژوئیه 1
 • اسرائیل را دوباره باز به گردشگران از 1 اوت با یونانی ها برای اولین بار به استقبال
 • مالت می تواند خوش آمدید مسافران در ماه جولای پس از آن پرچم حامل اعلام کرد عمده مجلس از مسیرهای
 • استرالیا ممکن است خارج از محدوده به انگلیسی ها تا سال 2021

Nا در با امروز اخبار از سراسر جهان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net